ketvirtadienis, vasario 25 d.
Pramogos
„Tesco“ žada mažinti kainas
Didžiausias Jungtinės Karalystės prekybos centrų tinklas planuoja strateginę partnerystę su kolegomis iš Prancūzijos, šis žingsnis neva leis gerokai apkarpyti prekių kainas.
Pramogos
Prekybos centruose naujovė – specialus ženklinimas greitai vaikštantiems (VIDEO)
Vienas didžiausių ir daugiausiai klientų sulaukiantis prekybos centras Jungtinėje Karalystėje (JK) Lakeside Centre, Essex‘e, savo klientams pristatė specialią juostą, kuria galės eiti greitai vaikštantys pirkėjai ir taip nesusidarys žmonių spūstys.
Verslas
Kas – ką: „Žalgirio“ stadiono istorijoje sprendimas dar toli
Buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijoje tęsiantis statyboms, prokurorai laukia verslininko Arvydo Avulio ir valstybinės žemės sklypą jam išnuomojusios Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) derybų baigties.
Pasaulis
Iš parduotuvės pašalinus užsienietišką produkciją pasirinkimo neliko (nuotraukos)
Visame pasaulyje dažnėjant nacionalizmo apraiškoms ar atsiskyrimo nuo globalaus pasaulio idėjoms vienas prekybos centras labai aiškiai parodė, kaip izoliacija nuo kitų tautų paveiktų eilinius šalies gyventojus.
Aktualijos
Prekybos centre bandyta itin įžūliai pagrobti vaiką
Vieno Londono prekybos centro vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo bene įžūliausią bandymą pagrobti mažametį vaiką: įtariamoji nesislėpė ne tik nuo liudytojų, bet ir nuo mažylio motinos.
Pramogos
Gamintojai vėl prabilo apie kainų didinimą
Dar vienas maisto produktų gamintojas patvirtino, jog derasi su didžiaisiais prekybos centrais dėl produkcijos kainų didinimo. Tokiam žingsniui jie ryžosi dėl susilpnėjusio svaro sterlingo.
Pramogos
Prekybos centrų vištienoje – įtartina bakterija
Ketvirtadalyje vištienos pavyzdžių, paimtų iš pagrindinių šalies prekybos centrų tinklų parduotvių rasta bakterija, atspari antibiotikams.
Pramogos
Siūlydami sutaupyti prekybos centrai apiplėšia?
Pranešama, kad artimiausiu metu populiariausiuose prekybos centruose gali būti uždraustos tokios akcijos, kaip „perki vieną – antras nemokamai“ arba „paskutinės minutės pasiūlymas“. Įtariama, kad dėl tokių prekybininkų veiksmų iš pirkėjų kasmet išviliojamos nemažos pinigų sumos.
Pramogos
Pavojus sveikatai: „Bisto“ padažų ruošiniuose – kenksmingi metalai
Jungtinės Karalystės prekybos centruose iš lentynų skubiai išimta „Bisto“ prekės ženklu pažymėtų produktų partija. „Bisto“ produkcija buvo pašalinta iš prekybos, dėl į kai kurias pakuotes per klaidą patekusio sveikatai pavojingo metalo dalelių, - praneša naujienų portalas mirror.co.uk.
ŽYMA
BENDRASIS PLANAS