šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pramogos
Lietuvos šimtmečio proga – įsimintina dovana Airijos ir Anglijos lietuviams
Nors dar tik sausio galas, lietuviai tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje nekantriai laukia įspūdingiausio šių metų renginių – „Lietuvai 100” festivalių Dubline ir Londone. Socialinėje erdvėje nenurimsta diskusijos apie planuojamus siurprizus, o renginio organizatoriai džiaugiasi, kad sulaukus neįprastai didelio susidomėjimo, bilietai į abu festivalius tirpste tirpsta.
Aktualijos
Baltieji rūmai: Šiaurės Korėja bus sunaikinta, jei nenutrauks savo „beatodairiškos“ programos
JAV atstovai įtampos Korėjos pusiasalyje nemažina – sekmadienį jie perspėjo Pchenjaną, kad šalis bus „sunaikinta“, jei nenutrauks „beatodairiškos“ bandymų programos.
Aktualijos
Šiaurės Korėja paleido toliausiai iki šiol skriejusią raketą
Sulaukusi papildomų sankcijų Šiaurės Korėja nesustabdė savo balistinių raketų bandymų – penktadienį ji paleido dar vieną raketą virš Japonijos teritorijos.
Aktualijos
Šiaurės Korėjos balistinė raketa praskriejo virš Japonijos
Antradienį Šiaurės Korėja paleido balistinę raketą, kuri praskriejusi pro Japoniją nusileido Ramiajame vandenyne.
Aktualijos
JAV ekspertas: Šiaurės Korėja dar nepajėgi smogti JAV
Branduolinį ginklą išbandžiusią Šiaurės Korėją JAV mato kaip itin rimtą grėsmę šalies saugumui, tačiau amerikiečiai dar gali turėti laiko reakcijai. Korėjiečių tarpžemyninės balistinės raketos vis dar susiduria su techninėmis kliūtimis, pirmadienį perspėjo vienas JAV ekspertas.
Aktualijos
Sankcijos Šiaurės Korėjai – prancūzai palaiko, rusai ir kinai nepritaria
Šią savaitę išbandyta balistinė raketa Šiaurės Korėjai gali atnešti rimtų neigiamų pasekmių. Jungtinių Valstijų iniciatyva greitu metu bus pateikta rezoliucija dėl
Aktualijos
Šiaurės Korėja „pasveikino“ Ameriką – išbandė naują raketą
Pietų Korėjos ir JAV kariškiai patvirtino, kad antradienį, JAV švenčiant Nepriklausomybė dieną, Šiaurės Korėja išbandė savo raketą taip dar labiau padidindama įtampą regione. Vėliau Pchenjanas teigė, kad išbandė tarpžemyninę balistinę raketą.
Aktualijos
Šiaurės Korėja išbandė dar vieną balistinę raketą
Šiaurės Korėja sekmadienį paleido balistinę raketą iš savo šiaurės vakarų regiono, pranešė Pietų Korėjos kariuomenė.
Aktualijos
JAV išbandė tarpžemyninę balistinę raketą
Iš JAV oro pajėgų bazės Kalifornijoje į taikinį Ramiajame vandenyne buvo paleista tarpžemyninė balistinė raketa „Minuteman 3“ be kovinio užtaiso.
Pramogos
Londone koncertuosiantis Stano atskeidė, kiek reikia pinigų norint tapti žvaigžde
Su humoristiniu muzikiniu projektu „Čilinam” netrukus Londone apsilankysiantis dainininkas ir muzikos prodiuseris Stano atskleidė, kad jo žmonės dažnai prašo juos padaryti žvaigždėmis. Tiesa, pačiam Stano tai kelia šypseną. Pasirodo, žvaigžde tapti gali tikrai ne kiekvienas.
Pramogos
Didžiausias karnavalas Europoje vėl vyksta Londone
Į Londoną jau 49-uosius metus iš eilės sugrįžo didžiausias Europoje Nottinghilo karnavalas. Per pora festivalio dienų nemokamame festivalyje Londone apsilanko apie milijonas žmonių.
Anglijoje
Koncertas Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai pradžios paminėjimui
Liepos 1 dieną, 19.30 valandą St John\'s Smith Square koncertų salėje (Smith Square London SW1P 3HA) Lietuvos Respublikos ambasada kviečia visus kartu paminėti Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai pradžią.
ŽYMA
BALISTINĖ RAKETA