šeštadienis, sausio 16 d.
Aktualijos
Traukinių stotyje pasiutęs vyras „įkando šuniui ir kovėsi su septyniais žmonėmis vienu metu“
Vyras buvo areštuotas policijos, tačiau iki tol spėjo Liverpulio Lime street stotyje sužeisti dvi moteris. Pranešama, kad vyras įkando šuniui, numetė laiptais pagyvenusios moters ramentus ir metro stotyje vienu metu kovojo su septyniais žmonėmis.
Aktualijos
Traukinių stotyje nepilnametei dukart smogta peiliu
Septyniolikos metų amžiaus mergina buvo užpulta ir sužalota Lutono traukinių stotyje, merginai du kartus smogta peiliu į koją.
Aktualijos
Londono Waterloo metro stotyje žuvo darbininkas
Privatus greitosios medicinos pagalbos automobilis bei Britanijos Transporto Policijos ekipažas stutyje buvo pastebėti šiandien ryte, pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.
Aktualijos
Britanijos transporto policija medžioja vagį, kuris iš vyro atėmė £10,000 vertės laikrodį
Vakarų Londone esančioje White City metro stotyje buvo įvykdytas nusikaltimas - kaip manoma, nuotraukoje matomas vyras apiplėšė keleivį ir atėmė jo £10,000 vertės laikrodį.
Aktualijos
Žmonių pilname Londono metro smogta dvylikamečiui į veidą
Dvylikos metų vaikui sausakimšame Londono metro kumščiu trenkta į veidą. Įvykis įvyko metro, važiavusiame link Waterloo, ketvirtadienį vakare, apie 20:30 vakaro vietos laiku.
Aktualijos
Ar atpažįstate šį vyrą: metro stotyje įvykusių muštynių metu į ant žemės pargriautą vyrą trenkėsi Central line traukinys
Policija paskelbė medžioklę: užpuolikui vyrą numetus ant žemės į šį trenkėsi Central line metro traukinys. Trisdešimtmetis vyras itin sunkiai sužalotas.
Pramogos
Blogiausias ir geriausias internetas JK: kas jo tiekėjai?
Oficiali Jungtinės Karalystės ryšių tarnyba bei konkurencijos reguliatorė paskelbė geriausias bei blogiausias interneto tiekimo paslaugas teikiančias kompanijas.
ŽYMA
BRITŲ TRANSPORTO POLICIJA