sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
IT ir transportas
Investicijos į dirbtinės mėsos startuolį – 75 mln. JAV dolerių
Singapūro valstybinis investicijų fondas „Temasek“ bei „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas ir Honkongo milijardierius Li Ka-shingas investuoja į startuolį „Impossible“, kuris gamina mėsos alternatyvą iš augalinės žaliavos, rašo laikraštis „Financial Times“.
Pramogos
Sūnūs atimti ir įvaikinti per klaidą?
Pora, kurios du sūnūs prieš beveik 10 metų buvo paimti valstybės globon ir vėliau įvaikinti, siekia įrodyti, kad yra netikusiai įvykdyto teisingumo aukos.
Pramogos
Po savaites trukusios kovos lietuvė atgavo savo vaiką
Rugsėjo pradžioje „Tiesa” pasakojo apie Londone gyvenančią lietuvę iš kurios netikėtai buvo atimtas sūnus. Kaip ir kiekvieną rytą ramiai sūnų nuvedusi į darželį, vakare atėjusi vaiko moteris nebepamatė.
Aktualijos
Tęsiasi kova dėl Anglijoje atimtos latvės mergaitės
Paskelbtas teismo sprendimas prieš penkerius metus užvirusioje motinos ir Latvijos valstybės kovoje prieš Jungtinės Karalystės (JK) vaikų priežiūros pareigūnus. Šią savaitę Anglijos teismas nusprendė motinos nenaudai. Teismo sprendimu buvo nulemtas 7-erių metų Latvijos pilietybę turinčios mergaitės likimas.
Anglijoje
Tik gimusį sūnų iškeitė į linksmybes ir asmenukes
Moteris iš Slovakijos iškeitė savo vos gimusį vaiką į vakarėlius ir linksmybes Jungtinėje Karalystėjė (JK), - pranešė portalas dailymail.co.uk. Vaikas šiuo metu gyvena Slovakijoje su globėjais.
ŽYMA
AUGALINĖ MĖSA