ketvirtadienis, sausio 28 d.
Pramogos
Princas Čarlzas apsilankė „TK Maxx“: „fantastika“
Smalsusis Velso princas šiandien paskelbė „TK Maxx“ „fantastišku“, kai pirmą kartą apsilankėšioje biudžetinėje parduotuvėje.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan atsisakys karališkųjų titulų
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan sutiko atsisakyti savo karališkųjų titulų ir nebegaus viešųjų lėšų, šeštadienį paskelbė Bakingamo rūmai. Tai yra dalis jų susitarimo su karaliene, kad jiedu galėtų daugiau asmeninio laiko praleisti Kanadoje.
Pramogos
Karalienė norėtų, kad Harry ir Meghan išsaugotų visas pareigas, bet gerbia jų norą
Britų karalienė Elizabeth II norėtų, kad princas Harry ir jo žmona Meghan neatsisakytų karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir visų pareigų, bet gerbia jų norą gyventi nepriklausomą gyvenimą.
Pramogos
Elžbieta II šaukia susitikimą su karališkosios šeimos nariais
Britų karalienė Elžbieta II pirmadienį surengs susitikimą su princu Harry, mėgindama išspręsti krizę, kurią sukėlė netikėtas princo pranešimas, kad jis su žmona Meghan atsisako karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso.
Pramogos
Karališkos Kalėdos: K. Middleton užfiksavo mielą šeimos akimirką
Šv. Kalėdų dvasia apėmė visą pasaulį. Kaip ir kasmet, linkėdami smagių švenčių, Didžiosios Britanijos kunigaikščiai Kate Middleton ir princas Williamas paviešino širdį virpinančią nuotrauką.
Pramogos
Biografas pasisakė apie karališkosios šeimos gyvenimą ir seną karalienės romaną perteikusį serialą: jo kūrėjai turėtų atsidurti teisme
Britanijos karalienės Elžbietos oficialus biografas Williamas Shawcross vadina serialą apie britų karališkąją šeimą „The Crown“ („Karūna“) pasibjaurėtinai melagingu ir sako, kad tai – karališkosios šeimos privatumo pažeidimas, už kurį serialo kūrėjai galėtų atsidurti teisme.
Pramogos
Leonidas Beršidskis: britų monarchijai reiktų rimtai susimąstyti
Ar gali karališkosios šeimos nariai būti atleisti? Po skandalingo interviu per visuomeninį transliuotoją BBC Princo Andrew paskelbtas sprendimas atsisakyti viešųjų pareigų dėl savo draugystės su lytiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu, taip toli nesiekia, – bet pavyzdžiui, Švedijos karalius pašalino penkis savo niekuo dėtus anūkus iš karališkosios šeimos. Amžiuje, kai monarchijos iš esmės yra veikiau prekės ženklo turėtojos nei valdovės, tokia praktika veiksminga.
Pramogos
Princas Andrew palaikė nuolatinį ryšį su Jeffrey Epsteino „sutenere” vadinama Ghislaine Maxwell
Skelbiama, kad princas Andrew palaikė nuolatinius ryšius su milijardieriaus pedofilo Jeffrey Epsteino buvusia mergina Ghislaine Maxwell, tiekusia J. Epsteinui „masažuotojas“.
Pramogos
Karališkiesiems asmenims suteikti slapti kodiniai vardai: kai kas net nesupranta, kas skambina telefonu
Karališkosios šeimos šaltinis atskleidė neįprastą karalienės kodinį vardą, praneša dailymail.co.uk. Nors visuomenei monarchė žinoma kaip karalienė Elžbieta II arba Jos Didenybė, karališkajai šeimai artimas žmogus teigia, kad asmens sargybiniai ir padėjėjai ją vadina „Sharon“, norėdami apsaugoti jos tapatybę.
Lietuva
Prekybos centre nudurtas apsaugininkas
Klaipėdos apylinkės teismas šeštadienį trims mėnesiams suėmė jauną vyrą, įtariamą apsaugos darbuotojo nužudymu uostamiesčio „Akropolio“ prekybos centre.
ŽYMA
BRITŲ KARALIŠKOJI ŠEIMA