ketvirtadienis, sausio 28 d.
Pramogos
„Ryanair" akcija – skrydžiai vos už 5 eurus
Šiandien – džiugios naujienos kelionių mėgėjams. Skrydžių bendrovė „Ryanair" siūlo šusnį pigių kelionių lėktuvu. Jau ketvirtus metus iš eilės „Ryanair" prisideda prie „Juodojo penktadienio“ akcijos.
Aktualijos
Iš Vilniaus į Londoną skrendantis lėktuvas pusiaukelėje leidosi avariniu būdu (atnaujinta)
Pirmadienį vakare priverstinai nutrauktas skrydis iš Vilniaus į Londoną – orlaivis avariniu būdu nutupdytas pusiaukelėje.
Anglijoje
Keliaujantiems po ES – papildomi rūpesčiai
Vyriausybės išplatinti dokumentai įspėja Jungtinės Karalystės verslą ir gyventojus apie galimas nesusitarimo su Europos Sąjunga pasekmes. Jos ir vieniems, ir kitiems turėtų sukelti daug nepatogumų.
Aktualijos
„Ryanair“ darbuotojai planuoja didžiausią streiką kompanijos istorijoje
Rugsėjo 28 d. „Ryanair“ darbuotojai žada paskelbti streiką, kuris taptų didžiausiu šios skrydžių kompanijos istorijoje. Belgijos, Nyderlandų, Italijos, Ispanijos ir Portugalijos darbuotojai ketina 24 valandas boikotuoti savo darbdavį, dėl ko kyla grėsmė atšaukti šimtus skrydžių Europoje.
Aktualijos
Jauną britą mirtis pakirto skrydžio metu
Skaudi nelaimė savaitgalį įvyko iš Jungtinės Karalystės į populiarią atostogų vietą skridusiame lėktuve – dėl neaiškios priežasties mirė jaunas keleivis.
Pasaulis
Rusijoje po nesėkmingo nusileidimo užsidegė lėktuvas (nuotraukos)
Rusijoje nesėkmingai leidosi keleivinis lėktuvas su 170 žmonių – orlaivis nuvažiavo nuo nusileidimo tako ir užsidegė.
Aktualijos
„Ryanair“ vėl keičia bagažo taisykles, teks mokėti papildomai
Antrą šiemet didžiausia Europoje pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ keičia bagažo gabenimo taisykles – jau rudenį nebeliks galimybės nemokamai pervežti net ir nedidelį lagaminą.
Aktualijos
Gatwicko oro uoste – sumaištis
Pirmadienį priešpiet antrajame pagal dydį Jungtinės Karalystės oro uoste sutriko keleivių informavimo sistema, tad jame kilo didžiulė sumaištis, dėl to nemažai žmonių buvo priversti praleisti savo skrydžius.
Pasaulis
Lėktuve gaisrą sukėlė telefonas (vaizdo įrašai)
Paskutinę liepos dieną teko skubiai nutraukti kelionę pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ lėktuvu, kurio salone kilo gaisras.
Pasaulis
Lėktuvo tualete – naujagimio lavonėlis
Skrydžio metu lėktuvo įgula orlaivio tualete aptiko negyvo naujagimio kūnelį, kelionės metu nustatyta ir įtariamoji, bandžiusi atsikratyti vaikeliu.
Aktualijos
Gatwicko oro uoste pasiruošta blogiausiam
Pirmosiomis penktadienio valandomis uždarytas Gatwicko oro uostas – jame avariniu būdu leidosi keleivinis lėktuvas, pasiruošta ir blogiausiam scenarijui.
Aktualijos
„Ryanair“ vėl stabdo skrydžius
Kitą savaitę skelbiamas dar vienas pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotų streikas, dėl kurio bus atšaukti šimtai skrydžių, o kelionės planus teks keisti dešimtims tūkstančių žmonių.
Aktualijos
„Ryanair“ pilotų streikas stabdys skrydžius
Didžiausios pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai artimiausiu metu planuoja streikuoti, dėl to gali būti atšaukta nemažai bendrovės skrydžių.
Pasaulis
Lėktuvo keleiviai tapo mirštančios moters agonijos liudininkais
Patirtis, kurios netrokšta niekas: iš Londono į Australiją skridusiame lėktuve buvę žmonės buvo priversti stebėti, kaip miršta viena keleivė.
Aktualijos
Neliks „Ryanair“ skrydžio tarp JK ir Lietuvos
Nuo rudens pigių skrydžių kompanijos „Ryanair“ lėktuvai rečiau kursuos tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės.
Aktualijos
Girtas lėktuvo keleivis šlapinosi kabinoje ir priekabiavo prie personalo
Į Gatwicko oro uostą nusileidusį lėktuvą pirmiausiai turėjo aplankyti policijos pareigūnai, nes orlaiviu skridęs agresyvus ir nevaldomas keleivis siautėjo viso dešimt valandų trukmės skrydžio metu, šlapinosi sėdėdamas savo sėdynėje bei priekabiavo prie keleivių ir personalo.
Pasaulis
Žodžiai apie bombą lėktuve sukėlė isteriją
Kilti besiruošiančiame lėktuve jaunam vyrui prasitarus apie bombą kilo panika, o keleiviai puolė lauk pro avarinį išėjimą, ne vienas žmogus sužalotas.
Pasaulis
Moteris iš lėktuvo išprašyta dėl kvapo
Kūno kvapas gali būti priežastis, dėl kurios skrydžių bendrovės gali pareikalauti keleivį išlipti iš lėktuvo.
Pasaulis
„Skrydis iš pragaro“ arba ką reiškia akistata su mirtimi lėktuve
Antradienį nepavydėtinoje situacijoje atsidūrė vieno keleivinio lėktuvo salone buvę žmonės, kurie tikina atsidūrę akistatoje su mirtimi.
Aktualijos
Neblaivūs pilotai – išteisinti
Keistai baigėsi byla, kurioje su keleivinio lėktuvo pilotai buvo kaltinami prieš skrydį iš Jungtinės Karalystės vartoję alkoholį – jie sulaikyti su įkalčiais, kurie paslaptingomis aplinkybėmis dingo.
ŽYMA
BRIAN ENO