trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Verslas
Keleivių pervežimas
Į tarptautinius autobusų maršrutus grįžo vos pusė keleivių
Maždaug trečdalį tarptautinių maršrutų atnaujinę šalies vežėjai sako, kad keleivių srautai dar tik artėja prie pusės pernykščio lygio.  Pasak jų, sumažėjo autobusais keliaujančių užsieniečių, į keliones dažniausiai vykstama tik esant būtinybei. Tikimasi, kad keleivių pagausės, kai bus atlaisvintos sienos su Baltarusija, Rusija ir Ukraina. 
IT ir transportas
Visuomeninis transportas
„Kautra“ nuo antradienio atnaujina tarpmiestinį vežimą autobusais
Viena didžiausių keleivių pervežimo bendrovių „Kautra“ skelbia nuo antradienio atnaujinanti susisiekimą tarpmiestiniais autobusais.  Planuojama, kad jie iš pradžių kursuos tarp didžiųjų
Aktualijos
Londonas: protestuotojams prisiklijavus prie gatvių autobusai užstrigo 5 valandoms
Daugiau nei 20 Londono dviaukščių autobusų įstrigo Bank ir nuo pat 07:00 ryto vietos laiku negalėjo pajudėti - kelią jiems užkirto „Extinction rebellion” protestuotojai, prisiklijavę prie asfalto.
Aktualijos
Paskelbta skubi išsigandusio berniuko, į autobusą įlipusio vakar naktį, paieška
Policija paskelbė skubią vienuolikos - dvylikos metų berniuko, naktį įlipusio į autobusą vienomis šlepetėmis, paiešką. CCTV vaizdo kamerų užfiksuotose nuotraukose matoma, kad berniukas neramus, išsigandęs.
Aktualijos
Atsisakius pasibučiuoti, Londono autobuse sumuštos dvi merginos
Stiuardese dirbanti Melania Geymonat iš Urugvajaus socialiniame tinkle pasidalijo siaubą keliančia nuotrauka. Joje mergina ir jos mylimoji amerikietė Chris įamžintos kraujuotais veidais ir drabužiais po to, kai viename Londono autobuse prie jų pristojo gauja vyrų ir užpuolė dėl to, kad merginos atsisakė pasibučiuoti.
The Economist
Daugelyje turtingų miestų mažėja viešojo transporto paklausa
Dėl susidariusios situacijos „kaltas“ nuotolinis darbas, „Uber“, nebrangios paskolos automobiliui ir internetas.
Pramogos
Nomeda Marčėnaitė su jaunesniu mylimuoju planuoja leistis į kelionę aplink pasaulį
Menininkei, buvusiai televizijos laidų vedėjai Nomedai Marčėnaitei 52-eji, tačiau atrodo, kad laikas jos neliečia. Daug kam ji – ta pati gyvybinga, plačios šypsenos, idėjų nestokojanti ir atvira moteris, kokia buvo ir prieš penkiolika metų, atėjusi į televiziją vesti populiarios pokalbių laidos.
Verslas
Klaipėda galvoja apie tramvajus ir elektrobusus
Klaipėdos savivaldybė nori pertvarkyti miesto viešąjį transportą į ekologiškesnį – planuojama parengti studiją dėl tramvajaus ir elektrobusų pritaikymo uostamiesčio poreikiams.
Aktualijos
Vilniaus troleibusų ir autobusų vairuotojai balandį žada tris streikus
Vilniaus savivaldybės valdomo „Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) profesinių sąjungų atstovai reikalauja paskelbti šią įmonę keleivių vežimo dalies maršrutų konkurso laimėtoja, priešingu atveju grasina streikais.
Pramogos
Savo apsilankymu Londono skaitytojus pradžiugino N.Marčėnaitė (nuotraukos)
Nomeda Marčėnaitė beveik prieš metus visai Lietuvai pristačiusi savo pirmąją knygą vaikams – „Lėlė“, atvyko jos pristatyti ir Londono skaitytojams.
ŽYMA
AUTOBUSAI