trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Finansai ir investavimas
Aukso kaina
Aukso kainos pasiekė rekordines aukštumas
Aukso kainos pirmadienį pakilo iki rekordinių aukštumų, sunerimusiems investuotojams nukreipus žvilgsnį į šį saugaus prieglobsčio aktyvą tuo metu, kai koronavirusas toliau plinta visame pasaulyje, o JAV doleris kiek susilpnėjo.
Finansai ir investavimas
Krizė
Centriniai bankai per koronaviruso pandemiją aktyviai superka auksą
Pasaulio centriniai bankai vasario mėnesį supirko 36 tonas aukso oficialiųjų atsargų papildymui, skelbia Pasaulio aukso taryba – tarptautinės aukso pramonės
Pasaulis
Neįtikėtinas atradimas Australijoje – aptikti auksą išskiriantys grybai
Keistasis Australijos žemynas patvirtina savo reputaciją. Ten atrasti keisti grybai, tirpdantys auksą ir jo nanodalelėmis dengiantys savo micelį.
Pasaulis
Pasivaikščiojimas su šunimi šeimai atnešė sėkmę – rado didžiulį aukso grynuolį
Svajojate apie staigų praturtėjimą? Jums reikėtų nuvykti į Australiją. Pasirodo, ten auksas mėtosi tiesiog ant žemės. Viena šeima būtent taip ir papildė savo kišenes keliomis dešimtimis tūkstančių dolerių.
Pramogos
Oksana Pikul-Jasaitienė atsakė netikintiems jos pergale: esu visiškai rami ir išdidi, nes tik sunkaus darbo dėka gavau įvertinimą
Po to kai atlikėja ir makiažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė pelnė aukso medalį neseniai vykusiame konkurse „Kaunas beauty 2019", užvirė tikros aistros. Prieš Oksaną viešai pasisakė jos kolegė bei papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė bei prasidėjo diskusijos socialiniame tinkle „Facebook“.
IQ Tema
2008–2017 m.: auksas, juodoji buhalterija ir Garliava
Valstybės sėkmė gali būti matuojama tuo, kaip kokybiškai ji reflektuoja praeitį, kaip ryžtingai kuria dabartį ir tiki ateitimi.
Aktualijos
Translytė moteris mirė vyrų kalėjime
Vicky Thompson, kuri gimė vyriškos lyties, tačiau dar nuo paauglystės save identifikavo kaip moterį, mirė vyrų kalėjime Leedse, - pranešė portalas independent.co.uk.
ŽYMA
AUKSAS