sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Verslas
„Berkshire Hathaway“
Legendinis investuotojas W. Buffetas paruošė savo imperiją gyvenimui be jo
89 metų amerikiečių milijardierius ir investuotojų guru Warrenas Buffetas šeštadienį pareiškė, kad jo bendrovė „Berkshire Hathaway“, turinti akcijų didžiosiose JAV finansinėse įmonėse, yra pasirengusi W. Buffeto bei jo ilgamečio verslo partnerio Charlie Mungerio, kuriam šiuo metu yra 96 metai, išėjimui iš šio pasaulio.
Aktualijos
BLKL - intriguojantys derbiai ir sunkios lyderių pergalės
Per tris savaitgalio dienas Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko vienuolika akistatų, kurios įnešė kiek aiškumo į Londono ir Visbičiaus grupių turnyrinę rikiuotę, pateikė staigmenų ir kaip visuomet padovanojo daug įdomių akcentų. Tad apie viską iš eilės.
Pasaulis
Aistrą nusprendė patenkinti futbolo rungtynių metu
Vokiečių futbolo sirgalius savo veiksmų po kurių buvo suimtas gailėsis dar ilgai. Viduryje futbolo rungtynių jis nusimovė kelnes ir pradėjo tenkinti savo aistrą visiems matant.
Aktualijos
Rungtynių metu sutraiškyti sirgaliai (VIDEO)
Prancūzijos aukščiausios futbolo lygos rungtynės prasidėjusios euforija baigėsi sužaidus vos 20 minučių, nes įvyko didžiulė nelaimė. Sužalotos kelios dešimtys sirgalių, kai kurie iš jų kritinės būklės.
Aktualijos
„Žalgiriečiai“ prieš rungtynes Londone sumanė papokštauti
Likus vos kelioms dienoms iki istorinio įvykio, krepšinio rungtynių Londone tarp Kauno „Žalgirio“ ir Torūnės „Polski Cukier“ klubų, lietuviai nusprendė pralinksminti savo gerbėjus.
ŽYMA
BERKSHIRE HATHAWAY