antradienis, spalio 20 d.
Aktualijos
Romforde automobiliu tyčia atakuoti žmonės (vaizdo įrašas)
Rytinėje Londono dalyje esančiame Romforde automobilio vairuotojas specialiai taranavo pėsčiuosius, panašu, kad šį faktą bandyta nuslėpti.
Aktualijos
Prie naktinio klubo – kraupus jaunuolio išpuolis
Savaitgalį jaunuolio vairuojamas automobilis rėžėsi į būrį žmonių, stovėjusių prie naktinio klubo: sužeistieji palikti likimo valiai, o kaltininkas spruko, tačiau pabėgo netoli.
Aktualijos
Tragedija futbolo aikštėje: automobilis taranavo būrį vaikų
Ketvirtadienį vieno futbolo klubo teritorijoje Pietų Velse automobilis įsirėžė į būrį vaikų – jaunųjų futbolininkų bei žiūrovų, daugiau nei dešimt nepilnamečių po įvykio atsidūrė ligoninėje.
Aktualijos
Škotijoje automobiliu taranuotas vaikų būrys
Sustiprintos Škotijos policijos pajėgos ieško automobilio, kuriuo Glazge specialiai taranuotas būrys niekuo dėtų vaikų.
Aktualijos
Londone automobilis rėžėsi į žmones, yra aukų
Penktadienį vakare Londone automobiliui įsirėžus į viešojo transporto stotelę mirtinai sužaloti trys paaugliai, medikų pagalbos prireikė ir įvykio kaltininkui.
Pasaulis
Dar vienas išpuolis: į žmonių minią nukreipė visureigį
Australijos didmiestyje Melburne ketvirtadienį į žmonių minią specialiai nukreiptas visureigis, policija kol kas negali patvirtinti, jog šis įvykis siejamas su terorizmu.
Aktualijos
Žmones Londone taranavo automobilis
Šeštadienio naktį Pietų Londone į būrį pėsčiųjų įvažiavo lengvasis automobilis, sužeistus žmones palikęs vairuotojas ir jo bendrai iš įvykio vietos pabėgo.
Pasaulis
Prancūzijoje – bloga nuojauta: automobilis vėl rėžėsi į žmones
Pirmadienį Pietų Prancūzijoje esančiame Marselio mieste automobiliais taranuotos dvi autobusų stotelės, vienas žmogus žuvo. Kol kas neaišku, ar įvykiai susiję su terorizmu.
Pasaulis
Lauko kavinę taranavęs automobilis pražudė vaiką
Pirmadienį vakare Prancūzijoje į lauko kavinę tyčia įvažiavo automobilis ir mirtinai sužalojo ten buvusią mergaitę, dar keli žmonės sunkiai sužaloti.
Pasaulis
Teroras tarpusavyje: JAV automobilis rėžėsi į minią
Nedideliame JAV mieste šeštadienį kelių žmonių gyvybes nusinešęs incidentas, kai į taikius protestuotojus tyčia įvažiavo automobilis. Įtariamasis – nacionalistams priskiriamas jaunuolis.
Aktualijos
Newcastle automobilis rėžėsi į musulmonų būrį
Sekmadienį ryte Newcastle mieste automobilis įvažiavo į būrį žmonių, mininčių šventojo musulmonų mėnesio – ramadano pabaigą.
Aktualijos
Automobiliu – į žmones prie aludės
Savaitgalį centrinėje Londono dalyje automobilis taranavo grupę žmonių, susibūrusių prie aludės. Šis įvykis liudininkams sukėlė šiurpą dėl sąsajų su teroro aktu, įvykdytu prieš kelias dienas.
ŽYMA
AUTOMOBILIŲ PREKYBOS CENTRAS