sekmadienis, liepos 12 d.
Pasaulio lietuviai
Atėnuose vyko susitikimas su bėgiku A. Ardzijausku ir filmo „Riešutų duona“ peržiūra
Rugpjūčio 5 dieną Lietuvos ambasadoje Atėnuose vyko susitikimas su itin ilgų distancijų bėgiku Aidu Ardzijausku bei restauruoto Arūno Žebriūno klasika tapusio filmo „Riešutų duona“ peržiūra.
Gyvenimas
Kvepiančios Kalėdos
Kadaise pirktiniai žaisliukai ant šventinės eglės būdavo retenybė. Vietoj jų Kalėdų medis puoštas įvairiais riešutais, vaisiais, saldainiais ir sausainiais.
Temos
Geležinio žmogaus DNR
Savamokslis ilgų nuotolių bekele bėgikas, karininkas Gediminas Grinius dėl pribloškiančių sportinių pasiekimų dažnai vadinamas geležiniu žmogumi. Ieva Rekštytė-Matuliauskė lankydamasi jo šeimos namuose įsitikina, jog nepalaužiama bėgiko motyvacija visgi nukaldinta iš daug jautresnių elementų.
Kultūra
Bėk, vaike, bėk
Bėk, kol tapsi nugalėtoju. Arba kol nukrisi. Siek sėkmės bet kokia kaina, net jei nusidaužysi pirštus ir kelius į vielinę užtvarą.
Gyvenimas
Kalėdinis namų kvapas-dekoracija
Dalinamės dar viena laiko patikrinta, tačiau labai žavia namų dekoracija – kvapu iš apelsinų. Tai receptas, kurį atrado dar mūsų promočiutės.
Gyvenimas
Kalėdinės dekoracijos – popierinės snaigės
Norintiems dailiai, tačiau nebrangiai pasipuošti namus siūlome išbandyti senamadišką, tačiau ir vėl atgimstantį būdą – karpytas popierines snaiges.
Gyvenimas
Kankorėžių papuošimai šventinei eglutei
Šios kalėdinės dekoracijos – bene paprasčiausias dalykas, ką greitai ir lengvai galite pasigaminti savo rankomis namuose. Puiku tai, kad šie papuošimai atorodo labai šventiškai.
Gyvenimas
Labai lengvas imbierinis pyragas
Šis puikiai Kalėdoms tinkančio imbierinio pyrago receptas – neįtikėtinai paparastas. Tiesiog sudėkite visus ingridientus į mikserį ir išmaišykite. Receptas taip pat tinka veganams.
Pramogos
Laikykite kates toliau nuo kalėdinių dekoracijų
Kačių savininkai žino, jog prieš Kalėdas papuošti namai šiems charakteringiems keturkojams yra puiki proga savo griaunamajai galiai demonstruoti.
ŽYMA
BĖGIKAS