antradienis, gruodžio 1 d.
Kultūra
Dėl Didžiojo Beno skambėjimo kovoja net britų politikai
Didžiosios Britanijos parlamento pareigūnai pranešė, kad iš naujo svarstys planus nutildyti Didžiuoju Benu pramintą varpą, kol ketverius metus vyks prie Vestminsterio rūmų esančio Elisabeth bokšto remontas.
Aktualijos
Newcastle automobilis rėžėsi į musulmonų būrį
Sekmadienį ryte Newcastle mieste automobilis įvažiavo į būrį žmonių, mininčių šventojo musulmonų mėnesio – ramadano pabaigą.
Aktualijos
Išpuolis Londone įvykdytas per šventą musulmonų mėnesį
Jungtinės Karalystės musulmonų taryba šiandien pasmerkė teroristinį išpuolį Londone. Pasak tikinčiųjų, nukauti teroristai negerbia nei tikėjimo, nei gyvybės.
Pramogos
Musulmonai įniršo dėl garsenybės pasisakymo per radiją
Radijo eteryje savo nuomonę dėl Ramadano – šventojo musulmonų mėnesio – pareiškusi Didžiosios Britanijos garsenybė sulaukė islamo išpažinėjų priekaištų.
Aktualijos
Ant autobusų – Alachą šlovinantys plakatai
Prieš prasidedant šventajam musulmonų mėnesiui Ramadanui Londone ir kituose didžiuosiuose JK miestuose viešasis transportas bus paženklintas plakatais su užrašu šlovė Alachui“.
Pasaulis
Islamo kariai nukryžiavo vaikus
„Islamo valstybės“ (IS) karių žiaurumui nėra ribų. Pasaulio spauda mirga naujausiu pranešimu apie tai, kaip teroristinės organizacijos nariai nubaudė vaikus. Du berniukai buvo nukryžiuoti už tai, kad nesilaikė ramadano.
ŽYMA
BOKŠTO LAIKRODIS