ketvirtadienis, liepos 16 d.
Verslas
Bankai
„Luminor“ Baltijos šalyse šiemet patyrė 21 mln. eurų nuostolių
Viena didžiausių Baltijos šalių finansų grupių „Luminor“ pirmąjį ketvirtį Baltijos šalyse patyrė 21,192 mln. eurų grynųjų nuostolių. Pernai tuo pat laiku bankas buvo uždirbęs 26,366 mln. eurų grynojo pelno.
Verslas
Bankai
Latvijos reguliuotoja bankui „Citadele“ skyrė daugiau nei 0,6 mln. eurų baudą
Latvijos Finansų ir kapitalo rinkos komisija (FKRK) bankui „Citadele“ skyrė 647 070 eurų baudą už trūkumus įgyvendinant kovos su pinigų plovimo, terorizmo ir ginklų platinimo finansavimu programą, pranešė naujienų agentūra LETA.
Finansai ir investavimas
Finansinės technologijos
„Revolut Bank“ oficialiai pradeda veiklą Lietuvoje
Specializuoto banko licenciją turintis „Revolut Bank“ pirmadienį oficialiai pradeda veiklą Lietuvoje. Nuo šiol daugiau kaip 300 tūkst. „Revolut“ klientų šalyje
Finansai ir investavimas
Finansai
„Swedbank“ dėl nepakankamos pinigų plovimo kontrolės gavo 360 mln. eurų siekiančią baudą
Estijos ir Švedijos tyrėjai nustatė, kad banko „Swedbank“ pinigų plovimo kontrolė, susijusi su jo veikla Baltijos šalyse, pasižymėjo rimtais trūkumais, ketvirtadienį paskelbė abiejų šalių finansų inspekcijos.
Pramogos
„Monzo“ banko klientai įspėjami pasikeisti savo PIN kodus
Skaitmeninis bankas „Monzo“ atsiprašė po to, kai beveik pusės milijono klientų informacija buvo prieinama neautorizuotiems darbuotojams. Nukentėjusieji skatinami tuojau pat pasikeisti savo kortelių PIN kodus.
Aktualijos
Anglijos centrinio banko atstovas mano, kad „Brexit“ gali sustabdyti palūkanų didinimą
Tikėtina, kad galimas „Brexitas“ sustabdys palūkanų normų didinimą Jungtinėje Karalystėje, pažymėjo vienas iš Anglijos centrinio banko politikos formuotojų Michaelis Saundersas.
Aktualijos
Banką su bananu apiplėšęs vyras sulaukė bausmės
Asmuo, apiplėšęs „Barclays“ banką ir jo darbuotojai grasinęs bananu, sulaikytas, praneša policija.
Aktualijos
Galimai aptiktos dar dvi bombos: Glasgo universitetas bei RBS Edinburge evakuoti
Tepraėjus parai po to, kai trijuose didžiuliuose Londono transporto taškuose buvo rastos trys bombos evakuacijos operacijos įvykdytos ir Glasgo universitete bei Royal Bank of Scotland būstinėje Edinburge.
Verslas
Bankai
Šaltiniai: „Danske Bank“ greičiausiai trauksis iš Lietuvos ir kitų Baltijos šalių
Antros pagal turtą Šiaurės Europoje finansų grupės „Danske Bank“ Lietuvos filialas ketvirtadienį ketina pranešti apie planus pasitraukti iš Lietuvos ir galbūt visų Baltijos šalių, BNS patvirtino du tarpusavyje nesusiję šaltiniai.
Verslas
Vartojimo kreditų pernai suteikta 50 proc. mažiau
Lietuvoje gyventojams pernai suteikta du kartus mažiau naujų vartojimo kreditų, o pradelstų mokėjimų skaičius per metus sumenko ketvirtadaliu.
Pramogos
Londone pristatytas filmas „Laiškai Sofijai”
Sukūręs daugiau nei 40 kino filmų, žymus režisierius, scenarijaus autorius Bobas Mullanas ėmėsi kurti filmą apie Lietuvos genijaus Mykolo Konstantino Čiurlionio gyvenimą ir kūrybą. „Laiškai Sofijai” paremtas tikrais faktais apie M.K.Čiurlionio gyvenimo meilę žmonai Sofijai ir tragišką gyvenimo baigtį.
ŽYMA
BANKAS