penktadienis, sausio 22 d.
Pramogos
Žinoma dainininkė turi gerų žinių
Kūno rengybos specialistė Greta Lebedeva ir imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius gyvena džiugiomis nuotaikomis. Porą netrukus aplankys gandrai, praneša naujienų portalas Žmones.lt.
Pramogos
A. Bilotaitė atvirai prakalbo apie gyvenimą tapus mama
Politikė Agnė Bilotaitė visai neseniai grįžo į darbą – šiuo metu karjerą ji derina su motinyste. LNK laidoje „Kitu kampu” Seimo narė pirmą kartą pasidalins savo gyvenimu tapus mama.
Aktualijos
L.Kukuraitis: norime palengvinti jaunoms šeimoms įsigyti būstą
Siekiant paskatinti regionų plėtrą, čia dirbančioms jaunoms šeimoms (iki 35 metų) ketinama suteikti galimybę gauti lengvatinį kreditą būstui, teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.
Pasaulis
Austrijos ligoninei bauda už kadais sukeistus naujagimius
Viena Austrijos ligoninių turės sumokėti 30 tūkst. eurų kompensaciją už patirtą moralinę žalą moteriai, kurios kūdikis po gimdymo buvo sukeistas su kitos gimdyvės vaiku. Moteris užaugino ne savo dukterį, o apie tai sužinojo tik praėjus kelioms dešimtims metų.
Pasaulis
Populiarusis žaislas „Fidget Spinner“ vos nepražudė dešimtmetės
Dešimtmetę dukrą Britton auginanti Kelly Roce išgyveno tikrą košmarą, kai važiuojant automobiliu jos dešimties metų dukra užspringo „Fidget Spinner“ detale.
Lietuva
Iš Norvegijoje atostogaujančios lietuvės atimtas sūnus
Į Norvegiją pas vaiko tėvą paviešėti atvykusi jauna mama iš Lietuvos išgyvena tragediją. Jos vienerių metų sūnų šalies tarnybos atėmė ir atidavė globėjams, o vyriškį sulaikė.
Pramogos
Žinomas pareigūnas prabilo apie meilę mamai
Artėjančios Motinos dienos proga žinomi televizijos veidai uždainavo vieną populiariausių dainų mamai – Marijono Mikutavičiaus „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Labiausiai žiūrovus nustebino ir sužavėjo pareigūno, gerai pažįstamo iš laidos „Farai“, pasirodymas klipe.
Pramogos
Kalbėdamas tiesioginiame BBC eteryje vyras sulaukė netikėtų svečių
BBC televizjoje vienas jos apžvalgininkų kalbėdamas su žurnalistu iš namų, kambaryje sulaukė netikėtų svečių.
Lietuva
Mirė dar viena tėvų smurto auka (atnaujinta)
Smurtas prieš vaikus Lietuvoje nesiliauja. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį į medikų rankas pateko vos 7 mėnesių mergytė.
Lietuva
Namuose užmušto keturmečio laidotuvėse mamos nebus
Baisiogalos rajone, Pakiršinių kaime minios žmonių nuo pirmadienio popietės plūsta atsisveikinti su, kaip įtariama, patėvio mirtinai sumuštu keturmečiu Matu. Vaikas bus laidojamas antradienį.
Pramogos
Mamos neįmanoma atskirti nuo dukrų (nuotraukų galerija)
Kai viena moteris viešumoje pasirodo su dviem suaugusiomis savo dukromis, aplinkinių žvilgsniai krypsta į seksualią trijulę. Ir daugelis įsitikinę – jog tai trys draugės. Bet jie klysta.
Aktualijos
Paslaptingai dingo mama su sūneliu
Penktadienį neaiškiomis aplinkybėmis Manchesteryje pradingo jauna moteris ir jos sūnus, jų ieškoti mestos didžiulės policijos pajėgos.
Pasaulis
Tragedija: į telefoną įnikusi mama pražudė dukrą (sukrečiantis video)
Apie tai, kad nemaža dalis žmonių priklausomi nuo šiuolaikinių technologijų niekam ne paslaptis. Kai kuriems nepavyksta akių atplėšti nuo išmaniųjų telefonų ir tokio elgesio pasekmės gali būti tragiškos.
Pasaulis
Danijos policija tiria pabėgėlių šeimos išžudymą
Danijoje policija tiria žiaurų nusikaltimą. Šalies pietuose esančiame Aabenraa (Obenro) aptiko nužudytos pabagėlės iš Sirijos ir dviejų jos dukterų kūnus. Visos trijų aukų kūnai buvo rasti šaldiklyje.
Lietuva
Skandalas vaikų darželyje: vaiką ramino psichotropiniais vaistais?
Lietuvoje dar neregėtas skandalas. Mažamečio berniuko mama įtaria, kad Kauno vaikų darželyje „Bitutė“ jos sūnui buvo sugirdyta stiprių psichotropinių vaistų.
Lietuva
Dingusios paauglės mama išplatino jautrų laišką
Nuo sekmadienio Vilniaus policija ieško dingusios šešiolikmetės Ugnės Rukuižaitės. Jos artimieji su mergina paskutinį kartą sekmadienį dieną. Vėliau paauglė dingo, apie ją žinių nėra iki šiol.
Aktualijos
Gelbėdama mažylę mama paaukojo gyvybę
Jauna mama žuvo po sunkvežimio ratais gelbėdama savo mažylės dukros gyvybę.
Pasaulis
Jautrus video: reta sutrikimą turintis vaikas išvysta mamą
Ketverių mėnesių mažylis iš JAV suvirpino tūkstančių širdis. Retą sutrikimą turintis mažasis Leopoldas Wilburas Reppondas girdėjo tik mamos balsą, bet niekada nematė jos veido. Pirmą kartą mamą Leopoldas išvydo šiomis dienomis, o jo reakcija nepaliko abejingų.
Lietuva
Šulinyje mirusių vaikų motina neteko ir dukters su sūnum
Jauna keturių vaikų mama Lina Cvilikaitė pirmosiomis šių metų dienomis neteko dviejų savo vaikų – juos moters sugyventinis nužudė sumesdamas į šulinį. Dabar L. Cvilikaitei iškilo grėsmė netekti ir kitų dviejų atžalų. Jonavos rajono savivaldybė nusprendė, kad šešerių metų berniukas ir ketverių mergaitė metus laiko gyvens su savo teta.
Pasaulis
JAV keturmetis sunkiai sužeidė mamą
Floridos valstijoje (JAV) įvyko skaudi tragedija – ketverių metų berniukas pašovė savo mamą ir sunkiai sužeidė ją į nugarą. Nelaimė įvyko jiems dviems važiuojant automobiliu.
ŽYMA
BŪSTO PARAMA