trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Aktualijos
Švedijoje vyksta didžiausios per 20 metų karinės pratybos
Beveik 20 tūkst. oro, sausumos ir jūrų pajėgų karių – tokios apimties trijų savaičių trukmės karinės pratybos pirmadienį prasidėjo Švedijoje. Didžiausiose per du dešimtmečius šalies pratybose dalyvaus ir kai kurios NATO priklausančios valstybės.
Pramogos
Lietuvės emigrantės atskleidė pažinčių verslo užkulisius
30-metė Diana Chorlampenkovaitė kelerius metus vadovavo pažinčių agentūrai, kuri vienišiems turtuoliams ieškodavo antrųjų pusių. „Nustebtumėte sužinoję, kaip lengvai vyrai pakloja dešimtis tūkstančių eurų ne tik už narystę uždaruose pažinčių klubuose, bet ir už prabangius pasimatymus, į kuriuos vienam vakarui iš kito žemyno atskrenda privačiu lėktuvu....“, - pasakojo daugiau nei dešimt metų Londone gyvenanti lietuvė Diana.
Gyvenimas
Vyro savybės, prieš kurias moterys neatsilaikys
Antrų pusių ieškantys vyrai nuo moterų skiriasi itin paprastu mąstymu. Jei moteris patinka, jis nori susitikti, jei patinka ir po susitikimo, nori pratęsti pažintį. Eksperto teigimu, moterys taip paprastai partnerio nesirenka, todėl savo išrinktosios ieškantys vyrai pirmiausia turėtų suprasti, kaip jos renkasi vyrus.
Pramogos
Skandalas pažinčių svetainėje: paviešinti meilužių ieškoję asmenys
Tūkstančiai pažinčių portalo narių, kuriame vedę asmenys slapta ieškodavo meilužių, dreba dėl savo likimo, mat šiandien portalą sukrėtė informacijos nutekinimo skandalas, -pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
ŽYMA
AURORA 17