penktadienis, sausio 22 d.
Anglijoje
ES įspėja JK: neturėkite iliuzijų
Europos Sąjungos vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier antradienį įspėjo Jungtinę Karalystę nepuoselėti nerealių lūkesčių dėl finansinių paslaugų sektoriaus per būsimas prekybos derybas su Europa.
Anglijoje
ES ir JK derybos prasidės kovo 3 dieną
Europos Sąjunga ir Jungtinė Karalystė kovo 3 dieną pradės derybas dėl santykių po „Brexit“, antradienį skelbia laikraštis „The Guardian“, remdamasis vidiniu Bendrijos dokumentu.
Anglijoje
Europarlamentarai ragins Londoną po „Brexit“ gerbti ES piliečių teises
Europos Parlamentas (EP) ragins Londoną neatimti iš ES piliečių teisių gyventi ir dirbti Didžiojoje Britanijoje, kai ši šalis pasitrauks iš bloko, trečiadienį pranešė europarlamentarai.
Anglijoje
Artėjant rinkimams ES spaudžia kuo greičiau pasiruošti prekybos deryboms su Britanija
Europos Sąjungos lyderiai paragins bloko derybininkus kuo greičiau pasiruošti prekybos deryboms su Jungtine Karalyste, baiminantis „Brexit“ be sutarties, rodo ruošiamas dokumentas, su kuriuo ketvirtadienį susipažino naujienų agentūra AFP.
Anglijoje
Parlamentui atmetus planą dėl „Brexit“ įstatymo Johnsonas sieks rinkimų
Borisas Johnsonas antradienį pagaliau turės progą parlamentui pateikti savo „Brexit“ susitarimo versiją. Tačiau dar neaišku, ar parlamentas galės dėl jo balsuoti – premjeras pažadėjo, kad jei prieš tai bus atmestas vyriausybės darbotvarkės planas, susitarimo, pasiekto su Briuseliu, šis apskritai neteiks balsavimui ir iš karto sieks pirmalaikių rinkimų.
Lietuva
Merkel ir Macronas: „Brexit“ derybos – finišo tiesiojoje
Dviejų didžiausių Europos Sąjungos valstybių – Vokietijos ir Prancūzijos – vadovai įsitikinę, kad „Brexit“ derybos pasiekė galutinį etapą ir kad Bendrijos lyderiai ketvirtadienį bus pasiruošę pritarti derinamam susitarimui.
Pramogos
Naujas duetas sudrebino Lietuvos muzikos pasaulį
Jau keletą mėnesių muzikos pasaulyje tvyrojo laukimo nuotaikos, kada dienos šviesą išvys vienų geriausių šalies dainininkų Donny Montell ir grupės Sel lyderio Egidijaus Dragūno bendras kūrinys. Šiandien garsūs vyrai ne tik pristato dainą, bet ir atskleidžia daugiau detalių, kam ji skirta ir ar ją išgirsime nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.
ŽYMA
BREXIT DERYBOS