pirmadienis, sausio 25 d.
Anglijoje
Apklausa prieš JK rinkimus rodo konservatorius turėsiant daugumą
Boriso Johnsono Konservatorių partija užsitikrintų aiškią daugumą Jungtinės Karalystės parlamente, jei rinkimai vyktų šią savaitę, rodo autoritetingos sociologinių tyrimų agentūros „YouGov“ atlikta apklausa.
Anglijoje
ES ambasadoriai susitiks svarstyti „Brexit“ atidėjimo
Europos Sąjungos (ES) valstybių ambasadoriai penktadienį susitinka svarstyti Didžiosios Britanijos prašymo atidėti jos išstojimą iš ES po dabartinio termino – spalio 31 dienos, ir kiek ilgai jie galėtų pasiūlyti Didžiajai Britanijai atidėti tą pasitraukimą, kai tuo metu britų parlamentarai svarsto premjero Boriso Johnsono raginimą sutikti, kad gruodžio 12-ąją būtų surengti pirmalaikiai šalies parlamento rinkimai.
Anglijoje
ES narės pritarė siūlymui atidėti „Brexit“
Europos Sąjungos narės trečiadienį iš principo pritarė siūlymui atidėti Didžiosios Britanijos išstojimą iš bloko, turėjusį įvykti iki šio mėnesio pabaigos, bet kol kas nenustatė naujos datos, pranešė vienas Europos šaltinis.
Anglijoje
Parlamentui atmetus planą dėl „Brexit“ įstatymo Johnsonas sieks rinkimų
Borisas Johnsonas antradienį pagaliau turės progą parlamentui pateikti savo „Brexit“ susitarimo versiją. Tačiau dar neaišku, ar parlamentas galės dėl jo balsuoti – premjeras pažadėjo, kad jei prieš tai bus atmestas vyriausybės darbotvarkės planas, susitarimo, pasiekto su Briuseliu, šis apskritai neteiks balsavimui ir iš karto sieks pirmalaikių rinkimų.
Anglijoje
Iš Johnsono – griežti perspėjimai: grasina sušaukti pirmalaikius rinkimus
Jungtinės Karalystės (JK) premjeras Borisas Johnsonas perspėjo parlamentarus: jei šie antradienio vakarą balsuos prieš darbotvarkę, pagal kurią išstojimo susitarimas su ES turėtų būti apsvarstytas dar šią savaitę, pristatytą projektą jis atsiims ir sušauks pirmalaikius rinkimus.
Anglijoje
Johnsonui nepavyko: Bercow neleido dar kartą balsuoti dėl „Brexit“ sutarties
Iki „Brexit“ liko dešimt dienų. Bet iki tol šalis privalės dar šį tą nuveikti. Pirmadienio vakarą Borisas Johnsonas kreipėsi į Bendruomenių rūmų vadovą, siūlydamas dar vieną balsavimą dėl anksčiau suderintos „Brexit“ sutarties. Johnas Bercow neleido vykdyti dar vieno balsavimo.
Anglijoje
Karalienė Elžbieta II kalboje teigė, kad siekis Jungtinei Karalystei spalio 31-ąją pasitraukti iš Europos Sąjungos lieka prioritetu
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pirmadienį pakartojo, kad jo šalis turi spalio 31 dieną pasitraukti iš Bendrijos, derybininkams Briuselyje pradėjus lemiamą derybų savaitę, pagaliau galbūt nulemsiančią „Brexit“ formą ir terminą.
Anglijoje
JK ir Airijos premjerai sako matantys galimybę pasiekti „Brexit“ susitarimą
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas ir jo kolega airis Leo Varadkaras po ketvirtadienį įvykusio skubaus pasitarimo pareiškė matantys galimybę pasiekti susitarimą dėl „Brexit“ sąlygų.
