trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Pramogos
Į JK Parlamentą užklydusi lapė sukėlė sąmyšį: to dar nebuvome matę!
Jungtinės Karalystės (JK) Parlamento darbuotojams penktadienis tikrai įsiminė – į rūmus įsmuko lapė. Sąmyšį sukėlusi smailianosė sugebėjo ne tik išvengti apsaugos, bet ir koridoriais pakilti į ketvirtą aukštą, rašo „CNN“.
Anglijoje
JK Bendruomenių Rūmai pritarė „Brexito“ sutarčiai
Jungtinės Karalystės Bendruomenių Rūmai ketvirtadienį 330 balsų prieš 231 patvirtino premjero Boriso Johnsono (Boriso Džonsono) pateiktą išstojimo iš Europos Sąjungos projektą, atverdami kelią jau ne vienus metus atidėliojamam „Brexitui“ įvykti sausio 31-ąją.
Anglijoje
Iš pareigų pasitraukęs Bercow: „Brexit“ yra didžiausia klaida nuo karo
Iš pareigų pasitraukęs buvęs Didžiosios Britanijos Bendruomenių Rūmų pirmininkas Johnas Bercow griežtai pasmerkė planuojamą savo šalies išstojimą iš ES. „Aš manau, kad „Brexit“ yra didžiausia užsienio politikos klaida nuo karo laikų“, - sakė jis.
Anglijoje
JK Bendruomenių Rūmų naujuoju pirmininku išrinktas Lindsay Hoyle'as
Jungtinės Karalystės įstatymų leidėjai pirmadienį naujuoju parlamento pirmininku išrinko veteraną leiboristą Lindsay Hoyle'ą, pakeitusį Johną Bercow poste, kuris anksčiau buvo mažai pastebimas, bet dabar yra tapęs daug svarbesnis dėl audringų debatų „Brexit“ klausimu.
Anglijoje
Užimti JK Bendruomenių Rūmų pirmininko postą kandidatuos 7 politikai
Septyni britų parlamento nariai varžosi dėl Bendruomenių Rūmų pirmininko posto, iš jo pasitraukus Johnui Bercow, atlikusiam vieną pagrindinių vaidmenų „Brexit“ sagoje.
Anglijoje
Didžiosios Britanijos Bendruomenių rūmai rinks parlamento pirmininką
Didžiosios Britanijos Bendruomenių rūmai pirmadienį rinks naują parlamento pirmininką, kuris šiame poste pakeis praėjusią savaitę atsistatydinusį Johną Bercow.
Pramogos
Bercow pasitraukė iš JK Bendruomenių Rūmų pirmininko posto
Johnas Bercow ketvirtadienį pasitraukė iš Jungtinės Karalystės Bendruomenių Rūmų pirmininko posto, kuriame jis dirbo 10 metų.
Pramogos
Bendruomenių Rūmų pranešėjas John Bercow prarado balsą - video tapo šiandienos hitu
Balsą prarandantis Bendruomenių Rūmų pranešėjas John Bercow, kalbėdamas bendruomenių rūmuose, neprarado humoro jausmo, o vaizdo įrašas, užfiksavęs, kaip kalbėtojas „iškarksi”: „tvarkos, tvarkos” tapo šiandienos hitu.
Anglijoje
Britanijos vyriausybė atvira kompromisui su opozicija dėl „Brexit“, sako iždo kancleris
Didžiosios Britanijos iždo kancleris Philipas Hammondas šeštadienį sakė, kad jo vyriausybė nėra nubrėžusi jokių „raudonų linijų“ deryboms su pagrindine opozicine partija, siekiant išvesti parlamentą iš aklavietės dėl „Brexit“ klausimo.
Aktualijos
Ir vėl Teresa Maybe?
Daugumos rinkimuose nesulaukusi Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May penktadienį paskelbė formuosianti naująją vyriausybę ir vesianti derybas dėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos. Tik, regis, dabar palaikymo „kietajam „Brexit“ bus dar mažiau nei anksčiau.
Aktualijos
M. Schumacheris – paralyžiuotas ir nekalba
Septyniskart „Formulės-1“ čempionas Michaelis Schumacheris paralyžiuotas ir savo dienas leidžia neįgaliojo vežimėlyje. 45-erių metų vokietis nekalba ir turi atminties problemų. Šias nedžiugias naujienas pranešė buvęs prancūzų lenktynininkas Philippe\'as Streiffas, rašė Delfi.lt.
Gyvenimas
M. Shumacheris išleistas iš ligoninės
Legendinis „Formulės 1“ lenktynininkas Michaelis Shumacheris palieka reabilitacinę ligoninę ir toliau tęs gydymą namuose. Tokią naujieną šią savaitę išplatino BBC remdamasi sportininko šeimos ir jo vadybininkės Sabine Kehm išplatintu pranešimu.
Gyvenimas
Žmona: Michaelio sveikata gerėja
Prieš tris savaites iš komos pabudusio 45-erių metų buvusio „Formulės-1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio sveikata po truputį gerėja, tai vokiečių žurnalui „Neue Post“ atskleidė legendinio sportininko žmona Corinna, rašė Delfi.lt.
Gyvenimas
M.Schumacheris pabudo iš komos
Michaelis Schumacheris pabudo iš komos praėjus beveik šešiems mėnesiams po galvos traumos ir paliko Grenoblio ligoninę. Buvęs lenktynininkas ligoninėje išbuvo nuo praeitų metų gruodžio mėnesio, kai krito slidinėdamas Alpių kalnuose.
Gyvenimas
Legendos šeima išsaugojo viltį
Legendinio „Formulės 1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio šeima yra įsitikinusi, kad jis pabus iš komos po gyvybei pavojų sukėlusio nelaimingo atsitikimo slidinėjant Prancūzijos Alpėse praėjusių metų pabaigoje, trečiadienį pranešė šeimos atstovė.
Aktualijos
Geriausio visų laikų lenktynininko sveikata teikia mažai vilčių
Geriausias visų laikų „Formulės 1“ lenktynininkas Michaelis Schumacheris užstrigo laike, ir tai ne jo naudai. Grenoblio (Prancūzija) miesto ligoninėje M. Schumacheris paniręs į komą guli jau kelis mėnesius. Vilties atsibusti ir grįžti į normalų, pilnavertį gyvenimą – vis mažiau.
Pasaulis
M. Shumacheriui piešiamas juodžiausias scenarijus
Daugkartiniam “Formulės-1” čempionui piešiamas juodžiausias scenarijus. Šiandien žiniasklaida paranešė, kad Michaelis Shumacheris nepasveiks. Jeigu ir atsibus iš komos, jis niekada negalės vaikščioti, kalbėti ar pats pavalgyti.
Gyvenimas
Svarbiausios M. Shumacherio lenktynės tęsiasi
Legendinis „F-1“ lenktynininkas Michaelis Shumacheris tebėra stabilios, bet vis dar kritinės būklės dirbtinai medikų sukeltoje komoje. Artimieji ir gerbėjai visame pasaulyje kiekvieną dieną laukia gerų žinių iš Grenoblio (Prancūzija) ligoninės, tačiau gydytojai kol kas santūriai tyli.
ŽYMA
BENDRUOMENIŲ RŪMAI