antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pasaulio lietuviai
Paramos lietuviams fondas Kalifornijoje nubaustas dėl nelegalių sandorių
Kalifornijos generalinis prokuroras pranešė pasiekęs 7 mln. dolerių vertės taikos susitarimą su „Lithuanian Assistance Foundation“ (liet. „Lietuvių pagalbos fondu“) ir
Verslas
SEB bankas
SEB Švedijoje ir Estijoje gavo beveik 100 mln. eurų baudą
Švedijos ir Estijos finansų inspekcijos SEB banko grupei skyrė baudų už nustatytus pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos reikalavimų vykdymo trūkumus.
Pasaulis
Ukrainos policija tiria galimą V. Zelenskio karantino pažeidimą, prezidentui gresia bauda
Ukrainos policija tiria prezidento Volodymyro Zelenskio galimai įvykdyto karantino pažeidimo per trečiadienio darbo vizitą Chmelnyckyje aplinkybes, sakė vidaus reikalų viceministras
Verslas
Bankai
Latvijos reguliuotoja bankui „Citadele“ skyrė daugiau nei 0,6 mln. eurų baudą
Latvijos Finansų ir kapitalo rinkos komisija (FKRK) bankui „Citadele“ skyrė 647 070 eurų baudą už trūkumus įgyvendinant kovos su pinigų plovimo, terorizmo ir ginklų platinimo finansavimu programą, pranešė naujienų agentūra LETA.
Pasaulis
Vengrija skyrė 7 mln. eurų baudą „Booking.com“ už agresyvią rinkodaros politiką
Vengrijos konkurencijos priežiūros tarnyba antradienį skyrė rekordinę baudą internetinei kelionių agentūrai „Booking.com“, apkaltindama bendrovę „agresyviais“ pardavimo metodais, darančiais nesąžiningą spaudimą
Verslas
Bankai
„Wells Fargo“ tyrimą slopina 3 mlrd. JAV dolerių
„Wells Fargo“ sutiko JAV reguliavimo institucijoms sumokėti 3 mlrd. JAV dolerių, kad būtų nutraukti trys tyrimai dėl netikrų sąskaitų skandalo, kuris gerokai pakenkė JAV banko reputacijai, pranešė Teisingumo departamentas.
IT ir transportas
Geležinkeliai
Atstatytu Rengės ruožu važiuos pirmas „Orlen Lietuvos“ krovinys
Neseniai atstatytu geležinkelio ruožu iš Mažeikių į Latvijos Rengę šiandien važiuos pirmasis krovininis traukinys. 
Verslas
Maisto pramonė
„Maximai“ ir „Biovelai“ grasina baudomis
Prekybos tinklui „Maxima“ ir mėsos perdirbimo įmonių grupei „Biovela Group“ už rinkai pateiktą salmonelėmis užkrėstą mėsą gali grėsti tūkstantinės baudos. Pasak Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus pavaduotojo Manto Staškevičiaus, ateityje bus siekiama baudas sugriežtinti.
Pramogos
B. Navickaitė pateko į neįprastą situaciją: neturėdama automobilio gauna baudas
Palangiškė Birutė Navickaitė pateko į tikrai absurdiškai situaciją. Seimo nario Petro Gražulio vaiko mama neturi nei automobilio, nei vairuotojo pažymėjimo, tačiau gauna baudas. Šią neįprastą situaciją ji aprašė socialiniuose tinkluose.
Aktualijos
Mamai, sergančiai vėžiu, Leicesterio savivaldybė liepė susimokėti £10 000, jei nenori gyventi šalia savo dukros prievartautojo
Mama, nepanorusi atskleisti savo vardo, Leicesterio savivaldybei pranešė, kad bijo likti apleista ir bijo gyventi dabartiniame būste.
Pramogos
Britų žiniasklaidos priežiūros tarnyba skyrė baudą Rusijos televizijai RT
Didžiosios Britanijos žiniasklaidos priežiūros tarnyba „Ofcom“ penktadienį paskelbė skyrusi Rusijos televizijai RT 200 tūkst. svarų baudą už transliacijos taisyklių pažeidimą.
