penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Automobilių vagys nedelsia: pavogtas transporto priemones parduoda dalimis
Tikriausiai nei vienas nenorėtume savo automobilio rasti tokio – be durelių, variklio ir išorinių jo detalių. Tačiau būtent tokios būklės transporto priemonę aptiko Chelmsley pareigūnai, suradę prieš keturias dienas iš Birmingham pavogtą „Range Rover“ automobilį.
Aktualijos
Už pasikėsinimą nužudyti lietuvis sės 28 metams
Jungtinės Karalystės kalėjimą papildys dar vienas lietuvis. 28-erių Martynas Okmanas už užpuolimą ir pasikėsinimą nužudyti nuteistas net 28 metams laisvės atėmimo, skelbia užsienio žiniasklaida.
Aktualijos
Ieškomi Manchester centre vyrą galimai išprievartavę asmenys
Manchester miesto centre, kaip teigiama, prieš keletą mėnesių išprievartautas vyras. Policija paviešino trijų asmenų, su kuriais jie nori pasikalbėti apie šį įvykį, nuotraukas. Teigiama, kad tai gali būti įtariamieji.
Aktualijos
Sulaikyta vaiko apleidimu įtariama moteris: berniukas be sąmonės rastas namelyje ant ratų
44 m. amžiaus moteris sulaikyta įtariant ją vaiko apleidimu po to, kai 10-metis berniukas buvo rastas be sąmonės namelyje ant ratų.
Aktualijos
Pilna kuprine grynųjų atvykęs pirkti automobilio, vyras buvo apiplėštas
36-erių vyras į kitą miestą atvyko nusipirkti automobilio, tačiau vietoje to buvo sumuštas ir apiplėštas, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Ieškoma iš priepuolį patyrusios praeivės telefoną pavogusi moteris
Britų transporto policija paviešino moters, iš praeivės, gatvėje patyrusios priepuolį, pavogusi mobilųjį telefoną.
Aktualijos
Ar tai – prasčiausia gatvė Britanijoje? Kaip kadaise rami gyvenvietė tapo nusikaltėlių irštva
Gyventojai ėmė skųstis, kad jų kadaise rami buvusi France gatvė Erdingtone, Birminghame, dabar yra nuolatos siaubiama nusikaltėlių, narkotikų prekeivių, kurie savo „produkciją“ pardavinėja taip pat lengvai, kaip saldainius.
Aktualijos
Rytų Londone iš kalėjimo pabėgęs pavojingas nusikaltėlis sulaikytas
Iš North Sea Camp kalėjimo sekmadienį sugebėjo pabėgti labai pavojingas asmuo. Netoli Bostono, rytų Londone esančios įkalinimo įstaigos prižiūrėtojai pasigedo itin pavojingo asmens – iki gyvenimo galo kalėti nuteisto prievartautojo.
ŽYMA
BIRMINGHAM