ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
Sprogimas namą sulygino su žeme, skaičiuojama 10 aukų
Didžiulis sprogimas įvykęs vakar naktį Leicesteryje nusinešė penkių žmonių gyvybes, dar penki kovoja už gyvenimą ligoninėje.
Aktualijos
Sprogo parduotuvė, nukentėjusieji kritinės būklės
Sekmadienio vakare visos specialiosios tarnybos sulėkė į Hinckley Road, Leicesteryje, čia sprogo parduotuvė ir liepsnose paniro šalia buvęs namas.
Pramogos
Mergaitė iš motinos globos atimta dėl neįprastos priežasties
Jungtinėje Karalystėje nagrinėjama analogų neturinti vaiko globos byla – mergaitę nuo motino norima atskirti dėl to, kad ši nesirūpina sveika dukros mityba.
Aktualijos
Kiek policija moka informatoriams?
Ne paslaptis, kad įvairius nusikaltimus tiriantys policijos pareigūnai naudojasi ir informatorių paslaugomis, kuriems už suteiktas žinias atsilyginama pinigais.
Kultūra
Festivaliai Lietuvoje: taip gimė tradicijos
Prieš atkuriant nepriklausomybę ir šiek tiek vėliau rengti festivaliai neturėjo kelių scenų ir juose nepasirodydavo po keliolika grupių, tačiau jie žymėjo šio reiškinio pradžią
Aktualijos
Policijos automobilį sugebėjo pagrobti neblaivus ir surakintomis rankomis
Leicesteryje mieste sulaikytas neblaivus vairuotojas sugebėjo nuo policininkų pasprukti jų pačių automobiliu nepaisant to, kad rankos buvo surakintos antrankiais. Tiesa, bėglys laisve džiaugėsi neilgai – netrukus sudaužė tarnybinę mašiną.
Aktualijos
Keturi vaikai suimti dėl vyro žmogžudystės
Po to, kai gatvėje rastas sužeistas vyras mirė paaiškėjo, kad dėl jo mirties gali būti kalti keturi nepilnamečiai. Policija patvirtino Leicesteryje suėmusi keturis vaikus: tris 14 m. berniukus ir vieną penkiolikmetį.
Aktualijos
Nykštukas tapo Anglijos futbolo karaliumi
Prieš sezoną „Leicester“ ekipa svajojo apie dvyliktuką, bet jiems buvo lemta kilti kur kas aukščiau. Kukli ekipa, vadovaujama patyrusio italo Claudio Ranieri, tapo Anglijos futbolo čempione. Tai pirmas Lesterio titulas per 132-ejų metų klubo istoriją!
Gyvenimas
Leicesteryje - kiaulių gripo protrūkis
Dėl kiaulių gripo protrūkio Leicesterio Karališkoje ligoninėje buvo uždarytos trys palatos. Kaip skelbė Independent.co.uk, net 14 vėžiu sergančių pacientų buvo diagnozuota ši pavojinga liga.
Aktualijos
Fabriką nuniokojo didžiulis gaisras
Leicester miestą vakar po pietų sukrėtė didelis gaisras. Kaip teigė Bbc.com, netoliese „Abbey” parko esantis fabrikas paskendo liepsnose.
Aktualijos
Lietuvio žmogžudyste įtariama moteris paleista už užstatą
Šiuo metu policija tiria Leicesteryje nužudyto vyro mirties aplinkybes. Moteris, kuriai buvo pareikšti įtarimai, paleista už užstatą, - pranešė Leicesterio policijos portalas leics.police.uk.
ŽYMA
BOBŲ VASARA