antradienis, rugpjūčio 11 d.
Aktualijos
Neapykantos kurstymas
Istorinis sprendimas: Strasbūro teismas pripažino, kad Lietuvos teisėsauga diskriminavo grasinimų sulaukusią gėjų porą
Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) antradienį paskelbė, kad Lietuvos teisėsauga nepagrįstai diskriminavo Lietuvos gėjų porą, kai atsisakė pradėti tyrimą dėl neapykantos kurstymo
Pramogos
Vos susižadėjo, o jau išsiskyrė
Bene garsiausia ir labiausiai aptarinėjama užsienio pramogų pasaulio pora, atlikėja Ariana Grande ir aktorius Pete‘as Davidsonas, nutraukė sužadėtuves. 25-erių dainininkė ir 24-erių jos buvęs mylimasis susitikinėti pradėjo gegužės mėnesį, o vos po mėnesio draugystės – birželį – nusprendė susižadėti.
Pramogos
Buvęs Ariana Grande vaikinas rastas negyvas
JAV reperis Macas Milleris, anksti išgarsėjęs dėl savo triukšmingo retro stiliaus hiphopo, bet kovojęs su priklausomybe nuo vaistinių preparatų ir skaudžiai išgyvenęs išsiskyrimą su popmuzikos žvaigžde Ariana Grande, mirė penktadienį, būdamas 26 metų, pranešė pareigūnai.
Pramogos
Pasigirdo spėlionių, kad garsi atlikėja susituokė slapta, niekam nepranešusi
Ar gali būti, kad visame pasaulyje žinoma dainininkė Ariana Grande ir komikas Pete‘as Davidsonas per slaptą ceremoniją prisiekė amžiną meilę?
Pramogos
Susižadėjo atlikėja A. Grande: kas tas jos širdį užkariavęs asmuo?
Vos tik pasirodė pirmieji gandai apie naują užsienio pramogų pasaulio porą, dalis portalų tik ir laukė, kada gi šie įsimylėjėliai savo santykiuose žengs kitą žingsnį. Laukti teko neilgai, nes tik po kelių savaičių draugystės žinoma dainininkė Ariana Grande ir Pete‘as Davidsonas jau susižadėjo.
Pramogos
Po metų nuo sprogimo prisimintos Mančesterio aukos
JAV popmuzikos žvaigždė Ariana Grande pasidalino vilties žinute su savo gerbėjais, paminėdama 22 žmonių gyvybes nusinešusios teroro atakos Mančesteryje pirmąsias metines.
Pramogos
Ariana Grande sustiprinus saugumą Paryžiuje pratęsė turą
Ariana Grande Paryžiuje sustiprinto saugumo sąlygomis pratęsė pasaulines gastroles, praėjus kiek daugiau kaip dviem savaitėms po mirtininko sprogdintojo išpuolio per jos koncertą Mančesteryje.
Pramogos
Ariana Grande grįžo į Mančesterį aplankyti teroro išpuolio aukų
Dainininkė Ariana Grande, kurios koncerto metu Mančesterio arenoje gegužės 22 d. žuvo 23 suaugę ir vaikai, savaitgalį maloniai nustebino kelis savo sužeistus gerbėjus savo apsilankymu ligoninėje.
Pramogos
Po teroristinio išpuolio Ariana Grande grįžta į Mančesterį
JAV popmuzikos žvaigždė Ariana Grande šeštadienį sugrįš į Mančesterį, kur pasirodys koncerte, skirtame pagerbti per jos ankstesnį pasirodymą šiame mieste įvykdyto teroro išpuolio aukas.
Pramogos
Po išpuolio Mančesteryje Ariana Grande sustabdė gastroles
JAV popmuzikos žvaigždė Ariana Grande trečiadienį vakare pranešė stabdanti savo gastroles iki birželio pradžios po pirmadienį jos koncerte Mančesteryje įvykdytos 22 gyvybes nusinešusios sprogdintojo mirtininko atakos.
Aktualijos
Ariana Grande pasiūlė apmokėti žuvusiųjų laidotuvių išlaidas
Praėjusus šiek tiek daugiau nei parai po pasaulį sukrėtusio teroristinio akto Mančesteryje Arianos Grande koncerto metu, aiškėja išpuolio mastas. Patvirtinta, kad koncerto metu, kuriame lankėsi daugiausiai paaugliai ir vaikai, žuvo 22 asmenys, daugiau nei 119 – sužeisti.
Aktualijos
Jauniausia Mančesterio teroro akto auka – aštuonmetė Saffie
Per kruviną ataką Mančesterio arenoje žuvo daugiau nei 20 žmonių, tarp jų ir vos aštuonerių pradinukė Saffie Rose Roussos. Mergaitė – jauniausia šio išpuolio auka, pranešė BBC.
ŽYMA
BAUGINIMO ATMOSFERA