antradienis, sausio 26 d.
Reiklus pirkėjas
AUTOMOBILIAI
Ratai – mano tvirtovė
Siaučiant COVID-19 automobilis gali būti vienintelė saugi vieta už namų sienų. Ovidijus Lukošius sėda į tokį, kuris kainuoja kaip butas
Reiklus pirkėjas
AUTOMOBILIAI
Ratai – mano tvirtovė
Siaučiant COVID-19 automobilis gali būti vienintelė saugi vieta už namų sienų. Ovidijus Lukošius sėda į tokį, kuris kainuoja kaip butas
Verslas
Bauda
BMW – 18 mln. JAV dolerių bauda už išpūstus pardavimo duomenis
JAV vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC) apkaltino BMW padidinus mažmeninės prekybos apimčių duomenis investuotojams skirtoje ataskaitoje ir prabangių automobilių gamintojai skyrė 18 mln. JAV dolerių baudą, rodo ketvirtadienį paskelbto susitarimo tyrinys.
IT ir transportas
Automobilių prekyba
„Toyota“ nepavejama buvo ir 2019-aisiais
Praėjusiais metais pasaulyje daugiausia automobilių pardavė „Toyota“, antras liko „Volkswagen“, trečią vietą, nepaisant smukusios paklausos, išsaugojo „Ford“. 
Pasaulis
Supykęs, kad dovanų gavo BMW, o ne „Jaguar“, vaikinas nusprendė automobilį nuskandinti
Sunku įsivaizduoti, kad kažkas, gavęs dovanų automobilį, liktų nepatenkintas. Tačiau būtent taip nutiko Indijoje, kur dovanų iš tėvų gavęs BMW M3, jaunuolis supyko, mat troško vairuoti „Jaguar“. Supyko taip smarkiai, kad ėmė ir nuskandino automobilį upėje.
Lietuva
Tragiškas įvykis kelyje Kaunas–Klaipėda: brito vairuojamas BMW mirtinai partrenkė į pagalbą skubėjusį vyriškį
Greitkelyje Kaunas–Klaipėda ties Kryžkalniu – tragiškas įvykis. Pirminiais duomenimis, pagalbos ranką norėjęs ištiesti vyras pats buvo partrenktas BMW automobilio ir žuvo įvykio vietoje.
Lietuva
Po BMW skrydžio iš daugiaaukštės stovėjimo aikštelės – pirmos jos vadovų reakcijos: tokių įvykių per 15 metų nebuvo
Po ketvirtadienį įvykusios skaudžios nelaimės, kuomet iš prekybos centro „Europa“ stovėjimo aikštelės penkto aukšto iškrito BMW automobilis su jo vairuotoja, paaiškėjo, kad už daugiaaukštės stovėjimo aikštelės saugumą atsakingos yra įmonės „Hanner“ ir „BH Europa“. Prekybos centro „Europa“ vadovė Rasa Vileikytė DELFI sakė, kad aikštelė buvo priduota visoms reikiamoms instancijoms.
Aktualijos
Neatsakingas lietuvių elgesys gatvėje sukėlė pasipiktinimą
Neramumai vienoje rytų Anglijos miestelio bendruomenėje. Ten gyvenantys lietuviai elgėsi kaip bepročiai. Jie dideliu greičiu siaura miesto gatve važinėjosi „BMW“ automobiliu, kol atsitrenkė į kitą transporto priemonę.
The Economist
Keičiantis automobilių pramonės veidui daugiausia gali pralošti vokiečiai
Jau ne pirmos vyriausybės popinamas sektorius nukentėjo nuo dyzelgeito, atsilieka elektromobilių rinkoje ir neapsisprendžia dėl autonomobilių
IT ir transportas
Sulauksime elektrinio „Mini“, BMW X3 ir „i8 Roadster“
Bavarijos koncernas plečia elektromobilių gamą. Visiškai elektrinis trijų durų „Mini“ bus pradėtas gaminti 2019 m., dar po metų BMW žada pagaminti tik elektra varomą populiarųjį SUV X3, o 2021-aisiais debiutuos BMW iNEXT.
Pramogos
Marijonas Mikutavičius pasidalino video iš romantiškų žiemos atostogų
Su mylimąja bei sūnaus motina, stiliste ir dizainere Ieva Daugirdaite romantiškų žiemos atostogų trumpam ištrūkęs dainininkas Marijonas Mikutavičius pasidalino video, kuriame atskleidė visai kitokią žiemos malonumų pusę.
IT ir transportas
BMW X6
X6 yra vairuotojui labiau patiksianti X5 versija. Vis dėlto nuo fizikos dėsnių posūkiuose jis nepabėga, nes sveria beveik 2 tonas.
IT ir transportas
2 serijos BMW
BMW GAMOJE APSIGYVENO LYGINIAI SKAIČIAI. DVEJETAS REIŠKIA DVIGUBĄ SMAGUMO DOZĘ.
IT ir transportas
BMW i8
„i8“ modelyje telpa visos BMW kauptos technologijos. Nors galinius ratus suka nedidelis 1,5 litro tricilindris variklis, jam pagalbos ranką ištiesia
IT ir transportas
BMW X3
X3 TAPO PATOGESNIS, KOKYBIŠKESNIS IR EFEKTYVESNIS. Kas tai? X3 turėjo susidoroti su dviem užduotimis: pirma, ištaisyti pirmtako klaidas
IT ir transportas
BMW X5M/X6M
SPORTINIŲ VISUREIGIŲ NIEKAM IŠ TIESŲ NEREIKIA, BET VISI JŲ TROKŠTA. BMW TUO SUMANIAI NAUDOJASI.
IT ir transportas
5 serijos BMW GT
GT yra bene didžiausia BMW klaida. Masyvus hečbeko stiliaus kėbulas turėtų įsitaisyti per vidurį tarp 5 serijos sedano ir universalo,
IT ir transportas
3 serijos BMW
ANKSTESNIS MODELIS BUVO GERIAUSIAS KLASĖJE, ATNAUJINTAS MODELIS IŠLIKO GERIAUSIAS KLASĖJE.
IT ir transportas
2 serijos BMW Active/Gran Tourer
BMW GAMA TOLIAU DIVERSIFIKUOJAMA. BRANGOKAS, BET VIENAS SMAGIAUSIŲ MINIVENŲ RINKOJE.
ŽYMA
BMW