sekmadienis, balandžio 11 d.
Gyvenimas
Pandemijos vienatvę tautiečiams skaidrina per milijonas augintinių
Karantino metu žymiai daugiau laiko leidžiant namuose, kasdienybę daliai skaidrina augintiniai. „Kantar“ tyrimo duomenimis, juos laikantys gyventojai labiau rūpinasi sveika
Gyvenimas
Specialistai augintinį ragina rinktis atsakingai: kaina negali būti lemiantis faktorius
Pilietiškos visuomenės ryžtas į kampą įspeisti šunų daugintojus priminė apie svarbą augintinius pirkti iš oficialių veislynų. Tai pabrėžianti Lietuvos kinologų
Lietuva
Emigranto neviltis: prieš išvykdamas iš Lietuvos pajūrio gyventojas pasmaugė savo šunis
Į užsienį išvykti turėjęs pajūrio gyventojas Jonas N. neturėjo kam palikti dviejų laikytų šunų, todėl abu augintinius pasmaugė ir užkasė darže – tokia šokiruojanti istorija neseniai išnagrinėta Plungės apylinkės teisme. Baudžiamojon atsakomybėn patrauktas vyras tikino, kad taip pasielgė iš nevilties.
Pasaulis
Moteris nuskandino labradorą vonioje, nes jis „lojo ir jai įkando“
Pasak policijos atstovų, gyvenamojo namo priežiūros darbuotojai išgirdo rėkimą ir šokoladinio labradoro kaukimą, kai jį nuskandino 43 metų Margaret Kinsella savo namuose Bradentone, Floridoje.
Anglijoje
Naujasis Bendruomenių Rūmų pirmininkas išmokė savo naminę papūgą Borisą šaukti „Tvarkos! Tvarkos!”
Lindsay Hoyle pirmadienį triumfavo rinkimuose į Bendruomenių Rūmų pirmininko postą. Jis pakeitė Johną Bercow, kuris atsistatydino po dešimties pirmininkavimo metų. Į Bercow pusę konservatoriai metė daugybę kaltinimų bandymu sukliudyti įvykdyti „Brexit”.
Pramogos
Šunų lojimas porai iš Peterborough atsiėjo £10,000  
Pora, kuriems priklausančių šunų lojimas baigė iš proto išvaryti kaimynus, teismo paliepimu turės sumokėti net £10,000 baudą.
Aktualijos
Apiplėšimo metu Mančesteryje savo šuniukus gynusią kalytę vagys sužalojo mačete
Šuo, gynęs savo šuniukus nuo mačete mojuojančių plėšikų šių barbarų buvo klaikiai sužalotas: kalytei ašmenimis prakirstas žandas. Žiaurūs plėšikai pavogė jos šuniukus.
Gyvenimas
Kaip išgyventi augintinio netektį? Psichologės patarimai
Yra nemažai žmonių, kuriems jų katinėlis ar šuo yra vienintelis ištikimas draugas arba dar vienas didelės šeimos narys, tačiau ir vieniems, ir kitiems augintinio mirtis būna didelė tragedija, su kuria sunku susitaikyti.
Pasaulis
15 vaikų mama vertė vaikus žiūrėti, kaip verda gyvus jų šuniukus
53 metų amžiaus Martha Crouch iš Naujojo Meksiko kaltinama vaikų išnaudojimu bei tuo, kad vertė juos stebėti, kaip kankinami ir nužudomi jų augintiniai. 
Pasaulis
Kalifornijoje išrinktas bjauriausias pasaulio šuo
Net 19 šunų varžėsi dėl žiūrovų simpatijų 31-ame kasmetiniame „Bjauriausio pasaulio šuns“ konkurse. Didžiulė nugalėtojo taurė buvo įteikta Šelmiu valkata (angl. Scamp the Tramp) šeimininkės pavadintam keturkojui susivėlusiu kailiu, rašoma Theguardian.com.
Pramogos
Mėgstamiausios veiklos su augintiniais – ir pačios pavojingiausios?
Šuo išlieka geriausiu žmogaus draugu ir skaitmeniniame amžiuje, parodė socialinio tinklo „Instagram“ tyrimas, kurio metu stebėta, ką žmonės dažniausiai veikia su populiariausiais naminiais gyvūnais – šunimis, katėmis ir šeškais. Savaitę stebėjus gyvūnų pavadinimą žyminčias grotažymes, paaiškėjo, kad aktyviausiai laisvalaikį su savo keturkoju leidžia šunų augintojai – drauge ne tik ilsimasi, valgoma, keliaujama, bet maudomasi ir net dalijamasi drabužiais. Tiesa, kaip pastebi specialistai, būtent šios veiklos gali būti pačios pavojingiausios žmogaus sveikatai.
Pramogos
Štai kodėl negalime atsispirti graudžioms šunų akims
Ar kada nors susimąstėte, kaip mūsų augintiniai šunys išmoko nutaisyti graudžią akių išraišką, kuriai dažniausiai nesugebame atsispirti?
Pramogos
Hawicke šuo užpuolė ir sudraskė kūdikį: mama apimta panikos
Lucy Donaldson atvykusi į sesers namus Hawicke, Roxburghshire rado savo šešių savaičių kūdikį kritinės būklės.
Pramogos
Klastinga, mirtina šunų liga pasiglemžė pirmąją auką Anglijoje: užsikrėsti gali ir žmonės
Leišmaniozė - klastinga ir itin nemaloni parazitinė liga, kuria užsikrečiama įkandus ligą nešiojančioms smėlinėms muselėms.
Pramogos
Kai kurie šunų ir kačių augintojai nori juos paversti veganais
Tiek katės, tiek šunys iš prigimties mėsėdžiai, tačiau tai nesustabdo jų šeimininkų nuo bandymų paversti savo kailiniuotus augintinius veganais. Kol vieni dar tik svarsto apie tokią beprotišką galimybę, kiti jau ėmėsi veiksmų.
Lietuva
Gyventojai pakraupę - ant kryžiaus prikaltas katinas
Trečiadienį ryte šalia sodininkų bendrijos „Versmė“ (Alytaus r.) gyventojai pamatė prie kryžiaus prikaltą katiną. Šokiruoti Panemuninkėlių kaimo gyventojai iškvietė pareigūnus.
The Economist
Kas neramina laidotuvių organizatorius
Jau seniai laidotuvių organizavimo verslas tarpsta iš pastovaus prastai informuotų klientų srauto. Bet kintant gyvenimo normoms, randantis naujoms verslo formoms ir technologijoms laukia rimti išbandymai.
Pasaulis
Vokietija: moteris davė atkirtį priekabiautojui
Įvairiose Europos šalyse netyla skandalai dėl nusikalstamo pabėgėlių elgesio. Apie dar vieną nemalonų incidentą portalas tehlocal.de pranešė šią savaitę. 31-erių moters ir pabėgėlio incidentas įvyko Vokietijoje, Liubeko mieste.
ŽYMA
AUGINTINIAI