šeštadienis, vasario 27 d.
Aktualijos
Traukinių vairuotojai ruošiasi išeiti į trijų dienų streiką
South Western Railway darbuotojai, daugiausiai vairuotojai, įspėjo profsąjungą, kad ruošiasi išeiti į trijų dienų streiką, kuris gali labai paveikti traukinių tvarkaraščius bei keleivių keliones.
Aktualijos
Metro Jubilee linija kitą mėnesį neveiks dvi dienas
Londono metro Jubilee linijos traukinių vairuotojai skelbia streiką dėl netinkamų darbo sąlygų ir savališkai pakeistų darbo grafikų.
Aktualijos
M&S uždarys šimtus parduotuvių
Restruktūrizavimą vykdanti Didžiosios Britanijos mažmenininkė „Marks and Spencer“ (M&S) Jungtinėje Karalystėje uždarys daugiau kaip 100 parduotuvių, kurių rezultatai nepateisina lūkesčių.
Pasaulis
Vienoje stambiausių įmonių klesti šiuolaikinė vergovė
„Amazon“ sandėlio darbuotojai priversti šlapintis į butelius arba tiesiog atsisakyti pertraukėlių nubėgti į tualetą – tokias nežmoniškas darbo sąlygas lemia praktiškai nepakeliami reikalavimai ir patiriamas spaudimas, atskleidė žurnalistas Jamesas Bloodworthas, kuris dėl žurnalistinio tyrimo įsidarbino minėtoje bendrovėje.
Pramogos
Darbo keitimas: rizika ar privalumas?
Ar kada nors susimąstėte, kokie motyvai jus stumia karjeroje žengti vieną ar kitą žingsnį? Ar galvojate, kad visą laiką dirbsite toje pačioje darbovietėje? Jei taip, ar manote, kad tokia strategija atsipirks?
Aktualijos
Oficiali ataskaita: ES darbuotojai yra geresni nei britai
Europos Sąjungos (ES) ir britų darbuotojus tyrę mokslininkai nustatė, kad ES piliečiai suteikia „aukštesnės kokybės” paslaugas bei britai. Be to , ES piliečiai yra linkę prašyti mažiau laisvadienių, - nustatė Vyriausybei migracijos klausimais patariantys mokslininkai.
Aktualijos
Pasiruoškite, kitą savaitę vėl streikuos metro traukinių vairuotojai
Metro traukinių vairuotojai kitą trečiadienį skelbia 24 valandų streiką dėl prastų darbo sąlygų.
Aktualijos
„Tesco“ ir vėl dėmesio centre – parduotuvėje sekso scenos
Šios dienos nei parduotuvės vadybininkas 35-erių Neville Fox, nei darbuotoja 19-metė Caitlyn Kirby nenorės prisiminti. Pro parduotuvės langą pirkėjai užfiksavo jų sekso aktą.
Anglijoje
Maisto pramonė JK: „Brexit” šalyje jau prasidėjo
Jungtinės Karalystės ūkininkai bei maisto gamintojai teigia, kad „Brexit” daroma neigiama įtaka jaučiama jau kuris laikas dar šaliai iki paliekant Europos Sąjungą.
Aktualijos
„Zara“ pirktuose drabužiuose – darbuotojų rašteliai su pagalbos prašymais
Tarptautinio parduotuvių tinklo „Zara“ pirkėjai įsigytuose drabužiuose aptiko keistus raštelius su darbuotojų prašymais padėti – esą kai kas dirba be atlygio.
Aktualijos
Nuo pirmadienio Londone kyla darbo užmokestis
Jungtinės Karalystės (JK) meras Sadiq Khan pranešė, kad nuo lapkričio 6 dienos sostinėje didėja minimalus valandinis darbo užmokestis, tiesa džiaugtis gali ne visi.
Aktualijos
Iš „Ryanair“ atsistatydina aukštas pareigas užimantys darbuotojai
Įmonė pranešė, kad iš „Ryanair“ atsistatydino ilgiausiai dirbęs ir daugiausiai kompetencijų visose avialinijose turėjęs darbuotojas čia pradirbęs daugiau nei 30 metų, Michael Hickey, „Ryanair“ operacijų skyriaus viršininkas. Pagrindinė atsistatydinimo priežastis – kilęs chaosas ir problemos įmonėje.
Kultūra
Seule skamba Baltijos šalių kalbos ir architektūra
Vakar prasidėjusiame Tarptautinės architektų sąjungos pasauliniame kongrese Seule (P.Korėja) atidarytas Baltijos architektų sąjungų asociacijos (BAUA) paviljonas. Pagal jaunų Lietuvos architektų Jono Lideikio ir Tomo Skripkiūno sukurtą projektą įgyvendintas paviljonas jau tapo vienu lankomiausiu visoje ekspozicijoje.
Lietuva
Dosniausių Lietuvos darbdavių sąrašas. Atlyginimai padarys įspūdį
Ar Lietuvoje yra įmonės, kuriose profesionalai gali uždirbti daug ir tuo džiaugtis? Remiantis „Sodros“ paskelbtais duomenimis, taip.
Pasaulis
Savaitę streikavę „Volkswagen“ darbuotojai pasiekė savo
Slovakijoje veikiančios „Volkswagen“ gamyklos darbuotojai streikavo tol, kol darbdavys nepatenkino jų iškeltų reikalavimų. Jie norėjo, kad jiems būtų pakeltas atlyginimas.
Pasaulis
„Uber“ krečia seksualinio priekabiavimo skandalas
Po tyrimo dėl priekabiavimo pavėžėjimo paslaugų milžinė „Uber Technologies“ atleido daugiau kaip 20 žmonių.
Pasaulis
Vokietijos planuose – mažesni mokesčiai darbuotojams
Vokietija planuoja mažinti mokesčius darbuotojams, kurie šiuo metu yra vieni didžiausių visoje Europoje. Šiuo metu šalyje dirbantis vaikų neturintis gyventojas sumoka 49 proc. mokesčių nuo savo gaunamų pajamų.
Pasaulis
Nauja emigracijos kryptis – Vokietija?
Vokietijoje už atliekamą darbą mokama vis daugiau. Tokia tendencija buvo užfiksuota pernai ir išlieka šiemet – šalyje darbo vertės augimas beveik du kartus didesnis nei euro zonoje.
Pasaulis
Darbdavių pažadai nieko verti
Darbo pokalbiai būsimiems darbuotojams dažnai suteikia daug vilčių, kurioms įsidarbinus išsipildyti būna nelemta. Kodėl? Atsakymas paprastas – darbdaviai nelinkę tesėti duotų pažadų.
Lietuva
Naujas Darbo kodeksas: kas laukia dirbančiųjų nuo liepos
Darbo santykius liberalizuojantis naujasis Darbo kodeksas (DK) įsigalios šių metų liepą. Nors jis buvo priimtas dar kadenciją baigusio Seimo, jo įsigaliojimas buvo atidėtas.
ŽYMA
BAUA