antradienis, liepos 14 d.
Aktualijos
Londono Soho evakuotas dėl „nesprogusios bombos“
Žmonės buvo evakuoti iš gatvių Soho rajone, Londono centre - kitą dieną po to, kai Dean gatvėje buvo rasta nesprogusi II pasaulinio karo bomba, suveikė evakuacijos protokolas.
Lietuva
Vilniuje rasta 100 kg bomba: evakuoti aplinkiniai namai, prekybos centras „Panorama“
Ketvirtadienio rytą statybininkų atkasta aviacinė bomba kelia didžiulį pavojų. Ketvirtadienio vakarą kariuomenės išminuotojai ėmėsi ją neutralizuoti, dėl to sostinės policija pataria nevažiuoti Ukmergės, Pieninės ir Stumbrų gatvėmis. Apie 19.20 val. policijos pareigūnai sakė, jog ketina uždaryti eismą šiomis gatvėmis. Dėl situacijos evakuotas ir prekybos centras „Panorama“.
Aktualijos
Frankfurto laukia viena didžiausių evakuacijų pokario laikotarpiu
Šį savaitgalį Frankfurte apie 70 tūkst. žmonių turės išvykti iš savo namų per vieną didžiausių tokio tipo evakuacijų pokarinėje Vokietijoje, trečiadienį informavo policija, radusi nesprogusią didelę Antrojo pasaulinio karo laikų aviacinę bombą.
Gyvenimas
Naminių ledų receptas
Ledai – tikra atgaiva karštą vasaros dieną. Tačiau paskaičius parduotuvinių ledų etiketes šiurpsta oda nuo nesuskaičiuojamos galybės sintetinių maisto priedų, kurie ten slepiasi.
Gyvenimas
Vasaros gėris: 3 naminių ledų receptai
Nors pardavėjai sudaro įspūdį, kad ledams pagaminti reikia daug pastangų ir laiko, šie trys „Tiesos” receptai įrodo, kad visa tai – ne tiesa. Naminius ledus ne tik pasigaminsite per keletą minučių (neskaičiuojant šaldymo laiko), jie bus ir gerokai sveikesni.
ŽYMA
AVIACINĖ BOMBA