ketvirtadienis, spalio 1 d.
Aktualijos
Traukinių stotyje pasiutęs vyras „įkando šuniui ir kovėsi su septyniais žmonėmis vienu metu“
Vyras buvo areštuotas policijos, tačiau iki tol spėjo Liverpulio Lime street stotyje sužeisti dvi moteris. Pranešama, kad vyras įkando šuniui, numetė laiptais pagyvenusios moters ramentus ir metro stotyje vienu metu kovojo su septyniais žmonėmis.
Aktualijos
Tėvas ir sūnus vijosi lėktuvą, į kurį pavėlavo, pakilimo taku, o juos vijosi ginkluota policija
Didžiosios Britanijos piliečiai Antonino Loi, 65 metų amžiaus, and Tony Loi, 40 metų amžiaus, gėrė bare Cagliari oro uoste, Sardinijoje. Laikas greit prabėgo ir vyrai susiprato pavėlavę į savo EasyJet skrydį į Londoną.
Anglijoje
Jungtinėje Karalystėje dėl „Brexit“ sukauptos šampano atsargos metams į priekį
Prancūzijos šampano gamintojai Jungtinėje Karalystėje sukaupė dideles šio gėrimo atsargas, kad „Brexit“ be sutarties atveju jo britams pakaktų bent jau per artėjančias Kalėdas, skelbia televizija „Sky News“.
Pramogos
JK „itin sunerimusi“ dėl pranešimų apie konsulato darbuotojo sulaikymą Kinijoje
Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministerija antradienį pareiškę esanti „labai sunerimusi“ dėl pranešimų, kad jos konsulato Honkonge darbuotojas buvo sulaikytas žemyninės Kinijos pareigūnų, kai ketino sugrįžti į šį pusiau autonominį miestą.
Aktualijos
Seksu su partnere užsiiminėjęs britas iškrito iš balkono
Prancūzijoje atostogavęs britas šiuo metu yra gydomas vietinėje ligoninėje po to, kai „aistringo sekso“ metu jis iškrito pro balkoną, praneša „Daily Mail“.
Pasaulis
Naujojoje Zelandijoje dėl stambios narkotikų siuntos suimti du britai
Naujosios Zelandijos policija penktadienį pranešė suėmusi du britus, po to, kai viename bute Oklande buvo aptikta didelės vertės metamfetamino siunta.
Pramogos
Britams yra svarbesnių dalykų už „Brexitą“: kur dėmesį turėtų nukreipti B. Johnsono vyriausybė?
Remiantis naujausia apklausa, daugelis britų mano, jog ilgalaikėje perspektyvoje Borisas Johnsonas ir jo vyriausybė turėtų nukreipti savo jėgas į daug svarbesnį klausimą nei „Brexitas“. Ir tai turėtų būti svarbiausias vyriausybės prioritetas.
Pramogos
Šią vasarą britai atostogoms renkasi ne ES šalis: kelionių agentūros dėl to kaltina „Brexit“
Kelionių agentūra „Thomas Cook“ teigia, kad vis mažiau britų vasaros atostogoms renkasi Europos Sąjungai priklausančias šalis. Remiantis kompanijos duomenimis, pailsėti ne Jungtinėje Karalystėje nusprendę žmonės šiuo metu vis dažniau poilsiauti nusprendžia blokui nepriklausančiose šalyse.
Lietuva
Apklausa: 13 proc. suaugusiųjų nesididžiuoja būdami britais
Neseniai atlikta apklausa atskleidė, kad tuo, jog yra britas, nesididžiuoja daugiau nei kas dešimtas suauguęs žmogus, rašo Talkradio.co.uk.
Pramogos
Mokslininkai atskleidė du amžius, kada žmogus jaučiasi laimingiausias
Ar šią akimirką jaučiatės laimingi? Ne? Gali būti, kad taip yra dėl to, jog jums ne 16 ir ne 70 metų. Pasirodo, būtent tokio amžiaus britai jaučiasi laimingiausi ir labiausiai patenkinti savo gyvenimu.
Anglijoje
Pralinksmins: pamatykite, kaip už Brexitą balsavę britai reaguoja suvokę, kad draudimas laisvai keliauti galios ir jiems patiems
Už pasitraukimą balsavęs britas, nusipirkęs vasarnamį Ispanijoje, po referendumo susivokė, kad taisyklės, kurias jis nori pritaikyti europiečiams turi du galus - laisvai keliauti negalės ir jis pats.
Aktualijos
Įspėjimai dėl ES piliečių registracijos: laukia chaosas
Po „Brexit“ Jungtinę Karalystę gali užklupti dar vienas skandalas, kai reikės suregistruoti visus 3,5 mln. Europos Sąjungos gyventojus.
Anglijoje
T. May sulaukė jos pirmtako patarimo
Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Johnas Majoras mano, kad dabartinė šalies premjerė Theresa May turėtų imtis tarpininkės vaidmens tam, kad parlamentas galėtų rasti išeitį iš aklavietės dėl „Brexito“, praneša BBC.
Anglijoje
Šaldytuvai, lėktuvai ir kariai: blogiausiam scenarijui ruošiasi net patys britai
Nors niekas to nenori, visi supranta, kad ruoštis Didžiosios Britanijos pasitraukimui iš ES be jokios sutarties būtina, todėl vyriausybės nariai ne kartą priminė, ką daro valdžia, mažindama galimus kietojo „Brexito“ pavojus, rašo CNBC. Pasak vyriausybės narių, priemonės įvairios - nuo įsigyjamų šaldytuvų prekėms laikyti iki karių, laukiančių vyriausybės nurodymo padėti.
Gyvenimas
Trečdalis vyrų sutiktų vartoti jiems skirtas kontraceptines tabletes
Pasak naujausios apklausos, kurią atliko „YouGov“, daugiau kaip trečdalis visų vyrų sutiktų vartoti vyrams skirtas kontraceptines tabletes.
Pramogos
Blogiausias ir geriausias internetas JK: kas jo tiekėjai?
Oficiali Jungtinės Karalystės ryšių tarnyba bei konkurencijos reguliatorė paskelbė geriausias bei blogiausias interneto tiekimo paslaugas teikiančias kompanijas.
ŽYMA
BRITAI