Anglijoje
Johnsonas – Europos Sąjungai: „Brexit“ kamuolys yra jūsų aikštės pusėje
Jungtinės Karalystės (JK) premjeras Borisas Johnsonas pirmadienį pareiškė, kad „Brexit“ kamuolys yra Europos Sąjungos pusėje, todėl Bendrija dabar turi skubiai aptarti jo siūlymus dėl britų išstojimo iš ES, skelbia naujienų agentūra „Reuters“.
Anglijoje
„Brexit“ derybininkas artėjant lemtingam pokalbiui: esame pasiruošę trauktis be sutarties
Artėjant pirmadienį numatytoms skubioms „Brexit“ deryboms, Europos Sąjungos lyderiai spaudžia Didžiosios Britanijos ministrą pirmininką Borisą Johnsoną nedelsiant peržiūrėti savo siūlymą dėl išstojimo sąlygų.
Anglijoje
Johnsonas perspėjo Macroną: „Brexit“ atidėtas nebus
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas perspėjo Prancūzijos prezidentą Emmanuelį Macroną, kad neatidės „Brexit“ po spalio 31-osios, ir pabrėžė, kad naujausi jo pasiūlymai yra paskutinė proga pasiekti susitarimą, sekmadienį pranešė Dauningo gatvės atstovas.
Anglijoje
JK ministras pirmininkas pateiks parlamentui naują „Brexit“ planą
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas ketvirtadienį pateiks parlamentui savo naują „Brexit“ planą, kurį diena anksčiau pristatė Europos lyderiams.
Anglijoje
Iš Junckerio – griežtas perspėjimas Britanijai dėl naujo „Brexit“ plano
Europos Komisijos pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris trečiadienį perspėjo Didžiosios Britanijos premjerą Borisą Johnsoną, kad Jungtinės Karalystės pateiktame naujajame „Brexit“ plane įžvelgė „probleminių punktų“.
Anglijoje
Visi nauji politiniai sprendimai, kuriuos B. Johnsonas pristatė Torių konferencijoje Mančesteryje
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas Mančesteryje vykusioje ir didžiąją dalį Torių parlamentarų pas dėdulį sapną pasiuntusioje konferencijoje pristatė savo pagrindinę kalbą.
Anglijoje
Prancūzija: „Brexit“ be sutarties vis dar labiausiai tikėtinas scenarijus
„Brexit“ be sutarties spalio 31-ąją išlieka „labiausiai tikėtinu“ scenarijumi, teigė Prancūzijos užsienio reikalų ministras Jeanas-Yves'as Le Drianas, pridurdamas, kad Didžioji Britanija dar nepateikė priimtinų pasiūlymų, kaip išvengti netvarkingų skyrybų su Europos Sąjunga (ES).
Anglijoje
Britanijos opozicija vienijasi, kad užblokuotų „Brexit“ be sutarties
Didžiosios Britanijos opozicijos partijos pirmadienį susitiko planuoti, kaip būtų galima užblokuoti Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos be jokio susitarimo ir prieš parlamento valią.
Pramogos
Borisas Johnsonas neigia po stalu graibęs žurnalistės šlaunį
Downingo gatvės atstovai neigia, kad ministras pirmininkas Borisas Johnsonas vakarienės metu čiuptelėjo šalia sėdėjusiai žurnalistei už šlaunies.  
Pasaulis
Motina nušovė mokyklą užpuolusį plėšiką (vaizdo įrašas)
Vaikus ir jų motinas prie mokyklos užpuolęs ginkluotas plėšikas nesitikėjo, kad sulauks rimto pasipriešinimo – jis buvo nušautas.
Pasaulis
Užsidegė ir sugriuvo daugiaukštis pastatas
Brazilijos didžiausiame mieste San Paule 24 aukštų pastatas užsiliepsnojo ir antradienį paryčiais sugriuvo, tačiau per šį incidentą, kaip pranešama, žuvo tik vienas žmogus.
ŽYMA
BORIS JOHNON