sekmadienis, liepos 5 d.
Pasaulis
Branduolinis incidentas Rusijoje – tik pradžia: kodėl Trumpas ir Putinas ėmė matuotis raketomis
Nepavykęs branduolinis bandymas, mažiausiai 5 žuvusieji, skuba įsigyti jodo tablečių Severodvinske, tyla, neigimas arba akių dūmimas iš Kremliaus. Tokios rugpjūčio 8-osios incidento Nionoksos raketų bandymų detalės rodo įsibėgėjančių ginklavimosi varžybų tarp JAV ir Rusijos pasekmes. Ir tai – tik pradžia, mat nė viena pusė, nepaisant prieštaringų signalų, regis, nelinkusi nusileisti – raketomis matuojamasi toliau, bet kodėl tai vyksta?
Pasaulis
Seulas susirūpinęs dėl pranešimų apie galimą radiacijos nuotėkį Šiaurės Korėjoje
Pietų Korėja analizuoja vandens mėginius, surinktus prie jūrinės sienos su Šiaurės Korėja, žiniasklaidai paskelbus pranešimų apie galimą radioaktyvių atliekų nuotėkį iš kaimyninės valstybės urano gamybos įmonės į Geltonąją jūrą, trečiadienį pranešė Suvienijimo ministerija Seule.
Pasaulis
Rusijoje bandymų metu įvyko branduolinis sprogimas, penki asmenys žuvo
Pasak Rusijos žiniasklaidos sprogimas įvyko laive, Archangelsko srityje, izotopiniu branduoliniu kuru varomo reaktoriaus bandymų metu.
Pramogos
Vėžį besigydantis Stano: galiu nepamatyti, kaip užauga mano vaikai
Neseniai apie kraujo vėžio diagnozę viešai prabilęs kompozitorius Stanislovas Stavickis-Stano sako, kad tai buvo juodžiausias laikas jo gyvenime: „Kad suprastume mastelį, pasakysiu, kad seniai su Deivydu Zvonkumi bandėme mesti svorį, bet nenukrito nė vieno kilogramo. Kai sužinojau savo diagnozę ir nežinojau perspektyvų, per dvi savaites numečiau 5 kg. Tai buvo pačios sunkiausios savaitės mano gyvenime.“
ŽYMA
BRANDUOLINIAI BANDYMAI