šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pramogos
Liepa Mondeikaitė atskleidė, kaip numetė net dešimt kilogramų
Dainininkė Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė šiandien džiaugiasi idealia figūra. Tiesa, moteris LNK laidoje „Kitu kampu” prisipažino – kad pasiektų tobulą svorį, turėjusi pereiti tikrus kryžiaus kelius.
Pramogos
Mariah Carey pokyčiai stulbina gerbėjus
Pasaulinė pop muzikos diva Mariah Carey metų metus gerbėjus ir kolegas stebina savo prabangiu gyvenimo būdu ir neįtikėtinais įnoriais.
Sveikata
Populiarus prieskonis padės atsikratyti kūno svorio pertekliaus
Žiemą, kai lauke šalta ir mums trūksta saulės šviesos, pajuntame stipresnį potraukį saldumynams, dažniau užsimanome kepinių su aromatingais prieskoniais. Vienas toks prieskonis gali mus ne tik sušildyti, pataisyti nuotaiką, bet ir padėti išsaugoti dailią figūrą.
Pramogos
Donalda Meiželytė kilogramų atsikratė ir dėl meilužio
Dainininkė ir renginių vedėja Donalda Meiželytė ryžosi ypač atviram interviu, moteris laidoje KK2 atskleidė, kad atsikratyti 20 kilogramų jai pavyko ne tik intensyviai sportuojant, bet ir dėl naujo mylimojo.
Pramogos
Merginų grupės „Dija“ narė atsikratė 50 kilogramų
Merginų grupės „Dija“ dainininkė Justina dar visai neseniai kentė patyčias dėl savo išvaizdos ir svorio, mat mergina svėrė net šimtą keturiolika kilogramų.
Pasaulis
Emyratuose mirė sunkiausia pasaulio moterimi vadinta egiptietė
Būdama vos 37-erių, ligoninėje Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) mirė sunkiausia pasaulio moteris, pranešė gydytojai.
Gyvenimas
Kodėl santuokinis gyvenimas vyrams eina į kūną
Viengungio gyvenimas, žinoma, turi trūkumų – pietūs iš šaldiklio, neskalbtos kojinės ir panašiai, – tačiau pranašumų irgi yra. Vieną jų kaip tik ir išskyrė Jungtinės Karalystės Batho universiteto tyrėjai, dar sykį patvirtinę, jog santuoka vyrus gali storinti.
Verslas
Vilniuje klientų laukia pirmoji „Park & Ride“ automobilių aikštelė
Ieškodamas būdų sumažinti automobilių kamščius, Vilnius išbandys užsienyje populiarų įrankį – „Park & Ride“ (lietuviškai „Statyk ir važiuok“) sistemą. Pirmoji aikštelė, kurioje palikę automobilį vairuotojai galės tęsti kelionę viešuoju transportu, pradeda veikti šiandien.
Pramogos
M. Šedžiuvienė atskleidė, kaip po gimdymo atsikratė net 15 kg.
Monika Šedžiuvienė prieš daugiau nei savaitę atšventė itin svarbią progą – kovo 20-ąją jos sūnui Gabrieliui suėjo vieni metai. Garsi moteris visą gyvenimą galėjo pasigirti savo lieknu kūno sudėjimu.
Pramogos
Vitalijus Cololo atsikratė daugybės kilogramų
Pramogų pasaulio žvaigždė Vitalijus Cololo sekmadienį pasirodydamas televizijos eteryje gerokai nustebino žiūrovus pasiketusiomis savo kūno formomis.
Sveikata
Privalumai numetus net ir nedidelį kiekį kūno svorio
Sakydami, jog numesti svorio yra sudėtinga nieko nenustebinsite. Kartais pradžia reikalauja didelių pastangų nepriklausomai nuo jūsų užsibrėžto tikslo numesti kelis ar keliasdešimt kilogramų. Tačiau ši žinia jus pradžiugins. Atsikračius bent penkis proc. savo kūno svorio pajusite didelį skirtumą. Užtenka tik šiek tiek sumažinti bendrą riebalų kiekį organizme, kad nukristų kraujo spaudimas, padidėtų insulino kiekis organizme ir sumažėtų antro tipo cukrinio diabeto rizika, - skelbia žurnalo „Cell Metabolism” atliktas tyrimas.
Gyvenimas
Ruošiamasi įvesti „cukraus mokestį”
Siekiant užkirsti kelią nuolat didėjančiam Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančių vaikų viršsvoriui, planuojama įvesti „cukraus mokestį”. Pasak idėją palaikančių politikų, tai turėtų būti padaryta skubos tvarka.
Pramogos
Jungtinėje Karalystėje norima apmokestinti daug cukraus turinčius produktus
Jungtinėje Karalystėje padaugėjus nutukimo atvejų, buvo nuspręsta svarstyti papildomą daug cukraus turinčių produktų apmokestinimą. Daugelis sveikatos srityje dirbančių specialistų, o taip pat ir gerai žinomas virtuvės šefas Jamie‘is Oliveris, palaiko šią idėją, – pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.
Aktualijos
Siūloma įteisinti „apkūnių žmonių” mokestį lėktuvuose
Didžiojoje Britanijoje pasiūlyta įteisinti „apkūnių žmonių” mokestį, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Pasak vyriausiosios sveikatos specialistės (angl. the Chief Medical Officer), šis mokestis galėtų pagelbėti šalyje kovojant su vis didesne viršsvorio problema.
Pramogos
Gaisrininkai skundžiasi dėl nutukusių britų
Jungtinės Karalystės (JK) gaisrininkai piktinasi, kad kasmet vis daugiau ir daugiau iškvietimų gaunama prašant išvaduoti nutukusius asmenis. Kaip skelbė naujienų portalas express.co.uk. ugniagesiai švaisto savo brangų laiką, bandydami išlaisvinti sofose ar voniose įstrigusius viršsvorio turinčius žmones.
Gyvenimas
Anglai per stori, kad matytų savo „vyrišką pasidižiavimą”
Naujo tyrimo duomenimis, apie puse vyrų Anglijoje yra per stori, kad matytų savo „vyrišką pasidižiavimą”. Dėl didžiulio pilvo Londone skundžiasi kas trečias vyras, - pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.
Gyvenimas
Anglijos gydytojai bijo vaikams pranešti apie nutukimą
Paaiškėjo, kad Jungtinėje Karalystėje (JK) vis labiau didėjant vaikų viršsvorio problemai, tik trečdaliui nutukusių vaikų yra siūloma pagalba lieknėti. Taip yra dėl to, kad gydytojai teigia bijantys vaikams liepti mesti svorį, - pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk.
Pramogos
Britai – vieni iš turtingiausių ir stambiausių pasaulyje
Nepasaint to, kad Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai yra vieni iš daugiausiai uždirbančių bei galinčių pasigirti tikrai nebloga gyvenimo kokybe, pasauliniame gerovės reitinge dėl nutukusių žmonių kiekio šalis užėmė tik 27-tą vietą, - pranešė portalas dailymail.co.uk.
ŽYMA
AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖS