penktadienis, spalio 30 d.
Lietuva
Vilniaus viešajame transporte – modernus atsiskaitymas
Vilniaus viešojo transporto bilietų sistemoje žadami esminiai pokyčiai. Tikimasi, kad jau 2022-aisiais vilniečiai ir miesto svečiai už keliones galės susimokėti,
Verslas
Kelionės
Kruizai tapo ne tik COVID-19, bet ir savo gudrumo aukomis
Spaudoje netilstant įvairių sričių verslininkų skundams dėl koronaviruso sukeltų pasekmių, viena industrija turi gerokai daugiau problemų nei kitos. Tai kruizinių
IT ir transportas
Aviacija
Nesulaukdama „Boeing 737 MAX“, „Ryanair“ gali keisti vasaros skrydžių tvarkaraščius
Didžiausia Europoje pigių skrydžių bendrovė, airių vežėja „Ryanair Holdings“ planuoja peržiūrėti vasaros tvarkaraštį dėl draudimo eksploatuoti orlaivius „Boeing 737 MAX“, pranešė naujienų agentūra „Bloomberg“, cituodama bendrovės darbuotojams išsiųstą laišką.
Aktualijos
Vilnius ruošiasi pradėti skrydžius į Londono Sičio oro uostą
Lenkijos oro bendrovei LOT nuo gegužės 1 dienos pradedant naujus tiesioginius verslo skrydžius iš Vilniaus į Londono Sičio oro uostą, antradienį Vilniaus oro uostas pristatys naują kryptį.
Aktualijos
Mama rado būdą, kaip sutaupyti pinigų vaikų traukinių bilietams
Kai bilietų pardavimo aparatas, kuriuo Sarah Burns įprastai naudojasi Stockporte esančioje Woodley stotyje, sugedo, bilietus ji turėjo įsigyti traukinyje. Su vaiku keliavusiai moteriai konduktorius pasakė, kad vaikui skirtą bilietą kelionei atgal ji gali įsigyti vos už 80 pensų – net 2,05 svaro sterlingo pigiau, nei pirktų jį bilietų aparate.
Gyvenimas
Nestandartinį „WizzAir“ bagažą įsigijusiai grupei lietuvių – nemalonus siurprizas: oro uoste liepė sumokėti dar 5000 eurų
Grupei lietuvių skrydis su pigių skrydžių bendrove „WizzAir“ kainavo daugiau nei buvo planuota. Slidinėti į Barseloną vykę keleiviai apmokėjo sportinį bagažą, kuriame vežėsi sportinį inventorių. Iš Vilniaus sėkmingai į Ispanijos miestą nuskridusiems lietuviams nuotaiką sugadino kelionė namo, kuomet paaiškėjo, kad visa kompanija už bagažą turės sumokėti 5000 Eur.
Lietuva
„Wizz Air“ stabdo keliones iš Vilniaus 5 kryptimis
Pigių skrydžių kompanija „Wizz Air“ iš Vilniaus vasaros sezono metu nebevykdys skrydžių kai kuriomis kryptimis.
Aktualijos
„Wizz Air“ skelbia 24 valandų išpardavimą
„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje, skelbia žiemos išpardavimą ir siūlo 20 proc.* pigesnius šiandien užsakytus skrydžius. Vietas skrydžiui galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Pasiūlymas galioja iki kovo mėnesio pabaigos.
Aktualijos
Pabrango traukinių bilietai
Traukiniais važinėjantiems žmonėms dar labiau patuštėjo kišenės. Nuo sausio 1 d. traukinių bilietai pabrango vidutiniškai 3,1 proc., rašo Metro.co.uk. Dauguma sezoninių bilietų pabrango iki 100 svarų sterlingų.
Lietuva
Dviguba pilietybė: pailgino laikotarpį, skirtą referendumui organizuoti
Sprendimas penktadienį nenumatytame posėdyje priimtas beveik vienbalsiai – 67 balsavo už, vienas – prieš, šeši susilaikė.
Anglijoje
Dviguba pilietybė: siūlo žeminti referendumo kartelę visam Konstitucijos pirmajam skirsniui
Valdantieji siūlo žeminti referendumo kartelę visam Konstitucijos pirmajam skirsniui.
Anglijoje
Mažesnės kartelės referendumui dėl pilietybės išsaugojimo nebus
Seimas antradienį pritarė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl anksčiau parlamento nustatytos mažesnės kartelės dvigubos pilietybės įteisinimo referendumui.
Lietuva
Vėl iškilo trukdžių dėl referendumo dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo
Darbo grupės siūlymas referendumą dėl dvigubos pilietybės instituto išplėtimo rengti dvi dienas su dviejų savaičių pertrauka gali pažeisti Konstituciją, Lietuva gali apsijuokti taip organizuodama referendumą, teigia konstitucinės teisės specialistas Vytautas Sinkevičius.
Lietuva
Svarstys, kokius įstatymus būtina pakeisti dėl dvigubos pilietybės
Darbo grupė, atsakinga už pasirengimą referendumui dėl dvigubos pilietybės, trečiadienį svarstys, kokius įstatymus būtina keisti drauge su Konstitucija.
Lietuva
Pasaulio lietuviai prašo Seimo atmesti prezidentės veto dėl mažesnės referendumo kartelės
Pasaulio lietuvių bendruomenė (PLB) prašo Seimo atmesti prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl dvigubos pilietybės referendumo kartelę sumažinusių pataisų.
Anglijoje
Premjeras ragina nesiblaškyti dėl dvigubos pilietybės – skelbti referendumą
Premjeras Saulius Skvernelis ragina nesiblaškyti dėl dvigubos pilietybės įteisinimo ir rudenį priimti sprendimą skelbti referendumą.
Anglijoje
Dviguba pilietybė: referendumo kartelės nenuleis be Konstitucinio teismo žinios
Seimas, sumažindamas kartelę referendumui dėl dvigubos pilietybės, pakeitimus iš karto paprašytų įvertinti Konstitucinio Teismo (KT).
Anglijoje
Seimo pirmininkas: mažinti referendumo dėl dvigubos pilietybės kartelę nėra saugu
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad nėra saugu mažinti referendumo kartelę dėl Konstitucijos pirmojo skirsnio nuostatų, bet siekiant įteisinti dvigubą pilietybę tokias diskusijas reikia pradėti.
Lietuva
Siūlo sušvelninti referendumui dėl dvigubos pilietybės sąlygas
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) bei Lietuvos socialdemokratų darbo partijos vadovai siūlo nuleisti kartelę referendumui dėl dvigubos pilietybės įteisinimo.
Anglijoje
Dvigubą pilietybę siūlo išvykusiems į kitas NATO ir ES šalis
Seimo darbo grupė dėl referendumo dvigubos pilietybės klausimu siūlo Konstitucijoje įrašyti euroatlantinės krypties saugiklius.
ŽYMA
BILIETAI