ketvirtadienis, liepos 9 d.
Lietuva
Mirė E. coli bakterijomis užkrėstą Lidl burgerį suvalgęs vaikas
Escherichia coli - lazdelės formos bakterija, randama šiltakraujų organizmų žarnynuose. Dauguma E. coli bakterijų yra nepavojingos, jos - natūrali žarnyno mikrofloros dalis, gaminanti vitaminą K2 ir sauganti organizmą nuo pavojingų patogenų įsisavinimo, tačiau kelios padermės gali sukelti sunkų apsinuodijimą. 
Sveikata
Kodėl grįžus iš atostogų vandenį iš dušo bėgti reikėtų palikti 20 minučių?
Kaskart gydytojui Tomui Makinui grįžus iš atostogų jis neskuba krautis daiktų iš lagaminų, o pirmiausia nueina į vonios kambarį ir įjungia dušą. Ne, vyras po juo nesiprausia, o leidžia vandeniui iš jo bėgti maždaug 20 minučių. Taip jis saugosi mirtinos ligos.
Gyvenimas
Užterščiausios vietos jūsų namuose: iš čia infekcijos kyla jums nežinant
Žmonės turėtų sutelkti dėmesį į tai, kaip užkirsti kelią kenksmingų mikrobų plitimui savo namuose, o ne valyti vietas, kurios atrodo purvinos, savo ataskaitoje teigia Jungtinės Karalystės karališkoji visuomenės sveikatos draugija (RSPH), skelbia BBC.
IT ir transportas
Antibiotikai maiste – nepagrįstos baimės
Maisto pramonėje gajus mitas, kad visi produktai yra prisotinti antibiotikų. Pakalbinus pirkėjus išgirsi įvairiausių versijų, kaip antimikrobinės medžiagos patenka ant mūsų stalo. Šia tema kiekvienas pasakojimas lenkia vienas kitą savo išradingumu ir fantazija.
Pramogos
Lietuvė skiriasi su buvusiu vienu turtingiausių Britanijos verslininkų
Jungtinės Karalystės (JK) spauda pranešė apie vieno turtingiausių nekilnojamojo turto magnatų, kurio turtai kadaise buvo įvertinti 3 mlrd. svarų, slaptas skyrybas su Lietuvoje gimusia žmona Urte.
ŽYMA
BAKTERIJOS