trečiadienis, balandžio 14 d.
Lietuva
Piniginės baudos už „neapykantos kalbą“: neaišku, kas siūloma, bet aišku, kad baudžiami ir užčiaupiami gali būti tūkstančiai
Seime užregistruotos pataisos, pagal kurias administracinė atsakomybė ir piniginės baudos būtų skiriamos už tyčiojimąsi arba niekinimą. Teisininkus glumina baudų dydžiai
Lietuva
Neapykantos kurstytojams, įžeidinėtojams E. Dobrovolska siūlo pinigines baudas
Įžeidžiančius komentarus internete rašantys ir neapykantos kurstytojai netrukus gali būti pradėti drausminti piniginėmis baudomis, pranešė „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Reporteris“. Dabar
Pasaulis
Prancūzijos policija už komendanto valandos nesilaikymą skyrė 110 tūkst. baudų
Prancūzijos policija nuo gruodžio vidurio iki šios dienos skyrė 110 tūkst. baudų už komendanto valandos nesilaikymą, pranešė Vidaus reikalų ministerija. Baudų
Lietuva
Seimas nustatė baudas už rūkymą balkonuose
Seimas antradienį nustatė baudas už neteisėtą rūkymą balkonuose.  Už Administracinių nusižengimų kodekso pataisas balsavo 44 parlamentarai, prieš – 7, o susilaikė
Anglijoje
Jungtinėje Karalystėje už karantino pažeidimą bus skiriamos baudos iki 10 tūkst. svarų
Didžiojoje Britanijoje sparčiai augant užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejų skaičiui, vyriausybė žmonėms, kurie nepaisys nurodymo izoliuotis, skirs baudas iki 10 tūkst.
Pasaulis
COVID-19 pandemija
Kur Europoje kaukių nedėvėjimas gali kainuoti brangiausiai?
Lietuvoje nuo šeštadienio sugrąžinus privalomą kaukių dėvėjimą parduotuvėse, oro uostuose, viešajame transporte, laisvalaikio ir pramogų vietose, paslaugas teikiančiose valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose ir įmonėse, grįžo ir nuobaudos už šio reikalavimo nesilaikymą.
Pasaulis
Italijos regione įvestos 1000 eurų baudos už kaukės nedėvėjimą
Trys įmonės Italijos pietiniame Salerno mieste pirmosios pajuto visą naujų Kampanijos regione įvestų kovos su koronaviruso taisyklių griežtumą, sekmadienį pranešė
Aktualijos
Sankcijos
Siūlomos bausmės už karantino nesilaikymą: metai kalėjimo, baudos – iki 1500 eurų
Teisingumo ministerija parengė įstatymo pataisas, kurios leis griežčiau bausti karantino režimą pažeidžiančius asmenis, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą šalyje, pirmadienį BNS
Aktualijos
Populizmas
Seimo nariai už gamtosaugininkų ginklą balsavo vienbalsiai
Seimas antradienį priėmė aplinkos taršos kontrolę ir prevenciją griežtinančių įstatymų pataisas. 
Lietuva
Numatoma nustatyti administracinę atsakomybę už nemokamą lengvųjų plastikinių pirkinių maišelių dalijimą
Seimas po svarstymo pritarė siūlymui nustatyti atsakomybę asmenims ar juridinių asmenų vadovams, kitiems atsakingiems asmenims už nemokamą lengvųjų plastikinių pirkinių maišelių dalijimą prekių ar produktų pardavimo vietose.
Aktualijos
Greenwiche didės draudžiamose vietose automobilius statantiems vairuotojams skirtos baudos
Per pastaruosius metus Greenwiche padidėjo draudžiamose vietose paliekamų automobilių. Su tuo kovoti savivaldybė yra pasiryžusi griežtai – didindama baudas.
Aktualijos
Dėl močiutės laidotuvių pamokas praleidusio mokinio tėvai sulaukė nemažos piniginės baudos
Šeimai, kurios sūnus į mokyklą neatėjo, nes dalyvavo močiutės laidotuvėse Pietų Afrikoje, sulaukė 120 svarų sterlingų baudos.
Pramogos
Šunų lojimas porai iš Peterborough atsiėjo £10,000  
Pora, kuriems priklausančių šunų lojimas baigė iš proto išvaryti kaimynus, teismo paliepimu turės sumokėti net £10,000 baudą.
Pramogos
Gedinti šeima Lincolnshire gavo £200 baudą, nes laidotuves baigti vėlavo 14 sekundžių
Šiaurės rytų Lincolnshire savivaldybė gyventojų buvo pasmerkta po to, kai šeima gavo piniginę baudą, nes pagyvenę žmonės besiramsčiuodami lazdutėmis per lėtai išeidinėjo iš laidojimo namų koplyčios. Laidotuvėms skirtą laiką jie viršijo tik 14 sekundžių.
Aktualijos
Pinigai į balą: už praeivių aptaškymą - £5,000 bauda
Blogos naujienos taip pramogaujantiems kelių ereliams.
Pramogos
Britai nepasimokė: ir toliau gamtoje palieka kalnus šiukšlių
Rodos, britai ir kiti Jungtinės Karalystės gyventojai dar nepasimokė iš savo klaidų ir elgiasi kiauliškai. Miškuose, pakelėse ir kitose gražiose gamtos vietovėse paliekamos didžiulės krūvos šiukšlių.
Aktualijos
Už be priežasties praleistas pamokas – 1000 svarų bauda
Tėvai, per mokslo metu vaikus išsivežantys atostogauti, gali būti nubausti 1000 svarų sterlingų bauda, rašo Dailymail.co.uk.
Aktualijos
Už prie konteinerių paliktas šiukšles gresia baudos
Kai kuriose Anglijos vietovėse už prie šiukšlių konteinerių paliktas net ir savo šiukšles galite sulaukti baudos.
Gyvenimas
Du gyvenimo keliai. Jūsų teisė rinktis
Gyvenime yra du keliai – meilės kelias ir baimės kelias. Šie du keliai – tai visiškai skirtingi pasauliai. Tai – atskaitos taškas, padedantis išsiaiškinti, kuo paremtas mūsų gyvenimas, kas mums svarbu ir kur mes einame. Tokio atskyrimo reikia mūsų logiškai mąstančiam protui, kad jam būtų lengviau suprasti įvykius ir bent kažkiek paaiškinti mūsų sprendimus.
Pramogos
Nekenčiate siaubo filmų? Vis tiek esate tikras mačo!
Milijonai žmonių visame pasaulyje artimiausiomis dienomis patrauks į kino teatrus ir susės prie televizorių siaubo filmų maratonui. O kaipgi kitaip – juk Helovinas, pats žanro sezonas!
ŽYMA
BAUDOS