sekmadienis, lapkričio 1 d.
Atradimai
Kuris šokis geriausias?
Valsas, tango, salsa, breikas ar polka – kiekvienas šokis turi savo gerbėjų ratą. Laura Čiginskaitė klausia pašnekovų, kaip iš tūkstančių muzikos ir judesių kombinacijų jie atrado sau artimiausias.
Pramogos
Holivudo žvaigždės „Auksiniuose gaubliuose“ paskelbė karą seksualiniam priekabiavimui
Per neįprastai rimta nata kasmetinį kino apdovanojimų sezoną pradėjusius „Auksinių gaublių“ apdovanojimus Holivudas sekmadienį vienbalsiai paskelbė karą kino industrijoje įsigalėjusiam seksualiniam priekabiavimui ir prievartai.
Pramogos
Sekmadienį Los Andželą sudrebino įspūdinga „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonija
Holivudo elitas sekmadienį rengiasi pasirodymui ant „Auksinių gaublių“, kuriais prasideda pramogų industrijos apdovanojimų sezonas, raudonojo kilimo.
Pramogos
Prestižiniuose „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose paskelbti nominantai
Holivude prasidedant apdovanojimų sezonui, temdomam didžiulio skandalo dėl nederamo seksualinio elgesio, daugiausiai „Auksinių gaublių“ nominacijų pirmadienį gavo fantastinė meilės istorija „Vandens forma“ (angl. The Shape of Water).
Pramogos
Meryl Streep kalba sulaukia daug užtarimo
Filmams ir televizijos laidoms teikiamų „Auksinių Gaublių” apdovanijimų organizacija pareiškė palaikanti aktorę Meryl Streep ir jos pasakytą kalbą.
Pramogos
Paskelbti „Auksinių gaublių” laimėtojai: triumfavo „Kalifornijos svajos”
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Los Andžele išdalinti ilgai laukti ir vieni iš svarbiausių kino pasaulyje „Auksinių gaublių” apdovanojimai. Į ceremoniją susirinko visas Holivudo žvaigždžių paradas.
ŽYMA
BEATA MOLYTĖ