ketvirtadienis, vasario 25 d.
Pasaulis
Farmacininkų pajamos auga nepaisant pandemijos ar dėl pandemijos?
Didžiosios farmacijos kompanijos tikina, kad iš vakcinų nesipelnys. Jei ir bus taip, tai jų pajamos tikrai neturėtų nukentėti: Jungtinės Karalystės
Pasaulis
Pasaulio turtingiausieji per pandemiją tapo dar turtingesni
Pasaulio milijardieriai per koronaviruso pandemiją kartu padidino savo turtus ketvirtadaliu, ypač savo finansų pagausėjimu džiaugėsi sveikatos sektoriuje veikiantys turtuoliai, pranešė
Komentarai
Komentaras
Lietuvos ūkio atsparumas nepaliauja stebinti
Antrą šių metų ketvirtį Lietuvos ekonomika viršijo visus lūkesčius. Daugelis tikėjosi kone dviženklio ekonomikos susitraukimo, tačiau realus BVP per metus
Aktualijos
PSO: Europoje švelnėjant suvaržymo priemonėms koronavirusas atsigauna
Europoje padaugėjo registruojamų naujų COVID-19 atvejų, kai šalys pradėjo švelninti koronaviruso plitimui pažaboti skirtas priemones, ketvirtadienį paskelbė Pasaulio sveikatos organizacija
Finansai ir investavimas
Ekonomika
Lietuvos BVP per metus augo 2,4 proc., tačiau per paskutinį ketvirtį sumenko
Lietuvos bendrasis vidaus produktas (BVP) šių metų pirmąjį ketvirtį, palyginti su 2019-ųjų tuo pat laiku, padidėjo 2,4 proc. ir to meto kainomis siekė 11,1 mlrd. eurų.
Komentarai
Komentarai
Lietuvos ekonomikai šiandien − itin nemaloni, bet laikina hipotenzija
Pirmą šių metų ketvirtį Lietuvos ekonominiai rodikliai dar nebuvo gąsdinantys – BVP, palygti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, išaugo 2,5 procento. Tačiau žvelgiant į ateitį kyla klausimų, kokio gylio bus dėl COVID-19 atsiradusi duobė ir ar vis dar galima tikėtis greito ekonomikos atsigavimo.
The Economist
Ūkio plėtra
Kiek gali tęstis šiandienos pasaulinė ekonomikos plėtra?
Pasaulio verslo ciklai ilgėja, bet neišnyko
Pramogos
Per vestuves pašautas jaunikis vis tiek susituokė
Indijos sostinėje jaunikis, kurį važiuojantį į savo vestuves pašovė du užpuolikai, sugebėjo po operacijos grįžti ir susituokti, trečiadienį pranešė policija.
Pramogos
Seksualiausias planetos vyras ruošiasi vestuvėms?
Užsienio žiniasklaida mirga žinutėmis, kad Cristiano Ronaldo pasipiršo savo merginai ir vaiko mamai Georginai Rodriguez ir pora ruošiasi vestuvėms.
Pramogos
Paaiškėjo neviešinti faktai apie karališkąsias vestuves
Prieš gegužę įvykusias karališkąsias vestuves karalienei Elizabeth II teko akis į akį pasikalbėti su anūku princu Harry dėl „sudėtingai įgyvendinamų“ jo nuotakos įgeidžių, rašoma „DailyMail“. Anot britų portalo, Meghan pageidavo per vestuvių ceremoniją pasidabinti smaragdais puošta tiara, tačiau monarchė boikotavo šį sprendimą.
Pramogos
Prasidėjo atviras karas tarp M. Markle ir princesės Eugenijos?
2018-ieji bus išskirtiniai metai britų karališkos šeimos istorijoje. Princo Harry‘o ir Meghan Markle santuoka prikaustė ne tik britų, bet ir milijonų žmonių visame pasaulyje dėmesį, rašo nickiswift.com. Po princesės Dianos mirties susidomėjimas karališkąja šeima blėso, bet į šeimą įsiliejus Kate Middleton padėtis pasikeitė, be to, atsirado daugiau vietos suspindėti tokiai asmenybei, kaip M. Markle.
Pramogos
Japonijoje įvyko istorinės vestuvės: ištekėjusi princesė prarado titulą
Japonijos princesė Ayako pirmadienį ištekėjo už nekilmingo vyro per sudėtingų ritualų kupiną ceremoniją Meiji šventykloje Tokijuje.
Pramogos
Princesės Eugenie vestuvės - pagrindinis reikalavimas suknelei, kad matytųsi randai
Šv. Jurgio koplyčioje ištekėjo Didžiosios Britanijos princesė Eugenie. Nuotakos apdarą kūrė Peteris Pilotto ir Christopheris De Vosas iš 2007 metais Londone įkurtų „Peter Pilotto“ mados namų. Šis mados prekės ženklas garsėja inovatyviais tekstilės sprendimais ir itin moteriškais siluetais, skelbia people.com.
Pramogos
Ištekėjo princesė Eugenie (nuotraukos, vaizdo įrašas)
Penktadienį Londone ištekėjo karalienės Elizabeth II anūkė, pretendentė į sostą princesė Eugenie – ji amžiną meilę prisiekė savo mylimajam Jackui Brooksbankui.
Pramogos
Londono mokyklos mokytojas vedė mažametę
Iš Azijos kilęs vienos Londono mokyklos mokytojas neteko darbo po to, kai vedė mažametę mergaitę ir turėjo su ja lytinių santykių.
Pasaulis
Tragiškos vestuvės: limuzino avarija pareikalavo 20 gyvybių
Savaitgalį JAV į vestuvių šventę svečius vežęs limuzinas pateko į avariją, kurios metu žuvo 20 žmonių.
Pramogos
Atskleista tikroji tiesa apie J. Bieberio vestuves
Po ilgų spėlionių paaiškėjo, kad atlikėjas Justinas Bieberis ir jo mylimoji modelis Hailey Baldwin slapta susituokė. Kaip rašo portalas TMZ.com, pora tai padarė praeitą mėnesį Niujorke. Tą pačią dieną jaunavedžiai gavo ir santuoką liudijančius dokumentus.
Pramogos
Gwyneth Paltrow slaptai susituokė antrą kartą
Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas buvo susižadėję metus. Itin privati vestuvių ceremonija vyko Niujorke.
Pramogos
Karališkieji rūmai paskelbė apie dar vienas vestuves
Planuojamos dar vienos karališkosios vestuvės: Bakingamo rūmai skelbia, kad susižadėjo ledi Gabriella Windsor, skelbia „The Daily Mail“. Rugsėjo 19 dieną Bakingamo rūmai išplatino pareiškimą, kuriame teigiama: „Kento princas ir princesė džiaugiasi galėdami pranešti apie savo dukros ledi Gabriellos Windsor sužadėtuves su ponu Thomu Kingstonu. Sužadėtuvės įvyko rugpjūtį, Th. Kingstonas pasipiršo Sarko saloje“.
Pramogos
Jau įvyko dainininko E. Sheerano ir jo sužadėtinės vestuvės?
Gali būti, kad dainininkas Edas Sheeranas slapta vedė savo išrinktąją sužadėtinę Cherry Seaborn.
ŽYMA
AUGIMAS