ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Anglijoje
ES siūlo JK „ambicingą prekybos susitarimą“, tačiau su sąlygomis
Europos Sąjunga pasiūlys iš jos išstojusiai Jungtinei Karalystei glaudžius prekybinius ryšius, tačiau su griežtomis sąlygomis dėl žuvininkystės ir vienodų sąlygų verslui, pirmadienį pareiškė bendrijos vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier.
Anglijoje
Johnsonas skuba: jau penktadienį ketina pateikti parlamentui įstatymo projektą dėl „Brexit“
Jungtinės Karalystės premjero Boriso Johnsono vyriausybė ketina penktadienį parlamentui pateikti įstatymo projektą dėl „Brexit“, kad Britanija galėtų palikti Europos Sąjungą kitą mėnesį, pirmadienį pranešė ministro pirmininko atstovas.
Anglijoje
JK gina „Brexit“ susitarimą, Trumpui perspėjus dėl jo grėsmės prekybos ryšiams
Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono (Boriso Džonsono) biuras ėmėsi ginti su Europos Sąjunga suderintą naujausią „Brexit“ susitarimą, JAV prezidentui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui) ketvirtadienį perspėjus, kad dėl šios sutarties abiems šalims gali tapti neįmanoma susitarti dėl laisvosios prekybos.
Anglijoje
Parlamentui atmetus planą dėl „Brexit“ įstatymo Johnsonas sieks rinkimų
Borisas Johnsonas antradienį pagaliau turės progą parlamentui pateikti savo „Brexit“ susitarimo versiją. Tačiau dar neaišku, ar parlamentas galės dėl jo balsuoti – premjeras pažadėjo, kad jei prieš tai bus atmestas vyriausybės darbotvarkės planas, susitarimo, pasiekto su Briuseliu, šis apskritai neteiks balsavimui ir iš karto sieks pirmalaikių rinkimų.
Anglijoje
Daug nervų kainavęs „Brexit“ – finišo tiesiojoje: pagrindinės susitarimo sąlygos ir kompromisai
„Sąžininga ir pagrįsta“ – taip Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas ir Europos Sąjunga apibūdino naująjį preliminarų „Brexit“ susitarimą, pasiektą po kelias dienas trukusių intensyvių derybų.
Anglijoje
Suomijos premjeras: „Brexit“ susitarimui pasiekti reikia daugiau laiko
Europos Sąjungai reikia daugiau laiko susitarimui dėl Jungtinės Karalystės išstojimo sąlygų pasiekti, pirmadienį pareiškė Suomijos ministras pirmininkas Antti Rinne.
Pramogos
Tai, ką Meghan Markle padovanojo karalienei norėtų gauti ne daugelis
Būsima nuotaka yra pirmoji ne karališkosios šeimos narė, kuri dar iki oficialių vestuvių su princu Hariu dalyvavo karališkose Kalėdose su visais monarchais. Per Kalėdas visi dovanoja dovanas, ne išimtis ir Elžbieta II, tad Meghan Markle teko gerokai pasukti galvą, ką padovanoti žmogui, kuris turi viską.
ŽYMA
BREXIT SUSITARIMAS