sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Lietuva
Į Seimą grįžta siūlymas neapmokestinti išlaidų už vaikų būrelius
Seime surengtoje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių Lauryno Kasčiūno ir Edmundo Pupinio spaudos konferencijoje „Neformalus vaikų švietimas: ką darome ne taip ir ką galime daryti geriau?“
Lietuva
Skandalas Klaipėdoje: mokytojas 14-metei rašė intymias žinutes
Artėjant naujiems mokslo metams Klaipėdoje gyvenanti paauglės mama įspėja – atkreipkite dėmesį, kas ir kaip bendrauja su Jūsų vaikais. Penkerius metus po pamokų į teatro užsiėmimus skubėjusi jos dukra susidūrė su tokiais „ugdymo metodais“, kad galiausiai buvo kreiptasi net į policiją.
Pramogos
Grąžina pinigus už neįvykusį koncertą „Lietuvai 100“
Nors viešai baimintasi, kad bilietus į atšauktus koncertus „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone įsigiję žmonės neatgaus išleistų pinigų, jie šią savaitę pradėti grąžinti.
Pramogos
Kodėl žlugo koncertai „Lietuvai 100“?
Praėjusią savaitę Jungtinės Karalystės ir Airijos lietuvių bendruomenes sukrėtė tūkstančių žmonių planus sugriovusi žinia: atšaukiami Lietuvos šimtmečiui paminėti skirti grandioziniai koncertai Dubline ir Londone. Tai – faktas, bet kodėl viskas taip susiklostė?
Pramogos
Oficialu: koncertai „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone neįvyks
Lietuvos šimtmečiui paminėti skirti grandioziniai koncertai Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje neįvyks – tai penktadienį patvirtino jų organizatoriai.
Pramogos
Dėl šimtmečio koncertų Londone ir Dubline – nežinia
Jau ne pirmas mėnuo Jungtinėje Karalystėje platinami bilietai į grandiozinius koncertus Londone ir Dubline, skirtus Lietuvos šimtmečiui pažymėti, tačiau sulaukta rimtų signalų, kad šie renginiai gali neįvykti.
Pramogos
Lietuvos šimtmečio proga – įsimintina dovana Airijos ir Anglijos lietuviams
Nors dar tik sausio galas, lietuviai tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje nekantriai laukia įspūdingiausio šių metų renginių – „Lietuvai 100” festivalių Dubline ir Londone. Socialinėje erdvėje nenurimsta diskusijos apie planuojamus siurprizus, o renginio organizatoriai džiaugiasi, kad sulaukus neįprastai didelio susidomėjimo, bilietai į abu festivalius tirpste tirpsta.
Pramogos
Grandioziniai Lietuvos šimtmečio festivaliai Anglijoje ir Airijoje 2018 metais
2018-ieji iš tiesų ypatingi metai Lietuvai bei visame pasaulyje išsibarsčiusiems lietuviams. Moderniai Lietuvai švenčiant šimtmečio jubiliejų, turime unikalią progą susiburti visi kartu, prisiminti, kas esame ir iš kur esame kilę. Tai – kartą per gyvenimą pasitaikanti proga, kurią tiesiog privalome paminėti ir griausmingai atšvęsti būdami visi kartu.
ŽYMA
BŪRELIAI