sekmadienis, spalio 25 d.
Aktualijos
VLKK patvirtino alternatyvų Gruzijos pavadinimą
Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK) ketvirtadienį patvirtino alternatyvų Gruzijos pavadinimą – šią šalį galima vadinti ir Sakartvelas.
Aktualijos
Gruzija ar Sakartvelija? Klausimas jau pasiekė ir VLKK
Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK) šią savaitę svarstys, ar pritarti Gruzijos originaliam pavadinimui.
Pramogos
Katės spalva atskleidžia jos magiškąsias savybes
Katės yra vieni gražiausių gyvūnų pasaulyje. Jų aura yra tokia didelė, kad apima ne tik konkretų asmenį, bet ir jo šeimą, namus ir teritoriją. Būtent todėl jūs turite suprasti, kad kai katė trinasi prie Jūsų kojų, ji ne tik bando pasiekti savo, bet ji tuo pačiu dalijasi savo stebuklinga astraline jėga.
Anglijoje
Po „ Brexit“ JK nebeliks vyšninės spalvos pasų
2019 metais Britanijai palikus Europos Sąjungą šalies pasai vėl bus mėlyni, kad „būtų grąžinta mūsų nacionalinė tapatybė“, penktadienį pranešė vyriausybė.
Sveikata
Spalvų terapija tikrai veikia
Netradicinės medicinos atstovai spalvų terapiją laiko beveik tokia pat efektyvia kaip ir kitus gydymo būdus, pavyzdžiui, žolelėmis. Jie nuo seno septynias vaivorykštės spalvas sieja su žmogaus organais ir audiniais, manydami, kad kintančios tam tikro ilgio spalvų bangos veikia organizmo bangas.
Gyvenimas
Virtuvės interjere – visi mėlyni atspalviai (foto)
Kas mums būtų geros, norimos ar geidžiamos virtuvės interjero pavyzdžiu? Praktiška, optimaliai išplanuota virtuvė? Paprasta, kuo pigesnės apdailos virtuvė? Ar kuo brangesnės medžiagos ir dekoras, panaudotos virtuvės dizainui?
Pramogos
Populiariausių spalvų automobiliai keliuose
Jei nuosavas automobilis jums nėra tik susisiekimo priemonė nuvykti iš taško „A“ į tašką „B“, prieš įsigyjant naują reikia apsispręsti ne vien dėl modelio, bet ir… kokia bus automobilio spalva. Ilgą laiką D. Britanijos keliuose karaliavusių juodų ir baltų automobilių pastaruoju metu gerokai mažiau. Dabar pirmauja vadinamosios sidabrinės spalvos mašinos. Kodėl, pasidomėjo „Tiesa“.
Gyvenimas
Madingiausios šių metų vasaros spalvos – kokios jos?
Vasariški orai šiemet nesikuklino ir pasibeldė į duris gerokai anksčiau nei pridera. Nenuostabu, kad daugelį iš mūsų toks drąsus mostas nustebino ar netgi suglumino ir privertė vos ne tiesiai iš žieminio palto šokti į vasarinę suknutę. Nespėjus netgi padoriai išsiaiškinti, kas šią vasarą tau leis jaustis madingai.
Gyvenimas
7 patarimai, kaip tinkamai rinktis spalvas
Tikriausiai sutiksite su tuo, kad pirmą kartą sutikus žmogų, pirmas dalykas, į ką atkreipiame dėmesį, - tai spalva. Bet ar kada pagalvojote, kad mes taip pat akimirksniu priimame sprendimą apie asmens statusą, įpročius ar net charakterį, regėdami vienokią ar kitokią spalvą? Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti dėvimas spalvas, atitinkančias konkrečią situaciją.
Gyvenimas
Žiema – šilta, jauki ir pūkuota
Jei kadaise žmogui pakakdavo tiesiog įsisupti į kailį, dabar norime žinoti, kokios jis turėtų būti spalvos. Kitaip tariant, norime ne tik šilumos, bet ir būti madingi. Ir dar – atsinaujinti, išleisdami pinigus protingai. Pirmasis žingsnis – sužinoti, ką pasitinkant žiemą pataria mados specialistai, o tada jau eiti ieškoti, kur madingų prekių įsigyti geriausiomis kainomis.
ŽYMA
AUDRYS ANTANAITIS