antradienis, spalio 20 d.
Pasaulis
Branduolinė ginkluotė
Rusija pasisako už START sutarties pratęsimą
Rusija patvirtina savo įsipareigojimus pagal Branduolinio ginklo neplatinimo sutartį ir pasisako už naujosios Strateginės ginkluotės mažinimo (START) sutarties pratęsimą, pareiškė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.    
Pasaulis
Branduoliniai ginklai
Žiniasklaida: D. Trumpo administracija svarstė galimybę atlikti naują branduolinį bandymą
JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija svarstė galimybę įvykdyti pirmąjį nuo 1992 metų branduolinį bandymą, turėjusį tapti potencialiu perspėjimu Rusijai ir
Pasaulis
NATO
Vokietijoje laikomas amerikiečių branduolinis arsenalas galėtų būti perduotas Lenkijai
Lenkija galėtų perimti Vokietijoje laikomus JAV branduolinius ginklus, dėl kurių Berlyne vyksta aštrūs politiniai debatai, penktadienį pareiškė amerikiečių ambasadorė šioje
Komentarai
„Brexitas“
„Brexitas“ skatina naujai apsvarstyti saugumo bendradarbiavimą
Ką „Brexitas“ reikš Europos saugumui? Šis klausimas kelia nerimą žmonėms nuo Šiaurės Norvegijos iki Juodosios jūros rytinių pakrančių. Britanija – svarbi sąjungininkė tiek NATO šalims, tiek esančioms tolėliau, pavyzdžiui, Ukrainai ir Sakartvelui.
Pasaulis
Irane CŽV naudai šnipinėjusiam vyrui bus įvykdyta mirties bausmė
Iranas antradienį pranešė, kad šalies aukščiausios instancijos teismas patvirtino mirties nuosprendį iraniečiui, nuteistam už šnipinėjimą JAV Centrinei žvalgybos valdybai (CŽV).
Pasaulis
Trumpas pasiūlė ant uragano numesti atominę bombą: padarius tai, po pasaulį pasklistų radioaktyvios dulkės
„Kodėl gi jų nesusprogdinus atominėmis bombomis?“ – paklausė prezidentas Donaldas Trumpas Baltuosiuose rūmuose vykusio pasitarimo apie uraganus metu.
Pasaulis
Trumpas teigia „nesąs patenkintas“ naujausiu Šiaurės Korėjos raketos bandymu
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį pareiškė „nesąs patenkintas“ naujausiu Šiaurės Korėjos raketų bandymu, tačiau nesureikšmino šio incidento.
Lietuva
NATO dokumente atsitiktinai atskleistos branduolinių ginklų dislokavimo Europoje vietos
Vienoje NATO Parlamentinės Asamblėjos (PA) ataskaitoje netyčia buvo atskleistos vietos, kuriose laikomi Europoje dislokuoti JAV branduoliniai ginklai, pirmadienį pranešė dienraštis „The Washington Post“.
Aktualijos
Suimti dviaukščiu autobusu pasivažinėti nusprendę vaikai
Dartmouth mieste po pasivažinėjimo pavogtu dviaukščiu autobusu sulaikyti trys vaikai. Kingsbridge policijos pareigūnai buvo iškviesti į miesto parką, šalia kurio esančiame lauke sekmadienio pavakarę jie sulaikė tris 13-14 metų berniukus.
Aktualijos
Nusikalstamumas: vaikai vos neužmušė vyro
Savaitgalį pietryčių Anglijoje prie greito maisto restorano keli vaikai užpuolė vyrą ir smarkiai jį sumušė, aukos gyvybei gresia pavojus.
Aktualijos
Vaikai apsinuodijo neaiškia medžiaga, mergaitė mirė
Šeštadienį po pietų tragedija sukrėtė nedidelį Jungtinės Karalystės miestą – mirė neaiškiomis medžiagomis apsinuodijusi mergaitė, o dėl berniuko gyvybės kovojama.
Aktualijos
Rytų Londone nužudytas paauglys
Šeštadienį vakare rytiniame Londono pakraštyje esančiame Romford’e nužudytas paauglys, spėjama, kad jam gyvybę peiliu atėmė bendraamžiai.
Aktualijos
JAV prezidentas D. Trumpas pasitraukė iš Irano susitarimo
JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį paskelbė, kad Vašingtonas pasitraukia iš Irano branduolinio susitarimo.
Pasaulis
Tarp paauglių plinta pavojingas žaidimas
Nepaisant galybės įspėjimų dėl pavojaus sveikatai ir net gyvybei, paaugliai iš viso pasaulio įsitraukia į žaidimą, kurio metu privalo priimti keistą iššūkį ir viską demonstruoti tai internete.
Aktualijos
Londone paaugliai žiauriai sumušė svaigalų nepardavusį pardavėją
Savaitgalį Šiaurės Londone žiauraus paauglių išpuolio auka tapo pagyvenęs vyras – parduotuvės darbuotojas buvo sumuštas paauglių, kuriems atsisakė parduoti svaigalų bei cigarečių, sužalotojo gyvybę palaiko tik medicininė įranga.
Pasaulis
Mokytojos ir mokinio seksą nutraukė vaiko tėvas
Garsiai nuskambėjo dar viena byla, kurioje seksualiniu nepilnamečio išnaudojimu kaltinama mokytoja – seksu su trigubai vyresne moterimi užsiimantį paauglį automobilyje užklupo berniuko tėvas.
Sveikata
Paauglio mama įspėja tėvus į vaikų antsvorį žiūrėti itin rimtai
Gydytojams dietologams nerimą kelia Lietuvoje ir toliau augantys vaikų nutukimo rodikliai. Antsvoris ir nutukimas pastebimas visose amžiaus grupėse, o per pastarąjį penkmetį ši problema itin padidėjo paauglių tarpe, ypatingai berniukų. Teigiama, kad kas penktas 6-11 metų vaikas Lietuvoje turi antsvorį. Specialistų teigimu, tokį gyvenimo būdą lemia sėslumas, kompiuteriniai žaidimai ir nesupratimas, ką reiškia pilnavertė mityba.
Aktualijos
Fejerverkų naktis vos nesibaigė tragedija (VIDEO)
Atrodo, kad nei viena šventė nebegali praeiti be incidentų, ne išimtis ir vakar praėjusi fejerverkų naktis Londone, kuri nebuvo rami nei danguje nei žemėje.
Aktualijos
15-metį subadė jo jaunesni draugai
Kyron Webb buvo užpultas Worsley Avenue, Mostone, apie 7 valandą vakaro. Tuo metu šiame Mančesterio rajone buvo pakankamai daug žmonių, tačiau niekas nematė, kaip beveik atviroje gatvėje keturi vaikai mirtinai subadė paauglį.
Aktualijos
Paauglys žmogų nužudė norėdamas pasirodyti prieš draugus
16-metis Connoras Stewartas iš Blackpoolo buvo įkalintas trejiems metams, po to, kai norėdamas prieš draugų grupelę pademonstruoti savo jėgą, vienu smūgiu nužudė niekuo dėtą vyrą, stovėjusį greta jų. Smagiai nusiteikęs chuliganų būrys, be viso to, kraupų savo „žygdarbį“ dar ir nufilmavo bei platino socialiniuose tinkluose.
ŽYMA
BRANDUOLINIAI GINKLAI