antradienis, gruodžio 1 d.
Pramogos
Vytauto Juozapaičio vizitas į Jungtinę Karalystę: lankosi Londone, Noridže ir Glazge
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys, Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas prof. Vytautas Juozapaitis vasario 3–5 dienomis kartu su Lietuvos delegacija (Seimo Švietimo ir mokslo komiteto*, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Lietuvos švietimo tarybos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), universitetų atstovai) išvyko darbo vizito, kuriame bus aptariami dvišalio bendradarbiavimo aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų srityse klausimai.
Pasaulis
Pareigūnai sulaikė porą, kuri ruošėsi detonuoti sprogmenis trijuose ES sostinėse
Kosovo teisėsauga sulaikė vyrą ir moterį, kaip įtariama, planavusius „teroro išpuolius“ prieš NATO karius ir ketinusius surengti išpuolių viešose vietose Prancūzijoje ir Belgijoje, penktadienį pranešė šaltiniai teismų sistemoje.
Pramogos
Radinys Kosove liudija apie nežemiškas civilizacijas
Fotografas ir tyrėjas Ismetas Smaili atrado paslaptingą artefaktą Kosovo kalnų teritorijoje. Iš išorės objektas atrodo kaip akmuo, tačiau turi integruotą elektromagnetinę ritinę. Archeologų skaičiavimais, paslaptingas daiktas yra apie 20 tūkst. metų senumo.
ŽYMA
ATSAKOMASIS VIZITAS