penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Lietuva
Būsto nuomos kainos Lietuvoje augo sparčiausiai visoje ES
Lietuvoje būsto nuomos kainos per pastarąjį dešimtmetį augo labiausiai visoje Europos Sąjungoje, pranešė „Eurostat“.
Lietuva
LTNTBA pirmininkas: norime, kad visuomenė į NT brokerį žiūrėtų su pagarba ir pasitikėjimu
Šalyje neseniai įsikūrė Lietuvos nekilnojamojo turto brokerių asociacija (LTNTBA). Alfa.lt pristato interviu su asociacijos pirmininku dr. Artūru Daubaru.
Pramogos
Žaibiškai populiarėjančios „Vežam!“ siuntos laukia dar daugiau vairuotojų
Tik šią vasarą pristatyta lietuvių sukurta programėlė „Vežam!“, nemokamai suvedanti siuntų vežėjus ir tuos, kuriems šios paslaugos reikia, taip sparčiai išpopuliarėjo, jog vartotojai jau skaičiuojami tūkstančiais. Dažniausiai šiuo startuoliu naudojasi Jungtinės Karalystės lietuviai, jų tiek daug, kad vairuotojai vos spėja teikti pasiūlymus siuntoms.
Pramogos
Emigrantų startuolis „Vežam!“ siuntų gabenimą pavertė lengvu užsiėmimu
Vienas dažniausiai Anglijoje gyvenantiems lietuviams kylančių klausimų, kam ir už kiek patikėti siuntų gabenimą. Tinkamiausio pasirinkimo paieškos neretai užtrunka, sugaištama nemažai brangaus laiko. Nuo šiol tokių trukdžių galima išvengti – tereikia turėti lietuvių sukurtą programėlę „Vežam!“
Verslas
Miestuose statoma daugiau būstų nei prieš krizę
Nors Lietuvos gyventojų skaičius nuolat mažėja, šalyje pastaruoju metu statoma rekordiškai daug būstų – netgi daugiau nei prieš krizę.
Anglijoje
Lietuviai prisidėjo prie perversmą pasaulinėje logistikos rinkoje sukėlusios platformos kūrimo
„ParcelABC“ – naujovė ne tik Jungtinės Karalystės, bet ir pasaulinėje rinkoje. „Mūsų veikimo principas – unikalus pasaulyje. Jam alternatyvų logistikoje kol kas tiesiog nėra“, – džiaugiasi kompanijos direktorius A. Balkūnas. Ir tikrai, kompanija klientams suteikia galimybę siųsti siuntas greičiausiai, saugiausiai ir už mažiausią kainą, kad ir kur šie būtų.
Pramogos
Kas po referendumo bus su siuntų gabenimu?
Didžiajai Britanijai nusprendus trauktis iš Europos Sąjungos, ūkanotajame Albione gyvenantys lietuviai sunerimo: ar po tokio britų sprendimo nebus apribota kone populiariausia paslauga – siuntų gabenimas.
Lietuva
Dingusios siuntos – Anglijos lietuvių galvos skausmas
Šventiniu laikotarpiu dauguma lietuvių gyvenančių Anglijoje, savo artimuosius norėjo pamaloninti ir kalėdinėmis dovanomis. Tačiau dėl kai kurių nesąžiningų vežėjų veiksmų, siuntiniai taip ir nepasiekė adresatų. Deja, su panašiomis situacijomis Anglijos lietuviai susiduria vis dažniau ir tai tampa liūdna kasdienybe.
Pramogos
Dingusi siunta – sugadinta šventinė nuotaika
Skaitytoja Gražina susisiekė su „Tiesos“ redakcija, norėdama pranešti apie nesklandumus, su kuriais susidūrė, patikėjusi siuntą „Baltic Way Ltd“ vežėjams.
ŽYMA
BŪSTAI