sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Verslas
Klaipėdos ambicijoms įgyvendinti reikalingi greiti veiksmai ir aiški vizija
Klaipėdos uostas puikiai žinomas Baltijos jūros regione ir yra jo pažiba. Tačiau pats miestas tarptautiniu lygiu išlieka santykinai blankus, nors jo vadovai, verslas ir aktyvistai tiki, kad tai pavyks pakeisti.
Gyvenimas
Ką daryti su santaupomis, kad jos nenuvertėtų? Specialisto patarimai
Vieno recepto, kur ir kaip taupyti pinigus, nėra. Tačiau aišku viena – į kojinę sudėti pinigai didelės naudos neatneš. Laikui bėgant pinigų vertė krenta. Todėl praėjus keleriems metams už tą pačią pinigų sumą vietoj naujo automobilio galėsite įsigyti tik naudotą. Norint išvengti pinigų nuvertėjimo, būtina juos investuoti ar kitaip stengtis gauti papildomų pajamų. Kaip ir kur tai padaryti, pataria SEB Baltijos šalių taupymo ir investavimo vadovas Gediminas Milieška.
Aktualijos
Pasitikrinkite – galbūt ir jums skirti pinigai, apie kuriuos nieko nežinote
Apie pusantro milijono Jungtinėje Karalystėje gyvenančių šeimų gali net nežinoti apie valstybės joms atidarytas sąskaitas, į kurias pervestos nemažos sumos pinigų.
Pramogos
JK gyventojams nebelieka pinigų santaupoms
Naujausio finansinio tyrimo duomenimis, Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančioms šeimoms nebelieka lėšų taupyti „juodai dienai”. Pasirodo, viena iš keturių šeimų šalyje šiuo metu susitaupę vidutiniškai 95 svarus sterlingus.
Lietuva
Palūkanas už indėlius mokės ne visi
Vienas Lietuvoje veikiančių bankų, DNB bankas, po pusantrų metų pertraukos vėl pradeda mokėti palūkanas už indėlius.
Gyvenimas
8 Paprasti būdai, kurie padės sutaupyti
Kartais norint sutaupyti, sunkiausia šio proceso dalis yra pradėti galvoti apie paprasčiausius būdus kaip tai padaryti ir kaip vėliau juos panaudoti savo finansiniams tikslams įgyvendinti. Laikantis šių elementarių būdų, jūs galėsite susikurti realų santaupų planą.
Aktualijos
Už jūsų santaupas vyriausybė kasmet mokės po £1000
Trečiadienį Vyriausybė pristatė naują individualių santaupų programą (angl. Individual Savings Account, Isa), kuria naudodamiesi Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai kasmet iš valstybės gaus po 1000 svarų „paskatinimą”.
Aktualijos
Vyriausybė padvigubins varguolių santaupas
Sužinojusi, kad mažiausias pajamas gaunanti gyventojų grupė atsiseda nepakankamai pinigų juodai dienai, vyriausybė žada per artimiausius ketverius metus padvigubinti jų taupomus pinigus.
ŽYMA
AURELIJUS DABUŠINSKAS