antradienis, sausio 26 d.
Aktualijos
Karantinas
Ekonomikos ministerija siūlo atnaujinti slidinėjimo, grožio centrų veiklą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlo lengvinant karantiną visų pirma leisti veikti kalnų slidinėjimo ir grožio centrams bei kai kurioms ne maisto parduotuvėms.
Verslas
IQ Forumas
Ko tikėtis iš naujos valdžios: ekonomikos ir inovacijų ministrės A. Armonaitės komentarai
„Dėl milžiniškos sveikatos krizės didžiausias mano prioritetas yra pagalba verslui“,– žurnalo IQ ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtoje
Verslas
Prekyba
A. Armonaitė ragina prekybos tinklus apriboti prekių asortimentą
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ragina prekybos tinklus savarankiškai apriboti prekių asortimentą ir taip sumažinti pirkėjų srautus bei išlaikyti lygią konkurenciją tarp prekybininkų.
Aktualijos
Narkotikų politika
Parlamentarų siūlymas: už suktinę – piniginė bauda, o ne kalėjimas
Daugiau nei ketvirtadalis parlamentarų siūlo dekriminalizuoti nedidelio narkotikų kiekio turėjimą be tikslo platinti ir už tai numatyti baudą iki 100 eurų.
Aktualijos
Naujasis Seimas
Išrinkti Laisvės ir Darbo partijų frakcijų seniūnai
Laisvės partijos frakcija Seime savo seniūne penktadienį išrinko Ievą Pakarklytę. Darbo partijos frakcijai vadovaus sąrašą rinkimuose vedęs buvęs žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna.
Aktualijos
Rinkimai
Laisvės partija sieks kanapių legalizavimo, seksualinių mažumų šeimų santykių įteisinimo
Laisvės partija į rinkimus eina su siekiu legalizuoti kanapes medicinos ir rekreacijos tikslais, leisti įteisinti seksualinių mažumų šeimos santykius, mokyklose daugiau dėmesio skirti programavimui.
Aktualijos
Valstybinės vaistinės
Seimas pritarė pataisoms dėl valstybinių vaistinių
Seimas po svarstymo pritarė Farmacijos įstatymo pataisoms, kurios įteisina valstybines vaistines. Už pataisas balsavo 61 Seimo narys, prieš – 48, o susilaikė 7 parlamentarai.  
Aktualijos
Politiko portretas
Interesų pasaulio idealistė
Pirmoke politikoje Seimo narės, Laisvės partijos lyderės Aušrinės Armonaitės nepavadinsi, tačiau ir pamokos dar ne visos išmoktos
Aktualijos
Politiko portretas
Lemiama didmeistrės Viktorijos Čmilytės-Nielsen partija
Viktorija Čmilytė-Nielsen tikriausiai taps Liberalų sąjūdžio lydere. Ar jai pavyks partiją išgelbėti nuo mato?
IQ Tema
Žaliojo žiedo riteriai: už ką balsuotų kanapių mėgėjai?
Politikai apie kanapes šiandien kalba kur kas dažniau nei prieš penkmetį, tačiau už teisę į suktinę niekas atvirai agituoti nedrįsta
Pramogos
Gražuolė Eminemo dukra papasakojo apie ateities planus
Ar žinojote, kad garsus reperis Eminemas (45) turi dukrą? Tiesa, ji jau nebe maža mergaitė, o suaugusi jauna moteris, kuri visai neseniai baigė aukštąją mokyklą.
Aktualijos
Paskelbtame „Vaivorykštės indekse“ Lietuva atsilieka nuo daugelio ES šalių
Lietuva šiemet užėmė aukštesnę poziciją seksualinių mažumų teises vertinančiame tyrime, tačiau atsilieka nuo daugelio Europos Sąjungos šalių.
Aktualijos
Prie Seimo susirinko 300 kanapių entuziastų, buvę narkomanai atvyko persirengę giltinėmis
Penktadienį Nepriklausomybės aikštėje, prie Seimo, į Kanapių kultūros dieną susirinko keli šimtai kanapių šalininkų. Išreikšti nepritarimo marihuanos legalizavimui atėjo grupė buvusių narkomanų, persirengusių giltinėmis, jų lyderį sulaikė policija.
Aktualijos
Skandalingoje JK byloje medikai pravėrė tylos šydą
Buvusio dvigubo agento Sergejaus Skripalio dukters Julijos sveikatos būklė „sparčiai taisosi“, ketvirtadienį pranešė ligoninė, kurioje gydomi apnuodyti ant suoliuko Solesberyje kovo 4 dieną be sąmonės rasti pacientai.
Pramogos
Viktorijai Siegel ir Danieliui Bunkui gimė kūdikis
Praėjus vos kelioms dienoms nuo kūdikio sutiktuvių, Viktorijai Siegel ir Danieliui Bunkui gimė pirmoji poros bendra atžala. Pirmadienio ryte porai gimė mergaitė.
Pramogos
Serena Williams kreipėsi pagalbos į visas pasaulio mamas
Ne paslaptis, kad auginti naujagimį nelengva net pasaulio čempionėms. Viena tvirčiausių pasaulio moterų, tenisininkė Serena Williams, šiuo metu auginanti trijų mėnesių dukrelę, kreipėsi patarimo į viso pasaulio mamas.
Pasaulis
Dukros prievartautoją nudūrusi moteris – didvyrė, ne žmogžudė
Kelis prievartautojus užklupusi niekinant dukrą ir vieną iš jų mirtinai peiliu sužalojusi moteris išvengė kaltinimų žmogžudyste, o visuomenėje laikoma didvyre, ne nusikaltėle.
Aktualijos
Už ką balsuoja Y karta?
Jie apatiški ir nejautrūs, sukišę nosis į telefonus ir visuomet „prisijungę“. Tačiau jie balsuoja. Tik šiek tiek kitaip.
Pramogos
Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis dukrai davė graikišką vardą
Dainininkų pora Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis jau trečia savaitė ant rankų supuoja dukrą. Laiminga tėvelių pora pasidalino naujagimės nuotrauka ir pranešė džiugią žinią – mergaitei suteiktas gražus vardas.
Pasaulis
Austrijos ligoninei bauda už kadais sukeistus naujagimius
Viena Austrijos ligoninių turės sumokėti 30 tūkst. eurų kompensaciją už patirtą moralinę žalą moteriai, kurios kūdikis po gimdymo buvo sukeistas su kitos gimdyvės vaiku. Moteris užaugino ne savo dukterį, o apie tai sužinojo tik praėjus kelioms dešimtims metų.
ŽYMA
AUŠRINĖ ARMONAITĖ