šeštadienis, balandžio 10 d.
Gyvenimas
9 smagūs žaidimai, kurie padės išauklėti emociškai stabilius vaikus
Vaikams kur kas sunkiau nei suaugusiesiems susidoroti su užplūdusiomis emocijomis. Būtent todėl jie tampa kaprizingi ir kelia isterijas lygioje vietoje.
Gyvenimas
5 požymiai, kad jus auklėjo „toksiška“ motina
Sunkūs santykiai neigiamai veikia bet kokio amžiaus žmones, tačiau giliausią traumą galima patirti vaikystėje , kai trūksta tėvų, ypač motinos,
Gyvenimas
Ar galima perauklėti sutuoktinį?
Dresiruotojos instinktas įskiepijamas moterims kartu su visais kitais prietarais ir klaidingais įsitikinimais. Dresiruoti vyrus jas išmoko. O paskui psichologai bando
Lietuva
D.Filmanavičiūtė apie patyčias: vaikai neišsiugdys naujų bendravimo įgūdžių, kol to nepadarys suaugusieji
Dainininkė ir reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep atkreipia dėmesį, kad psichologinio smurto požymių šiandien pastebi tiek viešose vietose, tiek socialiniuose tinkluose. „Šiais laikais, kai psichologinis smurtas taip lengvai persikelia į virtualią erdvę, turėtų būti natūralu, kad ta pati virtuali erdvė turėtų ir priešnuodį tokiam psichologinę žalą sukeliančiam nuodų srautui“, – sako D. Filmanavičiūtė.
Aktualijos
4 metukų mergaitė paryčiais rasta viena klajojanti gatvėmis, stumianti vežimėlį, pilną žaislų
Mergytę pastebėjo taksi vairuotojas, teigęs, kad mergytė pasakė jam, kad veža žaislus į savo senelių namus Rochforde, Esekse.
Aktualijos
„Teisioji“ krikščionė mama įkalinta už „sadistinį“ smurtą prieš savo devynis vaikus
Teismo žiniomis vaikai už „nuodėmes“ gaudavo žiaurias ir keistas bausmes, dažnai už paprastus dalykus, pavyzdžiui, kažko išpylimą ant grindų. Mama, kuri už jų „nuodėmes” nuolat smurtavo prieš devynis vaikus, buvo nuteista laisvės atėmimo bausme.
Gyvenimas
Tokio vaikų elgesio ignoruoti negalima: ženklai, išduodantys tai, apie ką jie bijo kalbėti
Nors šeimą norėtųsi įsivaizduoti kaip aplinką, kurioje vaikas jaučiasi saugus ir mylimas, deja, tokį vaizdą sutinkame ne visur. Skaičiuojama, jog net 1 iš 5 vaikų nukenčia nuo seksualinės prievartos, o nemaža nukentėjusių dalis tėra kūdikiai ir ikimokyklinio amžiaus vaikai. To, kas vyksta už tokių šeimų durų, matyti negalime, tačiau specialistai nurodo, koks vaiko elgesys išduoda namuose patiriamas kančias.
Gyvenimas
Mama pasidalino genialiu būdu gauti valandėlę atokvėpio nuo vaikų keliamo erzelio
Nieko nėra brangesnio, už tą gėrio, grožio ir meilės įsikūnijimą, kuris yra jūsų vaikas. Tačiau kiekvienam tėvui kartais reikia bent penkiolikos minučių tylos ir ramybės - atgauti kvapą, nesirūpinant, kad mažyliai tuo metu užsigaus, kreidelėmis perdažys šunį ar užsiims kita sunkiai sutvarkoma kūrybine veikla.
Pasaulis
Supykęs, kad dovanų gavo BMW, o ne „Jaguar“, vaikinas nusprendė automobilį nuskandinti
Sunku įsivaizduoti, kad kažkas, gavęs dovanų automobilį, liktų nepatenkintas. Tačiau būtent taip nutiko Indijoje, kur dovanų iš tėvų gavęs BMW M3, jaunuolis supyko, mat troško vairuoti „Jaguar“. Supyko taip smarkiai, kad ėmė ir nuskandino automobilį upėje.
Pramogos
Tėvai moka savo vaikams pinigus, kad šie nesinaudotų telefonais
Beveik ketvirtadalis tėvų savo atžaloms yra davusios pinigų, kad šie bent kiek laiko praleistų nespoksodami į išmaniuosius telefonus, nešiojamus kompiuterius ar planšetes, rodo naujausia apklausa. Kiti tėvai „papirkinėja“ savo vaikus, kad šie eitų laiku miegoti ar paruoštų namų darbus.
Pramogos
Pas gydytojus dėl keistos dėmės gomuryje dukrą nuvežusi mama patyrė didžiulę gėdą
Ar teko kada nors panikuoti dėl kažko, kas vėliau pasirodė esantis tik menkniekis? Pamesti dokumentai, kurie visą tą laiką buvo ne toje vietoje, kur juos manėte padėję… Keistas staiga atsiradęs odos išbėrimas, privertęs nerimauti dėl savo sveikatos, tačiau vėliau paprasčiausiai išnykęs… Situacijų būna įvairių, laimei, jos nesukelia tiek gėdos, kiek jos teko patirti vienai jaunai mamai.
Pasaulis
Dėdė pasidalino įrašu, kuriame prievarta girdė kūdikį sūnėną alumi ir juokėsi iš jo grimasų
Pasaulį pašiurpino vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip dėdė mirko savo pirštą į alų ir prievarta kiša kūdykiui į burną. Pasak dienraščių šio vyro profesija - mokytojas.
Gyvenimas
Muzikos pamokos daro vaikus protingesnius. Štai kodėl
Naujausias tyrimas atskleidė, kad muzikos užsiėmimai gerina vaikų pažintines savybes ir akademinius pasiekimus.
Gyvenimas
Pirmų trijų minučių taisyklė, kurios turi laikytis visi tėvai
Tėvai, pradėję savo šeimoje laikytis šios taisyklės, netrukus pastebi, kad santykiai keičiasi į gerąją pusę.
Sveikata
Mama rado būdą, kaip pergudrauti vaikus ir priversti juos išgerti vaistus
Ne vienas tėtis ir mama patvirtins, kad vaikų auginimas – didelių pastangų ir kantrybės reikalaujantis darbas. Tėvai turi įveikti nemažai iššūkių, kad įgyvendintų tai, ką yra sugalvoję jie arba jų atžalų gydytojai. Vienas tokių dalykų – vaistų sergantiems vaikams sugirdymas.
Lietuva
George’ą ir Charlotte prižiūrinti auklė vaikams taiko griežtas taisykles
Kembridžo kunigaikščių atžalos princai George’as ir Louisas bei princesė Charlotte turi geriausią auklę, kokią galima rasti. Maria Borrallo mokėsi prestižiniame Norlando koledže, o Kate Middleton ir princo Williamo šeimai dirbti pradėjo dar 2014-aisiais, kai poros pirmagimiui buvo vos aštuoni mėnesiai.
Pramogos
A. Schwarzeneggeriui atlikta skubi operacija
Holivudo veiksmo filmų žvaigždei Arnoldui Schwarzeneggeriui (Arnolodui Švacenegeriui) buvo atlikta širdies operacija atveriant krūtinės ląstą, bet dabar jo būklė stabili, penktadienį pranešė jo atstovai.
ŽYMA
AUKLĖJIMAS