sekmadienis, balandžio 11 d.
Gyvenimas
Lengviausias būdas atpažinti narcizus
Mokslininkai Miranda Giacomin ir Nicholas O. Rule iš Toronto universiteto, atliko eilę tyrimų, kurių dėka paaiškėjo, jog narcizus lengviausia atpažinti pagal jų antakius. Išsami ataskaita skelbiama – Journal of Personality.
Gyvenimas
Sveikata: kodėl moterys yra stipresnės
Vyrų sveikata kur kas trapesnė nei moterų. Moterys iš prigimties yra stipresnės sveikatos, nepriklausomai nuo to, kad jos ir kur kas dažniau lankosi pas gydytojus (daugiau nei 60 proc. visų apsilankymų pas medikus). Tai pirmiausia sietina su stipriosios lyties stereotipu: tikriems vyrams juk nedera kuo nors skųstis ar iš viso turėti problemų, kurių patys negalėtų išspręsti.
Sveikata
Vyrų vidurio amžiau krizės požymiai ir pašalinimo būdai
Apie moterų menopauzę rašoma ir kalbama labai daug, tačiau dažnai ir vyrai brandos amžiuje išgyvena panašų laikotarpį, vadinamą andropauze. Androgenų nepakankamumas gali užklupti 40-ties ar 50-ties metų vyrus, o dėl to pasireiškę natūralūs fiziologiniai, psichologinius ir seksualiniai pokyčiai yra būtent tai, kas juos įstumia į taip plačiai žinomą vidurio amžiaus krizę.
Pramogos
Humoristė V. Mačiulienė dalina patarimus moterims
Kada išgirsime daugiau teisybės nei pažvelgę į realybę linksmesniu kampu? Būtent taip nutiks ir pokalbyje su humoriste Violeta Mičiuliene, kurio metu dalinami rimtai nerimti balandžio 1-osios patarimai moterims.
Aktualijos
Rytų Londone nušauti dar du žmonės
Penktadienio vakarą, apie 10 valandą, netoli Mile End stoties rasti du vyrai, kurių kūnuose matyti šautinės žaizdos.
Gyvenimas
Ar atskiriate gerus vyrus nuo blogų?
Jei jus ir jūsų partnerį sieja „toksiniais“ arba „nuodingais“ vadinami santykiai, vadinasi, kenkiate sau ir kitose gyvenimo srityse. Tokiu atveju jūsų bendravimas su šeima, giminėmis, draugais, bendradarbiais prastėja, nes jūs elgiatės vis blogiau, rašoma MindWaft puslapyje.
Gyvenimas
Jaunuolį pakirto liga, kuria neserga beveik niekas
25-erių metų Dale Clarke gyvenantis Jungtinėje Karalystėje nusprendė prabilti apie savo būklę, kad įspėtų kitus vyrus apie gresiantį pavojų.
Gyvenimas
Seksualinės fantazijos - vyrų kasdienybė
Žmonių seksualinės fantazijos nėra kažkoks nuodėmingas ar gėdingas dalykas. Kurti savo vaizduotėje erotinius paveikslėlius berniukai pradeda lytinio brendimo metu. Ir nebaigia šio užsiėmimo beveik iki savo dienų pabaigos.
Gyvenimas
Šis tas apie vyrus ir jų skirtumus
Vyrai būna skirtingi. Tenka sutikti labai dosnių, su atvira širdimi, pasiruošusių viską atiduoti draugams ir artimiesiems. Toks buvo, pavyzdžiui, mano tėtis. Mama pasakojo, kaip jis nusipirko sau naujus žieminius batus, o vėliau atidavė juos draugui, kuris neturėjo batų. Pats taip ir vaikščiojo su senais. Ji pasakojo, kaip jis pridengdavo draugams užnugarį, „pramušdavo“ butus dar tarybiniais laikais. Toks jau jis buvo.
Pramogos
Kita elito pokylio pusė: graibomos padavėjos ir lytinių organų rodymas
Praėjusią savaitę Londono centre vykusį labdaros pokylį lydi didžiulis skandalas – elitinio vyrų klubo nariai kaltinami itin nederamu elgesiu.
Gyvenimas
Atrasta, kaip vyrai slopina moterų stresą
Partnerio kvapas gali sumažinti dailiosios lyties patiriamo streso lygį. Tą neseniai paskelbė kanadiečiai tyrėjai, prieš tai išanalizavę 96 poras.
Pasaulis
Vyrai pamišo dėl lytinio organo balinimo procedūros
Thai medicinos atstovai įspėjo apie galimą šalutinį poveikį balinant penį, tačiau vyrai nekreipia dėmesio.
Pramogos
Natalija Bunkė atvirai prakalbo apie naujus romantiškus santykius
Dainininkės Natalijos Bunkės gyvenime – labai malonios permainos. Net keletą audringų skyrybų išgyvenusi garsi moteris jaučiasi vėl tvirtai atsistojusi ant kojų ir šiuo metu mėgaujasi nauja meile. Natalija žurnalistams prisipažino, kad šį kartą viešai džiaugtis savo laime jai yra baisu, ir pasidalino mintimis apie trečiąją santuoką.
Gyvenimas
Rimtiems santykiams reikalinga... barzda
Laikas išmesti skustuvą, ponai! Nes jeigu svarstote apie ilgalaikius santykius – o artėjanti žiema kaip tik toks metas, kai visi ieškosi poros, kuri pašildytų žvarbiais vakarais, – žinokite: tokiems renkasi barzdotus vyrus. Bet apie viską iš eilės.
Gyvenimas
Ar žinojote, kad...
Ekspertai oficialiai rekomendavo moterims pulti į isteriją? Ką gi, jei dar neteko to girdėti, džiugu, kad įspėjome jus pirmieji.
Gyvenimas
Kaip rengtis, kad per pasimatymą nuskiltų
Rengdamiesi ryte pasistenkite pasirinkti drabužius, su kuriais atrodysite gerai, jausitės patogiai, o svarbiausia – kuriuos dėvint moterys tiesiog negalės jums atsispirti. Klausimas tik, kokiais konkrečiais drabužiais turėtų rengtis tas vidutinis statistinis niekuo labai smarkiai neišsiskiriantis vyriškis, kad pelnytų damų dėmesį?
Gyvenimas
Moterys veda vyrus iš kelio
Jos, pasirodo, įtikinėja partnerius nesinaudoti kontracepcijos priemonėmis!
Gyvenimas
Žiema artinasi, vyrai!
„Sostų karų“ gerbėjai iškart supras, koks rimtas šis įspėjimas. O dar kai sužinos, kad jis susijęs su moterimis...
Pramogos
Mergina originaliai parodė priekabiautojų veidus (nuotraukos)
Įdomų socialinį eksperimentą sumanė atlikti jauna, patraukli ir vyrų dėmesio viešumoje nestokojanti mergina – ji fotografuojasi su visais, kurie prie jos priekabiauja.
Komentarai
Serialai ir narkotikai
Jau pamiršau, kuris filosofas nustatė, kad žmogus yra politinis gyvūnas.
ŽYMA
BREAKING BAD