sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Lietuva
Lietuva, Latvija, Estija: kur atostogauti pigiausia, o kur už naktį teks pakloti daugiau nei tūkstantį eurų
Koronavirusui gerokai pakoregavus lietuvių atostogų planus, nemaža dalis keliautojų atostogoms renkasi Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – pajūrius.
Aktualijos
Gynyba
JAV ketinant mažinti karių skaičių Vokietijoje svarstoma apie jų perkėlimą į Baltijos šalis
Jungtinės Valstijos svarsto galimybę siųsti papildomų karių į Baltijos šalis, siekdamos atgrasyti Rusiją, trečiadienį paskelbė gynybos sekretorius Markas Esperis.
Pasaulis
Kremliaus ekspertas: V. Putinas nori paversti Baltijos šalis Rusijos protektoratais
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nori, kad Estija, Latvija ir Lietuva taptų Rusijos protektoratais, o kai jis pagaliau gavo teisę išlikti
Aktualijos
Gynyba
Turkijai atsisakius veto NATO patvirtino atnaujintus Baltijos šalių gynybos planus
NATO galutinai patvirtino atnaujintus Baltijos šalių ir Lenkijos gynybos planus, radus kompromisą su Turkija, kuri iki šiol vienintelė blokavo sprendimą.
Aktualijos
Koronavirusas
S. Skvernelis: judėjimas tarp Lietuvos ir Lenkijos bus atnaujintas kitą savaitę
Kitą savaitę bus atkurtas laisvas judėjimas tarp Lenkijos ir Baltijos šalių, penktadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis.
Pasaulis
Rusija
Kodėl V. Putinui reikalinga Stalinui svetima Pergalės diena?
Rusijos valdžiai ir milžiniškai propagandos mašinai pergalės vadinamąjame Didžiajame tėvynės kare idėja tapo vienu svarbiausiu akcentu, palaikančiu „karą nugalėjusios“ tautos
Aktualijos
Lietuvos augimas
IQ indeksas. Kada pasivysime Švediją?
Trys nepriklausomybės dešimtmečiai pažymėti pažangos ženklu, tačiau iki svajonių šalies dar toloka
Aktualijos
Gynyba
JAV ekspertas: amerikiečių karių skaičius Baltijos šalyse – dar ne viskas
Jungtinių Valstijų ekspertas Rogeris Zakheimas ragina Lietuvą neapsiriboti prašymais didinti amerikiečių karių skaičių regione, nes vien tai nereiškia tinkamo Rusijos atgrasymo.
Politika
Komentaras
NATO paradoksai
Jau niekam ne paslaptis, kad Vladimiro Putino režimas siekia NATO sugriauti ar bent kiek įmanoma susilpninti. 
Komentarai
Nauja valdžia ir nauja pasaulio tvarka
Estijoje bei Latvijoje suformuotos naujos vyriausybės, Lietuvoje ir Latvijoje išrinkti nauji prezidentai, naują politikos ciklą po Europos Parlamento rinkimų pradeda ES. Naujosios valdžios veiklos imasi destabilizuotos pokarinės pasaulio tvarkos ir vidinės politinės fragmentacijos aplinkoje. ES teks ieškoti efektyvių sprendimų didžiųjų pasaulio galių – JAV, Kinijos, Rusijos, ES – varžybose, o Baltijos lyderiams – naujų būdų, kaip užtikrinti savo valstybių svarbą tarptautinėje arenoje ir sumažinti visuomenių poliarizaciją.
Lietuva
Vašingtone pagerbtas Sumner Welles deklaracijos autorių atminimas
Liepos 23 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos diplomatai bei Jungtinio Baltijos-Amerikos nacionalinio komiteto nariai prie Sumnerio Welleso ir Loy‘aus Hendersono kapų Vašingtono Rock Creek kapinėse pagerbė Sumner Welles deklaracijos autorių atminimą.
Aktualijos
Atskleisti pavojingiausi rajonai Anglijoje ir Velse
Kaip rašo Metro.co.uk, nusikaltimai iš miestų plečiasi į atokias ir ramias gyvenvietes. Per pastaruosius metus nusikaltimų skaičius šalyje išaugo 10 proc.
Anglijoje
Dabartinė Brexit būsena: 10 svarbiausių dalykų
Ne vienas britas ir D. Britanijos naujienas sekantis užsienietis tikriausiai ne kartą yra susipainiojęs tarp naujienų apie Brexit būseną. Ar D. Britanija ruošiasi šiam lemtingam žingsniui, o gal vis dėlto persigalvojo?
Pramogos
Tradicinis britų patiekalas veganiškai? Tai tikrai įmanoma
Paklausa gimdo pasiūlą – net jei veganiško maisto mėgėjai Didžiosios Britanijos sostinėje nori tradicinės keptos žuvies su bulvytėmis, tai bus pagaminta ir patiekta. Londone jau atvėrė duris pirma veganiška, tai yra gyvulinės kilmės produktų nenaudojanti, užkandinė, kuri siūlo originalaus recepto keptą žuvį su traškiomis bulvytėmis.
Pramogos
Gaisrininkas bandė išvaduoti ant stogo esančią papūgą, o ši pradėjo keiktis
Ši iškalbinga papūga netikėtai pabėgo iš savo narvelio Cuckoo Hall Lane, Edmonton esančiame name ir tris dienas praleido ant kaimynų stogo tol, kol jos nuo ten nenukėlė gaisrininkas.
Pramogos
Vyras prie parduotuvės pasijautė viliokliu (Vaizdo įrašas)
Savaitgaliais, kuomet ne visi spėja susiplanuoti veiklas, socialiniuose tinkluose smarkiai jaučiamas suaktyvėjimas. Vartotojai, ypač emigrantai, mėgsta įvairias grupes, kuriose dalinasi informacija, patirtimi. Viena tokia lietuvių įkelta žinutė sulaukė milijonų peržiūrų.
Aktualijos
Populiariame restorane vyras įkaitu paėmė žmogų
Didžiojoje Britanijoje ginkluotas vyras paėmė įkaitų „McDonalds“ restorane, praneša leidinys „The Daily Express“.
Pramogos
Istorinė diena Anglijoje: pareigas pradeda eiti nauja vyskupė moteris
Sarah Mullally šeštadienį pradėjo eiti pirmosios Londono vyskupės moters pareigas ir tapo trečiuoju aukščiausias pareigas Anglikonų Bažnyčioje einančiu dvasininku.
Aktualijos
Bandė išprievartauti viduryje baltos dienos
Paauglė sugebėjo pabėgti nuo savo užpuoliko jį subadžiusi smailu daiktu.
ŽYMA
BALTIJOS ŠALYS