sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Anglijoje
Didžiosios Britanijos parlamentas dėl „Brexit“ pirmą kartą per 37 metus į posėdį rinksis šeštadienį
Didžiosios Britanijos parlamentas dėl „Brexit“ pirmą kartą per 37 metus į posėdį rinksis šeštadienį. Parlamentarai ketvirtadienį 287 balsais „už“ ir 275 „prieš“ pritarė pasiūlymui šeštadienį surengti neeilinį parlamento posėdį, tviteryje pranešė Bendruomenių Rūmai. Nuo Antrojo pasaulinio karo tokių šeštadieninių posėdžių būta tik penkiskart, pastarąjį kartą – 1982 metais dėl Folklandų karo
Anglijoje
Šiaurės Airijos unionistai laidoja „Brexit“ susitarimo viltis
Šiaurės Airijos Demokratinė unionistų partija (DUP) ketvirtadienį paskelbė negalinti paremti Boriso Johnsono „Brexit“ plano, taip suduodama skaudų smūgį Jungtinės Karalystės ministrui pirmininkui likus kelioms valandoms iki lemiamo Europos Sąjungos viršūnių susitikimo.
Anglijoje
Th. May: naujas „Brexit“ susitarimas yra „paskutinė galimybė“ išeiti iš aklavietės
Darydama didelę nuolaidą, britų ministrė pirmininkė Theresa Mayantradienį pasiūlė Jungtinės Karalystės įstatymų leidėjams galimybę balsuoti, ar surengti naują referendumą dėl šalies narystės Europos Sąjungoje, tačiau tik tuo atveju, jei jie pritars jau tris kartus atmestam jos „Brexit“ susitarimui.
Anglijoje
T. May rengiasi parlamentarams pateikti galutinį „drąsų pasiūlymą“ dėl „Brexit“ susitarimo
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May rengiasi paskutiniam bandymui įtikinti parlamentarus pritarti jos su Briuseliu suderėtam susitarimui dėl „Brexit“ ir ketina jiems pateikti „drąsų pasiūlymą“.
Anglijoje
„Brexit”: į išstojimo susitarimą turėtų būti įtrauktas pakartotinis referendumas
Pasak šešėlinio „Brexit” sekretoriaus sero Keiro Starmerio, vyriausybė turėtų įtraukti antrą referendumą į „Brexit” reglamentavimą, dėl kurio parlamentarai balsuos birželį.
Anglijoje
Teigiama, kad Theresa May šią savaitę gali paskelbti savo atsistatydinimo datą
Pasak sero Graham Brady, ministrė pirmininkė Theresa May kelių ateinančių dienų bėgyje gali paskelbti apie savo atsistatydinimo datą.
Pramogos
Vaiko akibrokštas tiesioginio eterio metu žurnalistą paliko be žodžių (VIDEO)
Tiesioginis eteris – vienas didžiausių ir sudėtingiausių iššūkių televizijos laidų vedėjams. Tuo įsitikino ir populiarios rytinės laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius.
ŽYMA
BREXIT SUTARTIS