antradienis, gruodžio 1 d.
Verslas
Teismas
Aukščiausiasis Teismas nurodė V. Bako ir „MG Baltic“ ginčą nagrinėti iš naujo
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) penktadienį panaikino ankstesnį sprendimą parlamentaro Vytauto Bako ir koncerno „MG Baltic“ ginče dėl reputacijos ir grąžino bylą iš naujo nagrinėti Vilniaus apygardos teismui, BNS informavo teismo atstovė Olga Kungienė. 
Pasaulis
JAV Aukščiausiasis Teismas kol kas atsisako stabdyti balsų skaičiavimą Pensilvanijoje
Vienas JAV Aukščiausiojo Teismo teisėjas penktadienį atmetė Pensilvanijos respublikonų prašymą nedelsiant stabdyti balsalapių, gautų paštu po rinkimų dienos, skaičiavimą šioje
Pasaulis
JAV Aukščiausiasis Teismas
D. Trumpo kandidatei į Aukščiausiąjį Teismą teks atremti griežtų klausimų laviną Senate
JAV prezidento Donaldo Trumpo pasiūlyta kandidatė į Aukščiausiojo Teismo teisėjus Amy Coney Barrett antradienį stos prieš smarkiai susiskaldžiusį Senatą per pirmą klausimų ir atsakymų sesiją, respublikonams uoliai giriant jos tikėjimą ir kvalifikaciją, o demokratams ruošiantis užsipulti ją dėl sveikatos apsaugos.       
Pasaulis
Kova
Senatas pradeda D. Trumpo kandidatės į Aukščiausiąjį Teismą svarstymus
JAV Senatas pirmadienį pradeda teisėjos Amy Coney Barrett kandidatūros į Aukščiausiojo Teismą teisėjus, kurią prezidentas Donaldas Trumpas pasiūlė nepaisydamas demokratų pasipriešinimo, svarstymą. 
Pasaulis
D. Trumpas pasiūlė A. C. Barrett kandidatūrą į JAV Aukščiausiąjį Teismą
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį iškėlė Amy Coney Barrett kandidatūrą į šalies Aukščiausiojo Teismo teisėjus, respublikonams skubant prieš artėjančius
Pasaulis
Įpėdinė
D. Trumpas pasiūlys A. C. Barrett kandidatūrą į JAV Aukščiausiąjį Teismą
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį paskelbs savo kandidatą į Aukščiausiąjį Teismą, likus vos penkioms savaitėms iki lapkričio 3 dieną įvyksiančių prezidento rinkimų.
Aktualijos
Teismas
Teismas laikinai grąžino pareigas S. Rudėnaitei
Vilniaus apygardos teismas penktadienį patenkino buvusios laikinosios Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) vadovės Sigitos Rudėnaitės prašymą ir grąžino ją į LAT Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigas. 
Aktualijos
Vijūnėlės dvaras turi būti nugriaustas, skelbia Aukščiausiasis Teismas
Ketvirtadienį buvo paskelbta, kad vadinamasis Vijūnėlės dvaras Druskininkuose turi būti nugriautas. Tokį sprendimą priėmė Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT).
Lietuva
Kalėdomis lietuviai pradeda džiaugtis anksčiau
Šiemet lietuviai mieliau namuose puošia lietuviškas egles, nors pasiūla auga kiekvienais metais. Didžiuosiuose šalies miestuose egles prekybininkai pardavinėja jau kelias savaites ir siūlo įsigyti ne tik įprastų lietuviškų, bet ir sidabrinių eglių, taip pat lenkiškų arba gražuolių kėnių.
Pramogos
Prasidėjo grandiozinė Dainų šventė
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė oficialią Dainų šventės „Čia mano namai\" pradžią. Prezidentūros Baltojoje salėje valstybės vadovei ir šventės kūrėjams buvo įteiktos dainų šventės regalijos, Daukanto aikštėje iškilmingai pakelta Dainų šventės vėliava.
Sveikata
Rid rid rid – atrieda Velykos!
Šventos Velykos, švenčiamos pirmąjį mėnulio pilnaties sekmadienį po pavasario lygiadienio, – didžiausia krikščionių pavasario šventė, simbolizuojanti Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų po nukryžiavimo. Velykos – ir gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Velykų pavadinimą etnologai kildina iš žodžio „vėlės“. Mūsų protėviai tikėjo, kad su atgimstančia gamta ir vėlės atsikelia iš žemės, o pirmasis perkūnas jas vėl priverčia sugrįžti į kapus. Seniau buvo tradicija tą dieną lankyti mirusiųjų kapus ir nunešti jiems maisto – kiaušinių. Būtent kiaušiniai yra svarbiausias Velykų stalo patiekalas ir šventės atributas, nes jie simbolizuoja gyvybės atsiradimą, vaisingumą (juk tai – gemalas).
Pramogos
Tarptautinės emigrantų Velykos
Lietuvoje Šv. Velykos – viena iš svarbiausių metų švenčių. Ta proga dažno lietuvaičio giminė susirenka po vienu stogu, susitinka ilgai nesimatę artimieji. Emigravusiems lietuviams ne visada pavyksta Velykų grįžti į Lietuvą, tad prisikėlusį Kristų tenka sveikinti svečioje šalyje. Gyvendami daugybės kultūrų maišalynėje kai kurie lietuviai „pasiskolina“ Velykų papročių iš kitų tautybių ir švenčia atgimimą pagal mišrias tradicijas.
ŽYMA
AUKŠČIAUSIASIS TEISMAS