Aktualijos
„British Airways“ dėl programišių pavogtų keleivių duomenų skirta įspūdinga bauda
„British Airways“ skirta didesnė nei 200 mln. eurų bauda už tai, kad programišiams pernai pavyko pavogti šimtų tūkstančių keleivių bankinius duomenis, pirmadienį pranešė Didžiosios Britanijos oro bendrovės patronuojančioji grupė IAG.
Aktualijos
„Sijonų kilnojimo įstatymas” įsigaliojo vakar: jį pažeidę rizikuojate ilga viešnage kalėjime
Įstatymas, numatantis baudas bei laisvės atėmimo bausmes už sijonų kilnojimą ir vaizdo fiksavimo priemonių naudojimą siekiant viešoje vietoje užfiksuoti nieko neįtariančių moterų kelnaites ar genitalijas įsigaliojo vakar: štai, ką turite žinoti.
Lietuva
Nufilmavo šiurpią avariją: kelio viduriu skridęs „Audi A6“ staiga rėžėsi į medį
„Pavasarį parskrenda ne tik paukščiai“, – taip pareigūnai pavadino avariją, kuri įvyko tiesiai prieš jų patruliuojantį automobilį. Po avarijos paaiškėjo, kad nesėkmingą skrydį atliko girtutėlis vairuotojas.
Aktualijos
Perėjoje mokinio vos nepartrenkęs vyras sulaukė bausmės
39-erių Ianas Gruberis vairavo „Ford Tipper“ markės automobilį, kad nekreipdamas dėmesio į šviesoforo rodomą signalą, Ewell, Surrey vos nepartrenkė reguliuojama perėja ėjusio mokinio. Kelių eismo taisykles lapkritį pažeidęs vairuotojas buvo surastas ir nubaustas į pagalbą pasitelkus kito vairuotojo automobilyje buvusia kamera, kuri ir užžfiksavo šį įvykį.
Aktualijos
Solsberyje įtariamas dar vienas apsinuodijimas „Novičiok“
Anglijos pietvakariuose esančiame Solsberyje, kur kovą nervus paralyžiuojančia medžiaga buvo apnuodyti buvęs Rusijos šnipas ir jo dukra, sekmadienį vakare policija atitvėrė dalį miesto, kai vietos restorane prastai pasijuto du čia vakarieniavę žmonės.
Aktualijos
JK ambasada kaltina Rusiją skleidžiant „dezinformaciją“ apie Skripalius
Didžiosios Britanijos ambasada Maskvoje apkaltino Rusiją skleidžiant „dezinformaciją“, Londonui pateikus dviem Rusijos piliečiams kaltinimus dėl buvusio šnipo Sergejaus Skripalio ir jo dukros Julijos apnuodijimo Anglijoje nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“.
Pasaulis
Seksualinės mažumos originaliai pašiepė Rusijos įstatymus (nuotraukos)
Nors Rusijoje draudžiama viešai demonstruoti seksualines mažumas vienijančią vėliavą, rastas būdas, kaip tai padaryti teisėtai ir net policijos akivaizdoje.
Pasaulis
Maskvoje automobilis rėžėsi į futbolo sirgalių minią, yra sužeistųjų
Šeštadienį Maskvos centre į žmones rėžėsi taksi automobilis. Pranešama, kad sužeisti 7 futbolo sirgaliai. Policija pranešė, kad taksi vairuotojas nesuvaldė automobilio.
Aktualijos
Maskva nesiliauja stebinti: apnuodijimo istorijoje – nauji kaltinimai Londonui
Maskva ketvirtadienį pareiškė būgštaujanti, kad Jungtinė Karalystė priverstinai sulaikė Juliją Skripal, kuri praėjusį mėnesį Anglijos Solsberio mieste buvo apnuodyta drauge su savo tėvu buvusiu rusų dvigubu agentu Sergejumi Skripaliu, o ankstesnę dieną atsisakė savo šalies konsulinės pagalbos.
ŽYMA
BAUDA