trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Aktualijos
Karalienės gydytoją mirtinai partrenkė automobilis
Jungtinės Karalystės karalienės Elizabeth II gydytojas, kuris karalienei tarnavo ilgiau nei 15 metų, buvo mirtinai partrenktas automobilio, dviračiu važiuodamas Londono Holborn rajone, - pranešė Standard.co.uk.
Aktualijos
Dviračiu į darbą. Ar verta draustis?
Milijonai Britanijos gyventojų savo kelionę į darbą pradeda metro ar traukinių stotyje laukdami kasrytinio perpildyto vagono. Londone kas trečias į darbą keliauja antžeminiais, požeminiais bei įprastais traukiniais. Šios kelionės kiekvienų metų pradžioje vis pabrangsta – vidutiniškai dešimtadaliu, bet neretai ir didesne suma. Priklausomai nuo to, kurioje miesto dalyje gyvenate ar dirbate. Tad nenuostabu, jog žmonės ieško alternatyvų ir vis dažniau perpildytą metro vagoną iškeičia į dviratę transporto priemonę.
Aktualijos
Po dešimtmečio pertraukos – „Baltic Pride“ paradas Taline
Šimtai žmonių šeštadienį Taline dalyvavo pirmajame gėjų parade nuo 2007 metų, kai šį renginį užtemdė smurtas.
Aktualijos
Šokiruojantis video: būsima motina specialiai įvažiavo į dviratininką
Jungtinę Karalystę sukrėtė žaibiškai internete pasklinęs video įrašas, kuriame įamžinta, kaip automobilį vairuojanti moteris specialiai juo partrenkė dviratininką.
Pramogos
Mirties alsavimą pajutęs dviratininkas spruko neatsigręždamas
Jungtinės Karalystės geležinkelio transporto kompanija išplatino vaizdo įrašą, parodantį, kokios pasekmės gali laukti ženklus ignoruojančių ir neatidžių žmonių.
Verslas
Nematoma diskriminacijos pusė
Lietuvoje dar beveik nežinomi tolerancijos ekonomikos tyrimai atskleidžia, kad LGBT asmenų diskriminavimas daro apčiuopiamą poveikį ne tik seksualinių mažumų atstovams, bet ir valstybių ūkiams. Taip IQ apžvalgininkui Simui Čelutkai sakė JAV Getisbergo koledžo profesorius dr. Rimvydas Baltaduonis. Jis šia tema rugsėjį skaitys pranešimą konferencijoje „Lūžio taškas“.
Pramogos
Dviratininkams: Kaip važiuoti lietingu oru?
Visi mes mėgstame važinėtis dviračiais saulėtą ir sausą dieną, bet kartais tai nėra išeitis, - ypač gyvenant Jungtinėje Karalystėje. Neleiskite blogiems orams sukliudyti jums važinėtis dviračiu. Su tinkamu pasiruošimu jūs galite likti saugūs ir mėgautis sveika pramoga.
Aktualijos
Dviratininką užmušti galima ir be priežasties
Šylant orams gatvėse pasirodo vis daugiau dviratininkų, tačiau ne visiems eismo dalyviams tai patinka. O kodėl nepatinka – logiškai paaiškinti sunku.
Aktualijos
Vairuotojų ir dviratininkų karas Londone tęsiasi
Penktadienį ryte Londono centre užfiksuotas agresijos atvejis gatvėje: savo pyktį taksi automobilio vairuotojas jėga išliejo ant dviratininko.
Aktualijos
Video: įniršęs pėstysis nuo dviračio nustūmė moterį
Prie dviratininkės šalmo pritvirtinta filmavimo kamera įamžino šokiruojantį pėsčiojo elgesį. Įniršęs pėstysis nuo dviračio į judrią gatvę nustūmė moterį už tai, kad ši paprašė suteikti jai pirmenybę ir leisti pravažiuoti. Nedelsiant po incidento Londono policija paskelbė vyriškio paiešką.
Aktualijos
Kas penktas pėstysis ar dviratininkas paliekamas agonijoje
Praėjusiais metais Londone daugiau nei tūkstantis dviratininkų buvo sužeisti, du iš jų - mirtinai, pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Kas penktas dviratininkas ar pėstysis buvo sužeistas automobilių vairuotojų, kurie iškart po įvykusių incidentų pasišalino iš avarijos vietų, palikdami sužeistą auką kelyje.
Aktualijos
Londone pasipiktinę dviratininkai išėjo į gatves
Šį ryta Londone vyko pasipiktinusių dviratininkų protestas. Po to, kai vakar buvo užmušta jauna mergina, daugybė dviratininkų susirinko į nelaimės vietą Bank rajone piketuoti dėl nepriimtinų saugumo gatvėse sąlygų.
Aktualijos
Nelaimė Londone: sunkvežimis pratrenkė dviratininkę
Vienoje judriausių Londono gatvių 26-erių dviratininkė vakar susidūrė su sunkvežimiu. Nelaimė įvyko piko metu, vos keli metrai nuo Centrinio Anglijos banko pastato. Nors medikai dėl moters gyvybės kovojo ilgai, ji neišgyveno.
Aktualijos
Dviračių greitkelis: transporto spūstys truks metus
Oficialiai prasideda kelių darbai, įgyvendinsiantys daug diskusijų sukėlusį saugaus dviratininkų greitkelio projektą. Automobilių savininkai buvo perspėti, kad nuo šiandien centriniame Londone prasidedantys kelių darbai visus ateinančius metus gali sukelti didesnius nei įprasta transporto kamščius, - pranešė portalas standard.co.uk.
Aktualijos
Policija grasino keturmetei mergaitei
Keturmetė mergaitė, lydima tėčio Dale’o Lindley, važinėjosi vaikišku dviračiu su apsauginiais ratais, kai buvo sustabdyta policininko už tai, kad dviratį mina ant šaligatvio, - pranešė portalas dailymail.co.uk.
Pramogos
Garsiausias pasaulyje dviračio skambutis uždirba milijonus
Dviratininkas, išradęs garsiausią pasaulyje dviračio skambutį, uždirbo daugiau nei milijoną. Nepaisant to, kad vyro finansiškai paremti atsisakė garsūs britų investuotojai, šiemet jo išradimas uždirbs £1,2 mln.
Pramogos
Londono dviratininkai gali nebesijaudinti dėl savo gyvybių
Nepaisant perspėjimų apie gręsiančius dar didesnius transporto kamščius, „Londono Transportas” (TFL) patvirtino daug gyvybių galintį išsaugoti saugių dviratininkų kelių aplink Londoną planą, - praneša theguardian.com. Šis sprendimas gali iš esmės pakeisti transporto infrastruktūrą sostinėje bei sukurti teigiamą pavyzdį likusioje Jungtinės Karalystės dalyje.
Pramogos
Savaitgalį Londone su mašina į gatves geriau nevažiuoti
Kasmetinio masinio dviratininkų renginio organizatoriai perspėja Londono gyventojus iš anksto suplanuoti savo maršrutą savaitgalį, nes daugybė gatvių bus sustabdytas eismas. Šimto mylių iššūkį planuoja priimti net 24 tūkst. dviratininkų.
ŽYMA
BALTIC PRIDE