pirmadienis, lapkričio 23 d.
Pasaulis
Avarija
Karačyje sudužo Pakistano keleivinis lėktuvas
Pakistano keleivinis lėktuvas, kuriame tikriausiai buvo daugiau kaip 100 žmonių, penktadienį sudužo šalies pietiniame Karačio uostamiestyje, pranešė civilinės aviacijos valdyba.
Aktualijos
Paskelbtas didelis cheminių medžiagų nuotekis, gyventojų prašoma likti namuose
Kelias, vedantis per pramoninį rajoną Esekse, buvo uždarytas įvykus „dideliam incidentui“, kurį sprendžia Esekso apygardos priešgaisrinė ir gelbėjimo tarnyba.
Aktualijos
Iš įvykio vietos pabėgusiam vairuotojui sunkiai sužeidus nėščiąją mirė kūdikis
40 metų amžiaus moteris važiavo dviračiu, kai buvo sunkiai sužalota iš įvykio vietos pabėgusio vairuotojo.
Aktualijos
Greitosios pagalbos automobiliui susidūrus su lengvuoju automobiliu mirė pacientas
Pacientas, kuriam buvo 60 metų, buvo skubiai vežamas į „Hull Royal Infirmary“ ligoninę, kai GMP automobilis susidūrė su Toyota Yaris.
Pramogos
Aktorius Z. Baranauskas pateko į avariją: tądien gimiau iš naujo
Jau šiandien, spalio 21-ąją, žiūrovus pasieksiantis komiškas serialas „Po vienu stogu“ ne visiems aktoriams kėlė juoką prieš pirmąjį filmavimą. Vienam pagrindiniam serialo vaidmeniui tarsi užburtame rate atrinkti aktoriai susidūrė su rimtomis nelaimėmis ir sveikatos problemomis.
Aktualijos
Su sunkvežimiu susidūrė dviračiu važiavę vaikai, mergaitė mirė, berniukas - sunkiai sužalotas
Šiaurės Hykeham, Lincolnshire įvyko siaubinga tragedija - su sunkvežimiu susidūrė du dviračiu važiavę vaikai - 15 metų amžiaus mergaitė ir keturiolikmetis berniukas.
Aktualijos
Leeds: automobiliui įsirėžus į bažnyčią septyni sužeisti, kūdikio vežimėlis sulygintas su siena
Septyni asmenys, tarp kurių - ir kūdikis, buvo sužaloti, kai nuo kelio nuvažiavusi mašina rėžėsi į bažnyčios sieną.
Pramogos
Dianos žūtis: kodėl vis dar manoma, kad princesės mirtis nėra atsitiktinė?
Velso princesės mirties aplinkybes po šešerių metų dar sykį tyręs teismo medicinos ekspertas – ko jis ieškojo šios tragedijos užkulisiuose?
Aktualijos
Neblaivių vairuotojų sukeltų mirčių skaičius pasiekė rekordą
Pasak vyriausybės pateikiamų duomenų, eismo įvykiuose, kuriuos sukėlė neblaivūs vairuotojai, žuvusių žmonių skaičius pasiekė rekordą.
Aktualijos
Prie Hyde parko partrenktas pėsčiasis (papildyta)
Centriniame Londone netoli Hyde parko mirtinai automobilio partrenktas pėsčiasis.
Aktualijos
Birminghame automobilio vagis pervažiavo policininką
Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai rytų Londone mačete buvo subadytas policijos pareigūnas, Birminghame automobilio vagyste įtariamas asmuo pervažiavo dar vieną policijos pareigūną.
Pasaulis
Po avarijos automobilyje įkalinta moteris šešias dienas išgyveno rinkdama lietaus vandenį
Per karščio bangą Europoje automobilyje įkalinta sužeista moteris išgyveno tik per stebuklą. Ji senu kramtomos gumos indeliu rinko lietaus vandenį.
Aktualijos
Londone lietuvis partrenkė vežimėlyje buvusį kūdikį
Londone 37-erių lietuvio Manto Kaupo vairuojamas BMW automobilis nepraleido per perėją ėjusios šeimos ir partrenkė vežimėlyje sėdėjusį kūdikį. Negana to, pabėgo iš įvykio vietos. Visgi praėjus kone dviems metams po tragiško įvykio M. Kaupui teko atsakyti už savo veiksmus.
Aktualijos
Susidūrus dviem automobiliams, į ligonines išvežti 17 žmonių
Didžiojoje Britanijoje per automobilių entuziastų renginį buvo sužaloti 17 į avariją patekusių žmonių, penktadienį pranešė policija.
Aktualijos
Žuvo „YouTube“ žvaigždė E. Hartridge: tai pirmas toks autoįvykis Didžiojoje Britanijoje
Penktadienį sunkvežimiui susidūrus su elektriniu paspirtuku žuvo „YouTube“ žvaigždė Emily Hartridge. Tai pirmoji e. paspirtuko avarija Didžiojoje Britanijoje, per kurią žuvo žmogus.
Aktualijos
Penkiolikmetę nužudė ir iš įvykio vietos pabėgo ne ta kelio puse važiavęs vairuotojas, lenktyniavęs su kitu automobiliu
Paisley, Škotijoje įvykus siaubingai nelaimei policijos tarnybos kreipėsi į visuomenę pagalbos ieškant vairuotojo, kuris, belenktyniaudamas su kitu automobiliu partrenkė ir mirtinai sužalojo penkiolikmetę. 
Pasaulis
Ore sulūžus atrakcionui žuvo devyniolikmetė
Vaizdo įrašuose užfiksuotas vaizdas šokiruoja internautus: Uzbekistano pramogų parke ore sulūžus atrakcionui juo mėgavęsi žmonės su visu karkasu krito žemyn. Pasak šaltinių, avarijos metu žuvo devyniolikos metų mergaitė.
Aktualijos
Netoli Ipsvičo – vos tragiškai nepasibaigusi vilkiko avarija
Birželio 7 d. rytų Anglijoje esančiame Copdock miestelyje automobilių eismą ten esančiu tiltu sutrikdė ant jo parvirtęs ir pavojingai ant turėklų pakibęs.
Pramogos
Po avarijos vyrą ištiko gluminanti problema: prireikė medikų pagalbos
35-erių metų vyras į gydytojus Jungtinėje Karalystėje kreipėsi po nedidelės mopedo avarijos. Vyras beveik nesusižeidė, tačiau jį kamavo net 9 dienas trukusi erekcija. Kodėl taip atsitiko?
Aktualijos
Galimai pavojingai vairavęs vaikinas Mančesteryje sukėlė vyrą pražudžiusią avariją
Po automobilių avarijos šiaurės Mančesteryje mirė vyas, o eismo įvykyje nukentėjęs paauglys dėl savo gyvybės vis dar kovoja ligoninėje. Rimtas traumas patyrė ir moteris su vaiku, rašoma Metro.co.uk.
ŽYMA
AVARIJA