sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Aktualijos
JK praranda patrauklumą tarptautinėje arenoje
Specialus tyrimas rodo, kad tarptautinėje darbo rinkoje pagal patrauklumą pozicijas praranda Jungtinė Karalystė, nors šalies sostinė išlieka svajonių darbo vieta daugeliui.
Verslas
Kietas „Brexit“ Jungtinei Karalystei gali kainuoti 58 mlrd. svarų per metus
Jungtinės Karalystės išstojimas iš Europos Sąjungos be normalaus prekybos susitarimo, vadinamasis „kietasis“ „Brexit“, pridarys Didžiosios Britanijos ir Bendrijos įmonėms žalos už maždaug 58 mlrd. svarų sterlingų (80,4 mlrd. JAV dolerių) per metus.
Lietuva
Naujas darbo kodeksas – dideli pasikeitimai darbo rinkoje
Seimas priėmė nuo liepos įsigaliočio naujojo Darbo kodekso pataisas. Beveik visoms joms yra pritarusi taip vadinama Trišalė taryba, kurią sudaro politikai, darbuotojų profsąjungos ir darbdaviai.
Aktualijos
Kaip užsikirtusi plokštelė: imigrantai atima darbus
Kai kurie Jungtinės Karalystės politikai nemažina spaudimo šalies vadovams dėl spartesnio pasitraukimo iš ES proceso. Esą dėl to, kad imigrantai iš ES ir toliau atima darbo vietas iš britų.
Pasaulis
Europa bijo naujos pabėlių bangos
Augant įtampai tarp Europos ir Turkijos, susitarimas dėl pabėgėlių gali nukeliauti į užmarštį. O tai reiškia, kad senąjį žemyną užplūs nauja pabėgėlių banga. Dėl kurios dabar ekspertai ypač baiminasi.
Pasaulis
Švedai mieliau darbina savus
Vienas iš penkių migrantų, gyvenančių Švedijoje, negali susirasti darbo. Užsieniečių nedarbo lygis auga jau kuris laikas ir, manoma, kad tai tik pradžia. Visai kitokios tendencijos vyrauja kalbant apie bendrą bedarbystės lygį šalyje.
ŽYMA
BREXIT KAINA